HPS 150W - egipcanka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.08.2011
46
15
0
37
eeee buraz ja nemam problema sa pregrijavanjem, nego sa dogrijavanjem :))))
box nije u zatvorenom dijelu kuce, pa vani zna biti i u minusu. temperatura je kad je rezim dana 27C, a kad je rezim noci 22C. imam slozeno preko termostata s kojim mogu riktat temp. preciznost 0.1C
 
19.08.2011
46
15
0
37
evo danas im je 17. dan cvatnje. 2 curice cvatu fino, dok jedna se ulijenila. bacila je pistle, al nesto to sporo mi ide.
evo poslikao sam ove dvije sto fino idu. jedna je fotka malo mutna jbg....

dsc00121j.jpg



dsc00120e.jpg


uskoro bolje fotke, kad foticem slikam. kako vam se cini ovako na prvi pogled?
 
08.12.2011
19
0
0
92
i kako si na kraju riješio problem sa temp tokom tamnog režima, mene isto muči to
 
19.08.2011
46
15
0
37
pa eto tako da lampu ne gasim, nego na reklektor stavim poklopac odozdola, tako da ona radi-grije, a ne svijetli.

evo mali foto update. slike su i dalje koma. ona treca i dalje se kilavi i dalje(vidi se u pozadini na prvoj slici). cvate, al uzasno polako. ko zna koja je to vrsta :p

danas im je 23.dan

dsc00122gy.jpg



dsc00123ak.jpg
 
19.08.2011
46
15
0
37
ekipa help!!!
gledam ja tako sad svoju jednu biljcicu, i skicnem malo bolje ona nize cvjetove, a kad ono jaja ko u prici(sitna, al ih ima), polen vec se moze otresti(ako vec nije). sad me zanima sta dalje s njom?
da li hemici imaju THC il da to bacim?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
naravno da imaju thc, jedino ces biti pun polena i semenki, skidaj ako mozes i koliko mozes muske cvetove (sacuvaj polen ako se moze otresti ;) ako nije kasno makni je od ostalih biljki...
 

Gedža

Aktivan Član
U pravu je PowerSeed. Spora je dosta. Skoro sam nasao ovaj sajt, ali sam se vec okusao u nekoliko uzgoja, cisto onako, na prolece pocinjem ozbiljno nesto. Cesce proveravaj temperaturu da joj mozda ne varira previse i da ne pada mnogo. Imao sam slican slusaj sa jednom i na kraju je ispalo nesto smrdljivo sa polenom, vi to ovde zovete hermic a ja kada sam pitao ortaka rekao mi je da sam dobio "adun-a" (jedva sam se setio)
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Fino fino :) kaka god da je,tvoja je kolega :)) Ovo je kao neka sativica,moze bit nesto divlje dobro :)
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Nisam neki stručnjak ali izgleda mi da bi moglo biti bar još toliko cvjetanja.Meni to dobro izgleda.Može neki konkretniji info o toj egipćanki? Hvala
 
19.08.2011
46
15
0
37
pa i meni se cini to uzasno sporo, al sta cu, sta je tu je. a egipcanku znam da mi ju je frend dofurao iz egipta(sjeme) i kaze da je to nesta najjace sta je dimio u zivotu, tak da zivi bili pa vidli, tj. probali :)
temperatura je oko 22-23C konstantno, mozda je malo prensika za nju, al strpljiv sam ja ;)
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Kako izgleda čini mi se da češ da se načekaš!
Al vjerujem da če bit nešto dobro bošto ima dugu cvatnju.Tipa neki haze,kush i tome slično.
Samo budi strpljiv pa če da vidimo.
 
19.08.2011
46
15
0
37
ma u pripremi je jedan drugi setup(2 X 400W HPS i white widow), tak da ovaj box neka odradi svoje, polako al sigurno ;)
i jedno pitanjce...ovaj hermic sto mi je oprasio druge 2 biljke imaju po nekoliko sjemenki. jel bi to sada trebale biti feminizirane sjemenke il sam ja nesta krivo skuzio?
 
19.08.2011
46
15
0
37
e evo ukratko...
ma ima napretka al sam malo razocaran, naime vrhovi su nekako prazni i tanki. danas sam capnio vrh od jedne biljke jer se je poceo susiti i prestao je mirisati. pistli su onako taman kako bi trebali biti, 70% ih je smedjih. ovi doljni hedovi
su nekako mali sicusni, neispunjeni. jos jedna biljka je skoro gotova, a ona sto kasni mi se cini da ce biti najmasnija.
naime imao sam malu nezgodu. donji grijac boxa mi je bio riknuo kad je vani bilo -20, i zemlja u teglama mi se bila djelomicno smrznula, tak da sam mislio baj baj, al sam to popravio i biljke su bile lagano nastavile. al mislim da je to ostavilo traga na prinosu. vagao sam taj jedan glavi vrh i tezio je svega cca 8g, al je skoro 100 suh, znaci kad skinem sve ostale vrhove od te biljke bit ce cca 15g, tak da eto za prvi put i nije tako tragicno. ak nis drugo dobio sam fem sjemenke i iskustvo. stavim slike kad poslikam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.