*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
jel se to stegne kasnije kad si napisao krema, ovako mi deluje ko chili ulje. jel radi posao... daj jos neki info ako koristis. jel przi kad namazes il samo toplo :) a moze malo i u gulas, to ne sumnjam :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: h0nda and jopezg
D

Deleted member 63729

Guest
ja sam prekljucer stavio par habanjerosa,njihovo sjeme jedino ima trenutno u gradu za kupit.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
@PowerSeed je stisne se bude ko kokos mast kakva i je u startu onak cvrsta ne ostane ulje! na 2.5dcl sam stavio desetak paprika nesto caroline nesto jolokie i fino grije kroz kozu ali ne kako sam ocekivao, drugi put cu raditi malo vise paprike malo duze vrijeme termicke obrade samo na manjoj temperaturi pa mozda bude jace i koncentriranije. Bas se vidi fino dok se kuha kako iz paprika izlazi ulje i pece fino za oci i nos! Testna faza je s mazanjem i za sad je glavno ne natrljat u oci a za koljeno i zglobove budemo vidjeli jos!
 

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.076
163
ne ne termalna pasta je nanesena na ledice samo sam sa gornje strane probao zaljepiti plastikom led za hladnjak.Na ove pune hladnjake bi mozda i mogao urezati navoj pa da ledice usarafim u hladnjak ali stock cooler lga775 nemam gdje staviti sarafe.Zato sam koristio silikon/vrucu plastiku.

jesam blesav ali bas toliko nisam :D

sa ventovima ukljucenima temperatura ledica je oko 50 stupnjeva.(mjereno ir termometrom)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe