*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Power kod tebe je uvjek sezona chilija!Top su ti biljoze:thumb:
Ja stavio desetaak menki direkta u plagronovu zemlju sam su menke od pretprosle god i evo tjedan dana pod radijatorom stoje ja is spricam da zemlja uvjek bude vlazna i nista jos nije krenulo, sad cu koji dan opet ponoviti sa friskijim menkama pa mort bu vise srece. Ako nista mort prezivi koja od 8 sto su na prezimljavanju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.076
163
Nije meni problem vrijeme nego za sanaciju stete moram dati bar 400E koji nisu bili planirani i kojih nemam trenutno.A prosle godine na proljece sam sve novo stavio.Budem se nekako snaso baram da imam za sebe.
Bas sam gledao da uzmem nesto sjemena od prodavaca od kojeg uzimam dugo ali od kad je GB izisla iz unije postarina se digla sa 0.89 funti na 9 funti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Bome ste i mene zarazili.:) Samo nemam više svoj improvizirani boxić, bio mi je taman za početak. Prošle godine sam tako startao cherry rajčice, pa sam ih preselio van. Ako sam dobro pročitao, za papričice temperatura ne smije ići ispod 10 °C. Znači, moram čekati do 4. mj. čak nešto kasnije, tad ih tek smijem presađivati van.:)
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Neznam kod mene nekako slabo proklijavaju, stavio ih pred dva tjedna 15tak i dosad samo par izaslo i to vecinom ove ljuce, chocolate habanero(na slici), savine i jolokie prve izadu ovo ostalo slabije nekak, recimo sa white habanerom najveci problem tri god ga pokusavam proklijat za sezonu i nece i nece, al neodustajem!
IMG_20200219_181839.jpg
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.282
358
Jel može netko stavit link iz Hr. gdje bi mogao naručiti sjeme malo jačih chili papričica!
Obišao sam Kaufland, Plodine i dvije poljoapoteke, ali osim feferona, ništa specijalno...
Ove godine, umjesto cvijeća , sadim chili. :thumb:

Uspio sam! Ispričavam se
Edit: pobrisano! Nije namjerno
 
Poslednja izmena:

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
@0Marac0 neznam bas el im potrebna reklama tu posto ovdje svako tko se malo ozbiljnije bavi sa paprikama ili vec ima svoje sjeme ili narucuje iz vana al ajd a i mogao si gore na Badijevima vidjeti od kuda su narucene!
@PowerSeed el se dobro sjecam da se nekad negdje spominjalo u svjetu da sa siling labuyo u nekakvom receptu pomaze kod dijabetesa tipa2, iskreno neznam na koji naacin ali ko da sam tako procitao, treba testirati!
Evo i moje dobile malo drustva, neke tek klijaju neke idu pomalo neke tek cekam, taman nadam se da nakon 3mj ako ovak nastavi vrijeme mozda bi mogle po malo van vec!:sun2:
IMG_20200301_135654.jpg
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Jbt tko to moze popiti :)
Evo i moja ekipa..koja ceka presadjivanje i dvije mlade mame u pozadini :)
Bit ce sareno :banana_rasta:
Brain strain crveni..za gulase
Carolina R....isto
Jalapeno za salatice
Dimentor..prosle godine sam probao tu papriku i savrsena je.
Nije bila brendirana prosle sezone i nije se znalo tocno koliko cega ima.Navodno je oko Milju scovilla.
Meni se cini duplo manje...kao Red Savina.
Uglavnom mesnata,socna,jestiva..nije za gulase,ali je za narezati i tu i tamo uz nekakav smrdljivi sir :thumb:bomba
Ima boju zrele tresnje i ostavlja trag iste boje na siru,tanjuru..nozu.
To mi se posebno svidja
IMG_20200302_112816.jpg
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Pa da..sad ce to biti problem odpetljati.
Nisam pomjesao strainove nego sam drzao malo duze zajedno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi