Honey(has) oil

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Vidio sam negdje na forumu kako se motaju jointovi. Medu time je bilo i kako se prave kubanke, nekako se uzme komad stabljike nameze se uljem od marihuane, preko toga se pospe zdrobljena marihuana koja se premaze tim uljem i nakon toga se uzimaju cijeli listovi i motaju oko toga dok se ne dobije kubanka od marihuane.

Mene zanima kako se pravi to ulje jer sam gledao na youtube neki video i na kraju videa kad je napravio to ulje je pisalo "Do not smoke" pa mi je sad cudno kako se to ulje koristi za kubanku od marihuane ako se ne smije pusit.

Moze li mi neko to pojasnit ili sam ja gledao neki los video.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Bruno,daj kani se tih stvari...zar nemas o cemu drugo misliti i sta drugo raditi u tim godinama...pa daj bre covece,uzmi citaj neku knjigu,izadji juri ribe...sex,pice,provod...batali te stvari kojima se opterecujes...Ako ti je dosadno uzmi gledaj filmove,smej se malo,nauci nesto...
Provedi dragoceno te trenutke jer svakako ih treba provoditi tako...
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
jao pa tebe u svim apsurdnim temama ima bruno, inaće pravi se s extrakcijom ketonima, butanom je najefikasnije, ali krajnje opasno jer postotak nastradalih je velik, treba to malo više u labaratorijskom okruženju radit, tj. zaštičen, a ima i još metoda
tipična extrakcija
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Nemoj mu zameriti brate,jos je nov,i izgleda radoznao....malo ga struje ambicije za vise znanja...
Verovatno mu je dosadno puno...