Howdy ho!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Pozdrav,

zovem se Tomislav, 31 godina.

Počeo sam pušiti tek prije cca 2 godine, te večinom koristim za vikend uživanje sa najboljim drugarima - nakon što poletimo, znamo snimati nekakve emisije, pričati i izmišljati određene priče itd. U biti samo najbolje od vutre.

Čitam vas duže vrijeme, a eto napokon odlučio se registrirati jer imam jedno pitanje vezano uz ulje.

Hvala!
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Ma ovako - meni ulje prvenstveno treba radi nebi vjerovali - e cigarete.

Prestao sam pušiti obične cigarete, trenutno sam u smanjivanju e cigarete, no eto pošto imam te vikend poroke - došao sam na ideju kako vutru ubaciti u e tekućinu.

Znam za atomizere za suho pušenje itd, no eto htio bih negdje postaviti pitanje u čemu bi se mogla vutra namočiti da otpusti thc, i da se pomiješa sa e-tekućinom?
Davno sam "pio" vutru preko mlijeka itd - pa si nekako kontam, šta da uzmem obično ulje od ind. kanabisa, ugrijem, ubacim koji head, da li bi to ulje apsorbiralo thc iz vutre?

Hvala svima!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
I ja pičim po e -cigaretlini. bilo je priča odotome već, da se umjesto e tekućine koristi ulje pa to nije išlo.
Btw: Welcomenzi! :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Zašto nije išlo? Na koju se temu smijem prebaciti sa raspravom, da ne zeznem odmah u startu? :D