House Music !!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.03.2008
31
0
0
37
E da mene interesuje tko ovdje voli house, ja licno OBOZAVAM tj. slusam ga doma, u autu , vani gdje god stignem my favorite.... Pa eto ako ima neko neka se javi da par linkova za skinuti sta god dobro ....
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Neznam meni jedna od rijetkih vrsta glazbe koju ni malo ne mogu skontat i ne leži mi da me ubiješ, neznam meni nekako muljavo zvuči

Ali ima tu ljudi koji vole Vutragenjo koliko znam voli i tako i imaš onu temu o deep house-u pa si pogledaj tamo moguće da ima za skinut
 
17.03.2008
31
0
0
37
Evo da definiram preciznije , kao NPR. deep-house , progressive house i acid house..... evo ja JAKO volim jednog argentinskog DJ-a po imenu Hernan Cattaneo eto tako....
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nije mi jasno kad god tu vidim kao house set ili tako nešto uvijek kao popis pjesama nekih i u zagradi pored svake nešto tipa deep mix ili tako nešto. Nije mi sad jasno šta znači to jer to dj-i naprave više svojih pjesama pa ih spoje u set ili obrade od okolo raznih pjesama ili šta to uopće znači
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
ŠŠ ostavi se ćorava posla :rofl:
Cattaneo je master, tako reci, sad se kužimo :181: Samo me prosere kad čujem budalu na radiju kako ga zove 'Kataneo' :vb_whip:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Felix da Housecat je meni najbolji house brijach.. Na valkani zadnjoj sto je bila je bio najjaci.. a bili su tam paul van dyke, adam beyer i josh masa ostalih megapopularnih u to doba..

Iako mi je zesci techno... i dave clarke. Najjaci od svih dja.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
De ajd nek mi netko objasni stvarno me zanima jer inače je ili pjesma ili set a ovdje cijela lista pa šta da ja sad radim šta
 
17.03.2008
31
0
0
37
cuj adam beyer je techno, dave clark takodje mada su ludi tipovi.... Felix je dobar jako meni :D... Samane Uzmi Bareshare program i trazi nekog po imenu to dobijes mix od toga tipa ako ima jos neko s njim pise ti sve znaci to lista je meni pretezno bezze sve nesto na brzake isprekidano... nego skines mix od sat i pol i brij kolko te volja :), potrazi Sasha, John Digweed, Hernan Cattaneo , Pete Tong , Lexicon Avenue ( mada tesko za naci ali ludnica ) , Deep Dish , Danny Tenegalia itd... enjoy
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
ma setovi su bezze svim ljudima koji ne vole tu ziku... kao vole popslusat one komercijalica house stvari kaj se prek ljeta pustaju u klubovima a kad cuju set to im katastrofa.. al zato brate odi na party pa ces vidit.. naravno ak je dobar dj i set koji pusta.

btw znam da su beyer i clarke techno, sam sam njih spomenuo jer su neka imena kao.. al clarke je najjaci skroz! Bio na njegovom partyu ovdje i na rabcu prosle godine i bilo je strava dobro.
 
17.03.2008
31
0
0
37
A neznam Shaman sta ti uopce zelis da kazes, normalno imas Track i Set , ti sto vidis listu track-ova je spojeno u jedan set i to je sve pretezno iz nekih klubova slozena kompilacija... Zato nadjes direktno jedan set od jednog DJ-a i to je to bez ovih lista i milion DJ-a na listi
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Evo ovo sam iz teme o deep hausu pokupio:

evo fin deep house mix jednog manje poznatog domaćeg dj-a koji je radjen kao promo za exit 07. malo je stariji ali nema veze. evo ga i tracklist:

atjazz feat clara hill - nowhere (charles webster & martin iveson remix) // sonar kollektiv
young seth - moment // fxhe
paul randolph - believer (jazzanova rmx) // still music
westpark unit - loversclub (new version) // farside
the offsetters - love ritual (westpark unit dub) // farside
westpark unit - blaxrotation (suite remix) // farside
sumo - i need (original mix) // chiz
mr v - jus dance (quentin harris re-production) // vega
blaze - gloria's muse (the yoga song) (danny krivit's beat dub) // west end tracks
audio werner - if // hartchef discos
da sunlounge - baby how long" (johnny fiasco remix)
jovonn - can't hold it back // deeply rooted house
westpark unit - stoned love (patchworks remix) // farside
maurice fulton - paddle steamer
samim & michal feat lil dirty ghetto bastard - angel // tuning spork

I sad šta je to zašto tu ima toliko naziva jel to dj obradio od nekog drugog pjesme pa tak fino naredo u taj jedan mix ili su to sve baš njegove pjesme samo što im vole davati toliko imena. Inače kad god sam slušo nešto elektronsko ili je onos se i piše naziv seta ili je pjesma ili album s pjesmama a sad šta je ovo pa ja neznam.
Šta je to samnom i hausom nikako na zelenu granu
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Gle set ti traje sat-sat i pol, i on se sastoji od razlicitih stvari raznih dj-a, a onaj dj koj je napravio taj set je uzeo njemu najzanimljivije beatove iz tih stvari i ukomponiro u jednu "dugotrajnu stvar" - set. kuzis.. Kad dj dodje na party svirat (to ti dodje kao koncert od dj-a) on ima milju ploca sa raznoraznim stvarima i onda ih umixava u set.. dakle set je mix mase stvari.. al ne onak obicni mix neg taj dj to dodatno josh alternira.. juzis? Ovaj popis kaj ti imash je vjerojatno popis stvari u kompilaciji, sumnjam da je to set.. kompilacija su ubacene stvari u jednu cjelinu, a kad se radi set te sve stvari dozive promjenu od ruke dj-a..
Et ak sam ti sad objasnio il dodatno zakompliciro, ne znam..
 
17.03.2008
31
0
0
37
Da on je obradio pjesme i naredao, i kada uzmes Cd-e onda ti si kao kupio set, jer kada slusas ne prekida kad zavrsi jedna nego plete dalje :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Kontam sad, pretposatvio sam da je tako ali nisam bio siguran jer inače u elektronskoj glazbi koju slušam ne navodi se nikad tako lista ali uglavno hvala na objašnjenjima