HR - legalizacija u medicinske svrhe 2015?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
@xcx onda nek ti je sretno. Dok ti čekaš da ti političari promjene život na bolje ja svoj mijenjam sam na bolje. I da ti pravo kažem prezadovoljan sam. Svako sam kroji svoju sudbinu, a vi čekači čekajte da vam je netko drugi kroji, pa na kraju to će i vaša dijeca raditi i tako u krug. Ponekad se treba istrgnuti iz kalupa, i sagledati stvari iz drugačije perspektive. Mali čovjek može činiti velike stvari, nikakvi političari i šefovi stranaka ti u tome neće pomoć. Vjeruj mi, jer ti to govorim iz vlastitog iskustva. Dok se nisam trgnuo isto sam razmišljao kao ti, a onda sam shvatio da sam treba uzeti stvari u svoje ruke jer nema toga koji će to za tebe učiniti.
Sad živim u blagostanju i sreći, a politika i vladari mi ništa neznače, a kad dođeš do faze da ti takvi ništa neznače onda shvatiš da si sretan u životu, a na kraju krajeva sreća je najbitnija.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ukleti Holandez

nightrider

Aktivan Član
25.10.2010
130
87
28
Politika je kurva. Volim izbore jer mi je taj dan 300 kuna dnevnica. Ja glasam za poštenje i iskrenost. Neznam da postoji iti jedan političar kojeg krase te vrline tako da moj glas ide za vutru.org kao i svake godine. Uzmeš listić, nadopišeš svoj broj i upišeš Vutra.org ;)
Super. Onda znaš da tvoj nevažeći listić ide jačanju glasa dijaspora koja od guranja ovog zakona nema ništa. Bravo.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.184
358
mislim da je i ovakva medicinska "legalizacija" ako je bude , pa makar i u vidu tableta, mali korak za kanabis, ali veliki za H, a i malo šire
isto mislim da to sad više ne ovisi o politici, nego o farmaciji, tj. profitu
čijem, tek ćemo vidjeti
to tako i tako nije važno
oće neko plaćat 100 eura kad skuži da može nekoliko?
 
25.10.2007
71
57
18
44
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: 420...420...420

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
:D
Stručnjaci procjenjuju da bi na hrvatskom tržištu za prvu ruku trebalo nabaviti minimalno 200 kilograma medicinske konoplje. Računica pokazuje sljedeće: u prosjeku 10 biljaka treba četvorni metar prostora, po biljci je moguće dobiti oko 10 grama suhe tvari cvijeta. To, pak, znači da bi Hrvatska, odnosno Imunološki zavod, želi li se baviti uzgojem, trebao za početak 20.000 kvadrata prostora na kojemu bi mogao sagraditi pogon za uzgoj medicinske konoplje.
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Zakon je donesen, ali sve su to igre i igrice. Nije slucajno da su izasli sa tim bas sad 3 tjedna prije izbora, popodne nas bombardirali vijestima kako je sluzbeno, navecer vec druga prica - tek za cetiri mjeseca. Glavno je da su narodu bacili "bubu u uho". Cilj ostvaren, j**e se njima i za vutru i za bolesne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Tresla se brda, rodio se miš. Jbg. sad još nek dođe HDZ na vlast i daljnjih pomaka, dorada zakona i nadopuna neće ni biti, jer kako tvrdi Karonja za njih je to i dalje droga :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: đokson

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
51
Kad krenem na more sljedece god. Vec sam obecao ekkipi s mora. Od Metkovica,magistralom do Zadra..Svaka apoteka/ljekarna, STOP. Motaj "mestre",motaj ako ne znas ja cu :). 99% potrebnih nalaza imam sa potpisima/autogramima dr. mr.fr.šr.psy... Samo otvorim gepek,"trpaj,trpaj...maricu u mene strpaj" :)