HR - legalizacija u medicinske svrhe 2015?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ma mi proizvodimo sami ;), a oni nek samo uvoze odakle god ih je volja. Malo dok se uđe u štos s tim pa će vjerovatno doći do prenamjene imunološkog isključivo za uzgoj. Za 20-tak dana stiže taj kao prvi lijek, neke kapsule koje će sadržavati kanabis. Vidim da se i kod mene u firmi lagano radi prirema za prihvat novog ljeka, a koliko sam čuo da će cvijet biti u apotekama tek krajem lipnja.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Umjesto da pokrenu vlastiti uzgoj unutar zemlje i da zaposle ljude. Mnogo bi se ljudi koji imaju znanje prijavilo na konkurs. Uostalom za te novce svaki oboljeli može sam sebi jednako kvalitetno uzgojiti biljke za cijelu godinu. Šta će biti sa onim oboljelim koji nemaju novca da kupuju u apotekama i da se na taj način liječe? Nemaš novca pa umri, jel? A riješenje postoji. Toliko o humanosti Homo sapiensa na ovom dijelu planete.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fenomen111 and form

i33i

I smoke and I know things
Banovan
09.02.2016
179
427
63
Ne kuži narod da je bolest bolje spriječiti nego lječiti, kad te zahvate ova sranja protiv kojih kanabis pomaže onda ti je već kasno, em si bolestan em si dodatno zatrovan raznim ljekovima koji su OTROVNI. Dragu nam biljku (skupa sa drugim dragim biljkama) treba uzimati preventivno.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Ne znam koje će cijene biti ali sumnjam da će biti isplativo. Mislim, možda će država davat dobar popust ali to je zato jer će rijetki bolesnici imati dopuštenje. Nesanica, tjeskoba i slični poremećaji sumnjam da će biti na listi, a ako i budu preskupo će biti. Bolje growat, a onda opet u kriminalu. Nikako se iskopat ;)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
je je i to dan nakon sto postanemo demokratska i pravna drzava ,koja brine za dobrobit svojih gradjana ... Vidim ja da neki imaju stvarno dooooobru robu... Lazarus sta to pusis brate i ja bi malo.... Zapamtite na Balkanu nikad vise normalne drzave nece bit...
A marihuana koju pušim nije nimalo loša.:rasta:Haveru ja kad iz BIH pogledam u HR vidim ogroman napredak. Ovdje čak i nazaduje po tom pitanju tako da... U HR ide to polako ali ipak ide u dobrom smjeru. Ja kad sam govorio prije 3-4 godine da će se dekriminalizovati manje količine i da će se koristiti u medicinske svrhe sva su mi se raja izrugivala. Živi bili pa vidjeli za 5-6 godina šta će biti. Dobro znam u kojem smjeru ovo vodi.;)
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Ma ovo je samomazanje ociju malo,da misle ozbiljno tako bi i postupali ,prijatelju nas izvlace turizam i more bez toga mi bi bili ko albanija... a sve 3 drzave su u sluzbi kriminala i politike liti pokitickog kriminala... Tolko ljudi izginilo za sta??? Da bi se par tisuca ljudi s svake strane obogatilo... kad za 4-6 g udju srbija i bih u eu eto nas opet skupa nova juga... s ovim prostorima se neko jako dobro zahebava..
 

vager

Aktivan Član
16.11.2015
141
242
63
evo prilike da se zaposle mladi a ne da idu vanka ... zasto rh nebi stvorila industriju konoplje ... ne samo kapsule nego sve ... brijem da bi barem 10-15.000 radnih mjesta otvorili a da ne pricam o turistickoj sezoni ...
 

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
105
Ne pratim inače medije, ova sekcija foruma mi je glavni izvor informacija, bliži se 2017-a, i dalje ništa (osim ovih skupih uljnih kapsula, koje se kao povlače jer cure? )
 

jadran-kush

Aktivan Član
27.07.2014
129
712
93
ako nista reality show je zanimljiva ideja... na rtlu u 8 ... haha umisto farme i ovih sranja ... mozda bi se i prijavio ... lik je kralj teski hhh :clap:::spliff: