HPS komplet 25€ (Prodaje haver HITNO) novo!!! - garancija ako treba!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Prijatelj mi prodaje komplet 400W set HPS (Philipsova) nije nikad montirana (komplet) - nova!!! Nije radila ni 1h kad se sve skupi zajedno (samo sklopljeno sa prigušnicom i sa grlom)
Hitno je ovom haveru žuri mu se pravo, a daje je pravo jeftino 50km. (25€) komplet!!!!

pa požurite, info na pp
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Zaboravio sam naglasiti - SAMO Sarajevo & bliža okolina (ili ako je neko u ZE, il' drugi grad) pa ako mu se isplati nek sjedne na autobus i do SA, jer hoću prije preuzimanja, da "potencijalni" kupac proba sve fino....
Nisam još dodao da nema reflektora, tj. ima neki bezze lim, ali nije to TO i mislim da ga je bacio
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ne kontam kako misliš "akcije".... pa valjda ima i u HR da neko prodaje.... doduše ovaj je htio da uzgaja, ali kao i 90% raje - nema strpljenja, tako da je pušio listove, i vidio sam da nema ništa od njega - tako i prestao sam mu "pomagati" koliko sam mogao... sad je on na "hemiji" - pa mu trebaju monete, lagano je počeo iznositi (pa lampa-lampa, polako doći će i ostalo na red) stvari iz kuće i prodavati. Pokušao sam ga fakat izvući, tj. sa heptanonom, ali vidim da nije on još sa sobom sve raskrstio... tako da požurite, ja da nemam 2x400 komplet, uzeo bih prvi, ali nemam gdje sa njom!!! Jah' i meni (fol što me zna) i za 35km (taman za 1g)..... c c c c c c
Žao mi ga je, nije loš lik....ali gudra ga uzima pod svoje lagano ali sigurno