*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.656
13.839
358
Ako hoces prirodnim putem onda proguglaj za otopinu od bjelog luka, duhana mislim dae bilo i od koprive pa lako napravis nesto od toga. Znao sam spricat i mjesavinom vode i sapunice pa kako kad odradilo ili kupi nekakav ozbiljniji ineskticid pa s njime! I ja borbu vodim sa usima napadnu svaki listic koji je jos ostao na paprici imalo ziv i zelen!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Narcotic

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
evo pa biraj..
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.656
13.839
358
Nemoj me drzati za rijec al mislim da sam imao slicnu situaciju kad bi skinuo usi sa listova a na mjestima di su one bile na listu da je znalo tako ostati ili cak nekakvo gljivicno oboljenje koje zahvati dio lista ili stabljke gdje su se usi hranile, tako nesto:joint2::D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Narcotic

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne kloni duhom, do kraja meseca nisi zakasnio. kreni u gajbi, pa kasnije sibaj u plastenik. u krajnjem slucaju, ne moras giga~mega kolicine al odradi sebe radi, da imas kad krene sezona. ja ovih dana ako ne vec i danas krecem sa setvom, samo da prebacim u prozor ove sto su nikle krajem leta, thai demon vec izbacuje plod, filius blue cveta a tu su i coyote zan white i cumari do para, sve po jednom osram lampom 4000K i 70W. u vodi mi je seme bengal nage peach, pustilo klicu, to cu evo sad u zemlju :) ajde farmeru, cekamo tvoj vrt, vidi kako je to super kad se malo zauka :) a nadam se da ce i @opa cupa ove godine zasaditi malo hot-horrora :) ako nekom treba semena, samo se javite preko pp
P2061935.JPG