hps 250w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
danas sam isao vidjeti gdje mogu kupiti HPS zarulje i nasao sam nisam siguran dali smijem napisati gdje tako da to i necu. HPS 250 w 300kn sa svim pratecim djelovima ako slucajno nema u trgovini potrebno je cekati dva dana.e sada znam da negdje pise podatak na ovom forumu ali da nekopam sada zanima me opasno 250w Hps koliki box braćo da sklepam za tu vraziju sijalicu.peace
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
glup sam ko noc sada me zbunjuje to metar sa metar procitao sam na forumu da mora biti razmak izmedu biljke i HPS zarulj bar 60cm kako da to izvedem u boxu 100x100 ako racunam da ce i ona narasti pa bar 50cm ili Hps i nije najbolja opcija za box malih dimenzija.hvala na odgovoru
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
100x100 ti je sirina i dubina boxa, a visina ti ovisi o tome kolki si majstor u LST-u i kakve ces biljke uzgajat(koja sorta)
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
pozdrav papandopulo
hps je extra za rast biljaka,(najbolja je philips master green power pa onda hps),a problem resavas sa cooltube... u zavisnosti od jacine ventilatora koji je ladi,znatno ces smanjiti taj prostor izmedju vrha biljke i hps lampe.
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
sinoc sam na forumu procitao o HPS agro ali sada je prica zavrsena kupio sam HPS400w osram danas trebam dobiti MH 400w navodno ide u isto grlo. weddetix narucio sam u nedjelju dobio narudbenicu na mail jucer poslao lovu 50ak eura a narucio sam white widow.slobodane upravo zbog cooltube sam odlucio to sve instalirati u wc-u ima 2,5 kvadrata pregradio bi ga sa folijom (paravan)shema dobio 1x1 otprilike... biljke bi digao na wc skoljke tako da bi i na taj nacin smanjio prostor imat cu oko 1.90 visinu pa sam zbog toga mislio da mi netreba cooltube .ispricavam se administratorima sto sam otvorio dvije teme sa istom pricom nadam se da necu dobiti kaznene bodove.pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.