howhigh meni jak film

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

need_weed

Aktivan Član
16.10.2008
149
0
0
32
film je predobar, gledo sam ga napusen jedno 150 puta, method man i redman su carevi

btw taj film ti se 100 puta spominje na forumu
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ok film kao komedija, ali to šta vutru ubacili unutra i to još na takav način samo doprinosi njenoj ilegalnosti i lošem mišljenju...među onim koji puše i kažu hej ovi su zakon, to i oni rade ili podupiru u real life-u, kao ajmo se napljugavat po cijele dane bla bla, a oni koji protiv vide takve uradke i samo dobiju podupiranje svog (ne)razmišljanja....

Znam da to komedija, gledo ju desetak puta barem...ali u dubini, travu po meni nije produktivno koristit na taj način....i to u još komercijalnim hollywood filmovima jer zasigurno s takvim porukama i viđenjima ne doprinose legalizaciji biljke već ju svrgavaju na čistu rekreacijsku drogu....čisto pričam za ono negativno šta se iz svega toga može izvuć...a sad, onaj tko je ok lik u životu, gledo on taj film i smijao se, nema veze....zašto ne:banana_dred:
 
30.11.2007
28
0
0
35
ne seri, film je ful dobar i realan, pogotovo ivory, hahaha, i need $
prava promocija marihuana, idem na faks zabiti se usput hahahaha again
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
hahahhah,kak onaj mali idijot koji naplacuje kaze trazim one koji imaju lsd,travu.... a carevi njemu : i mi isto hahahaha! ili dok taj lik udje u njihovu sobu pogleda pokraj marice i kaze nista sumnjivo tu hahahahaha=)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Evo i ja skinuo half baked da vidim o čemu se radi...dobro će doć poneka komedija sa vujom, pogledam ovih dana:thumb:

P.s. u how high je naj šta glume m&rMan...dobra kombara:smoke18: i nemojte me krivo shvatit da imam nešto protiv tog filma..gledo sam ga barem 10puta...al ja uvijek volim naglasit i malo širu priču, pa kažem: dobar film, jeben, al nedaj bože da ga gleda neki anti-trava lik (jer jedno je prepušavanje i ništa ne radit, a drugo je kvalitetno izbrijavanje dima) ili još gore, kako takvi filmovi pomažu/odmažu u borbi za legalizaciju kad su hollywoodski izvrnuti...ta mašinerija po meni više štete nego koristi:) al na stranu toga, ok je film, stoput sam se paro, pogotovo kad onaj mutavac iz kampusa im nađe biljku u sobi i nekako totalno jadno srola u novinski papir sa selotejpom pa ga peru flashevi ko da na tripu i tamo leti pa kasnije izađe sa biljkom ko da mu beba :D
 
31.08.2007
18
0
0
36
film je do jaja, kad ga glume pravi stoneri - Method Man, Redman, a onaj I Need $ je Inspecta Deck... WU!!! taaang...

XD

predobar film... terror...