*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
U zemlji chilija koji nisu prezivjeli zimu i koje sam porezao u zemlji sam nasao liscinke pretpostavljam hrusta (Melolontha melolontha).Jedu korijenje maslacka i ostalih korova za chili nisam siguran.Da bacim tu zemlju?Do sad sam ju reciklirao.
IMAG0591.jpg
 

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Pregledao sam 4 tegle.Tri su bile "slobodne" a ovi su cetri bili u jednoj tegli.Naravno to sam nasao u vanjslom dijelu nisam rastresao korijenovu balu da vidim jel ih ima jos u sredini.
Prosle godine nisam imao dosta zemlje kad sam punio tegle pa sam na dno stavio malo organskog otpada(suhe grane,kosene trave i sl.)a posto se licinke hrane u prvoj godini trulom organskom materijom(2. i 3. godina pocinju jesti korijenje) zato bile pogodne za odlaganje jaja.
Moj je problem sto bi htio sve iskoristiti maksimalno a to nije uvijek pametno.Nema previse zemlje pa cu je baciti.Hvala :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
meni polako krecu, pre dan~dva pojavili se anum thai demon i frutescens siling labuyo, danas vec izbijaju bakatumi: guyana, rainforest, strawberry drop, mango round, cochabamba... jedini chinense koji se pojavio je cumari do para, za ostale cu se nacekam standardno, po par sedmica. sve trenutno pod mh 70 na 24h, posude 0.3l, florabella
P1300700.JPG
 

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Super:clap::
Moje sjeme jos nije stiglo.
Ove godine sam odlucio da im omogucim maksimalno dobre uvjete pa sam kupio grijacu foliju za podno grijanje.To bi im moralo pomoci pri klijanju.
 

PicVajZ

Aktivan Član
03.10.2009
104
359
63
43
Stigli Finci, Fatali...
Habanero, Large Brown
Habanero, Red
Lemon Drop
Moruga Scorpion
Bhut Jolokia, White

Poklon:
Peach Bhut Jolokia
Italiano
TOMATO: Duggin White
TOMATO: Vernissage Pink
Knjiga o uzgaoju Bonchi-ja, Bonsai Chillie

Planioram 100ak biljaka u plasteniku ove sezone, kazu nema mraza u martu, pa mozemo da pocnemo :)

IMG_0137.JPG