hps 70 w seme iz paketa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
U svakom slucaju presadi to obavezno,(zajedno sa tom zemljom u kojoj su) pa posle razmisljaj sta dalje,bar bi ja tako uradio.Kupi sutra obavezno neku rastresitu zemlju da koren moze disati,okrugle saksije 3-5l i u njih stavi drenazu od sitnijeg kamencica koji si pre toga prokuvao........:sick:.....ali pre svega,dobro isperi tu zemlju u kojoj su sada.Jedno 5-6 dana ce ti biljke biti u stresu pa onda nastavljaju tamo gde su stale.
 

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
Hvala sto dajete savete,poslusacu vas definitivno i sutra uraditi tjuning sadasnjih kutija,odrezacu rupu na sredini precnika 8 cm i unutra ubaciti sitno tkanu metalnu mrezicu kroz koju ce oticati voda a nece ispadati zemlja,pa cu onda da odradim flus ovoj sto se vise susi ako uspe odradicu i drugu a ako ne uspe to sto sam zamislio onda neki presad pa ako sam maler neka propadne sve. Ph vode ne kontrolisem,nemam merac vlage tako da mozda i nesto od toga zeza ali u svakom slucaju zapalice se nesto :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
pH bi stvarno trebao podešavati, jer za sada se može spasit ove biljke, ali nisu baš u naj boljem stanju (što i sam vidiš), pa bi ih daljnje zaljevanje sa vodom lošeg pH (rekao bih visokog-teško da je nizak) moglo dokrajčiti. Gnojenje nema smisla, jer ti biljke ne uzimaju svu hranu koja im treba upravo radi već spomenutog problema s pH. Isto tako ni flush neće puno pomoći (ali svakako trebaš isprati) ako ne zaliješ na kraju obilno sa podešenom vodom.
Iako sam već to pisao puno puta, ponavljam! U nekom dučanu sa opremom za kućne ljubimce uzmi pH test za akvaristiku. Dođe oko 6 e i trajat će ti sigurno 2 growa, ako ne i duže.

S ovim sam odradio 2 growa bez ikakvih problema. Cijena, cca 25 e sve skupa (s lijeva na desno; gnojivo, pH minus i pH test-kapi). Gnojivo nisam ni potrošio sve :)
Ajde sad probaj nešto iskombinirati da spasiš ovo, pa drugi put malo kvalitetnije kreni.
 

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
Odradio sam flush,videcemo kako ce da se ponasa sad.dosta listova se osusilo ali ima jos dosta zelenih i zdravih,videcemo par pistila promenilo boju na crvenkasto.toliko za sad javicu se opet :)
 

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
53 dan od klijanja,27 dan cvetanja cinimi se da im je prijao flush,mada jedna krenula da raste jedna stagnira malo...Sta mislite na koju vrstu vuce ova manja biljoza?
image146h.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
image148e.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
image149rj.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
image150kr.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
tesko je to reci laki, na prvoj fotki se gotovo nista ne vidi, al lepo izgleda ova na poslednjim fotkama, ima fine topove, a ima jos 30ak dana, bude to super
 
05.10.2011
13
0
0
69
dobre su ti biljcice, bice tu dobrog dima, ako mozes uslikaj sa nekom malo boljom kamerom :)
 
24.06.2010
4
0
0
47
i pospremi malo sobu pre slikanja :) izgledaju lepo mada ima jos koji uvijen listic koliko sam video ali nis strasno...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
toxic20 je napisao(la):
i pospremi malo sobu pre slikanja :) ...

@MrLaki da se nadovezem samo malo na toxic-a, druze, savetujem da fotkas biljke tako da se vidi sto manje licnih detalja i detalja iz gajbe, cisto ono...
 

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
Bice boljih slika samo da nahvatam neki digitalni aparat,ovo je web cam.Toxic sutnuo sam kuju pa nema ko da sprema a mene nesto mrzi :) evo slika one bolesne biljke koja je isprana prva sa 10 l vode,jos je zemlja prilicno mokra ali susi se lagano
image153i.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
image155p.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
image156l.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
image157n.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
24.06.2010
4
0
0
47
MrLaki je napisao(la):
Bice boljih slika samo da nahvatam neki digitalni aparat,ovo je web cam.Toxic sutnuo sam kuju pa nema ko da sprema a mene nesto mrzi :)


ovo je malo bolje :) malo manje vajdu ujutro pa mozda i pospremis gajbu :)
 

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
E samo da vam kazem da sam od samog pocetka pravljenja boxa i ostalih sranja,cimanja kupovine zemlje bla bla bio veoma skeptican sto se tice samo growa misleci da nema nista od toga,ali veceras sam se razuverio.Skinuo sam jedan hedic sa manje biljke odozdo osusio ga ispod hps-a :) srolao i razbio se fino tako da sam prezadovoljan i bas me zanima kakva ce da bude kasnije kad jos sazri :)))) bas je lepo pusiti svoje sranje a ne davati pare nekom majmunu za neko djubre... Od sad sam vas,kupila me je ova prica tako da mozete da ocekujete da cemo se druziti ovde samo sledeci put ozbiljnije kad stigne par vrsta semenki i veci box :)) aj pa tako
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
finog dima ce bit tu sam teraj keep it green ,a i ovo drugo keep you room clean :D evot i jedan rep + od mene ...
 

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
Evo mali update i pitanje. biljka broj jedan je stala sa rastom a ova druga se cudno ponasa bar ja tako mislim :) uglavnom evo slika pa vidite. biljka 1
image178r.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
image179o.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] biljka 2
image182h.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
image183n.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
image184z.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
image186h.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]jel normalno ovo sto je vrh poceo da se razdvaja otvara ili sta vec,druga biljka nije ovakva??
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Mozda uskoro bude i smoke report a ? Prave hedchine.A kad sam pri put pogledao ovaj dnevnik,mislio sam da su ti biljke toliko predjubrene da ces poceti novi grow.Svaka cast :banana_rasta:
 

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
Biljke su krenule da se vracaju u vegetaciju pa sam ih posekao i stavio na susenje,javicu dal valja sta.Neko mi je otvarao box u vreme mraka verovatno vise puta pa su se vratile u vege ali sta je tu je bar sam uvideo neke stvari i greske.Naucio sam dosta i sledeca tura sledi u istom boxu 12 12 od pocetka ali bez dnevnika uzgoja dok ne napravim nov box sa jacim svetlom.Ps sledeci pokusaj ne moz da omane.Hvala svima koji su davali savete i pratili ovo.Keep it green
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.