Hooked:Illegal Drugs and how they got that way

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
http://torrents.to/search/247/Hooked:Illegal Drugs and how they got that way.htmll

Evo link prije nego sto kazem nesto o emisiji...ovaj prvi od 1.6gb

Naime...History Channelovi 4-Djelni Dokumentarci o Illegalnim drogama i kako su postale...podjeljen je na 4 semi-povezane epizode.

1.Hooked-Crack & Cocaine
2.Hooked-Opium,Morphine & Heroin
3.Hooked-Ecstasy,LSD and Raves
4.Hooked-Marijuana & Amphetamines

Naime,totalno objasnjava status danasnjih droga i kako su takve postale....Ja sam osobno pogledao dokumentarce i i predobri su...problem je sto ih trebate sve pregledat jer zapravo nijedna droga nije postala illegalna sama po sebi vec su sve droge utjecale na kriminalizaciju drugih....meni je trebalo ko 5 sati da downloadam jer nisu seedovi najbolji al eto :) bolje ikad nego nikad...

Nista jedino sto vam mogu pozeljet da skinete sto prije i pogledate jer fakat su jebeni dokumentarci... xDD

Uzivajte i educirajte :)
te rasprsite ko ludi :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Zamolio bih ko ima TV tuner kartu, da ako moze 28 jan. na National Geographic-u snimi dokumentarac "Heroina Afgana" (ovo je vjerovatno rumunski jezik...)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
eh, da bar, da bar... nismo mi te sreće. pa evo ako slučajno netko dobre volje pročita ovo neka mi se javi. Inaće administrator sam www.vutra.tv ali nemam vremena da radim titlove, tj da čitam s usana i prevađam, ali ako se nekome to da neka kaže, ja mogu montirati vremena i sve ostalo, treba mi samo prijevod. (Za In Pot We Trust dokumentarac smo skoro pri kraju s titlovima ali nema volje više)