HPS 25o, own strain

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.07.2010
34
10
0
31
da napravim kao neki lagani intro u sve ovo;
koristim hps250w lampu tokom celog growa, zadovoljan sam s njom, planira se unapređenje u 400w al otom potom, kad se dođe do nekog keša sa strane
box je ofarban mat belom bojom, dimenzija: -dubina-60cm
-širina-104cm
-visina-151cm
u boxu su 4 biljke, našeg strejna, iz autdora prošle godine koje bi trebale ***** keve.slikovnu dokumentaciju autdora nemam tako da ćete mi morat verovat na reč xD
biljože su stare oko 35 dana s tim da je najmanja malađa nekih tjedan dana.
uz prisutno iskustvo par autdora i jednog indora,ni ovaj put nisu nas zaobišli murphiyevi zakoni xD prvo je rikno ventilator,
sredinom vegetacije pojavio se mg defišnsi, koji uspešno rešavamo s epsom iliti gorkom soli iliti magnezijevim sulfatom, kako oćete.
biljke pognojene jednom u zadnjem tjednu vegetacije s pola doze plantele list, i evo sad smo prvi put i sa plantelom cvet od kad su u cvetanju.
hmmm šta još?ne znam.:signs053:
kvaliteta slika je takva kakva je,bolje ne može trenutno
šta se tiče ovih fotošop drkanja okolo sličica, nadam se da razumete paranoju.xd:violent018:
eto to bi bilo to, biće apdejt slika skoro....
pis

____________

slika0027a.jpg







slika0027a.jpg


slika0027a.jpg
 

NumBdoT

Aktivan Član
07.10.2010
70
10
0
43
Veri veri najs Eto nas opet!

usput slicice su od prije 5 dana zadnji dan vegetacije!

sve biljke su topirane!
 

NumBdoT

Aktivan Član
07.10.2010
70
10
0
43
zlo&naopako je napisao(la):


kosto sam tebi u pm reko,posto ovo nema veze sa komercijalnim growanjem mora da si nas napo zbog govorenja u mnozini naglasujem NAPO-

Ovo nema veze smozgom i moram otvoreno pokazem svoje neslaganje stom takozvanom tockom pravilnika iz razloga sljedeceg

-NEMA VEZA SMOZGOM I RAZUMOM(ponavljam)

Iz protesta dalje pisem NAPUSTAM forum,sa velik sazaljevanjem posto mogu rec da u svjet gajenja me uvuko isti
ali i usto vrjeme forum stare skole,bolje...a ne ova moderna CENZURIRANA verzija koja se usminkava radi privlacenja sire mase?(sa upitnikom jel si postavljam pitanje koje sire mase???)

-Pzdrav svim clanovima koji su bili od pomoci neovisno o RANKU na forumu,i srednji prst takozvanoj KREMI(znate koste)

Eto nadam se da ce sto vise ljudi da procita i proba se stavit u moju perspektivu prije nego sto se ovaj komentar izbrise!

-PEACE-
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Uhhh....više nisam aktivan na forumu kao prije a to je vjerojatno i zbog toga što više ne uzgajam pa mi je i strast prema forumu pala. Ali moram reći sljedeće :D.
Šta se tiče pravila koja su donesena mislim da ih triba na svima jednako primjenjivat...Vas dvojica :D daj nemojte odustajat i nastavite postat dnevnik na Vutri. pa nitko od moderatora i admina nije reagira a mislim da nebi ni trebali. Zbog toga što evo baš listam dnevnike uzgoja i pola njih se krši sa pravilima stoga ne vidim zašto bi se vama nešto ukidalo a drugima ne :D...eto samo toliko od mene baj baj!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Sredit če se s vremena na vrijeme ono šta se zapazi.Nema nitko vremena sjediti 24 sata za kompom i listati dnevnike,postove itd. Imaju ljudi i drugih obaveza. Poštenije bi bilo da si linkao nepravilnosti nekom od suporta pa na dalje.Bez ljutnje zemljak. Sory na off,maknut če se.
 
08.07.2010
34
10
0
31




eto, prokletvo se obistinilo, 4/4 muška.lepa, kvalitetna zdrava lisnata 4 jebača. kako bi se to reklo 666999.
see ya soon
Peace:sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
...more luck next time...
Rep+ za lijepe i zdrave biljke i kvalitetnu pripremu.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....jbg, vise srece drugi put.....svaka cast za stanje biljaka i pripremu....pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.