hrana za ptice sjemenke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.06.2011
12
0
0
41
imam još jedno pitanje za vas znalce

sestra mala ima tigrice papige , i kad sam bio mlađi znali su reć ak te murija uhvati s sjemnkama kažeš da je to hrana za ptice, moja je uvijek bila lol

da bi dobila nedavno od nekog neke vitamine za papige

kaže ona da je jedna papiga čudna i da joj je dala vitamiine i da je jela i da joj je bolje, j gledam u posudicu i nije mi jasno kažem joj daj da vidim te vitamine a kod ono zbunjola vrečica puna sjemenki konoplje, neznam ja dal su to od vetra s thc-om ili kaj, ali konoplja je 99%

menke.jpg


kaj mislite, jel moguće, piše u dole lijevom kutu da ima nekih vitamina, neznam dal je to opčenito sastav tih sjemneki il je nešto dodano

stavio sam jednu u vatu da vidim hoće li proklijat, i je pocrnila ali mi se čini da su prestare i da neće, budem vidio. ak pusti klicu bacit ću ju negdje onak bzv čisto da vidim kak će izgledat....
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Koliko ja znam sjeme konoplje je za one veće vrste papiga, ne za tigrice... Ne znam, možda sam u krivu ali ja im nikad nisam davao od konoplje. Svojim tigricama sam do sada davao čisti proso i prije kojih mjesec dana sam počeo kupovat proso obogaćen vitaminima i mineralima. Papige su kroz neko vrijeme živnule u odnosu na prije.
Pogledaj ako zajedno sa sjemenkama ima i crvenih/zelenih zrnaca. Ako ima onda su sa dodatkom vitamina. Ako nema onda vjerojatno piše sastav sjemenki.
Samo da ti kažem, ne nadaj se da ćeš neku vutru iz toga uzgojit. To su sjemenke industrijske konoplje koja sadrži minimum THCa (manje od 1%).
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
a vjerojatno je industrijska, tj. 99.9% da je. niko nije lud da samo tako prodaje sjemenke u hrani za ptice. isto ko i konoplja za primamu za ribe...
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Izgledace potpuno isto u vegetaciji..kasnije ce izbaciti oba pola(hermafrodit) i nece liciti ninasta. Ne igraj se uzaludno
a045.gif


 
14.06.2011
12
0
0
41
lol, da tak izgleda

kužim sad, to je inaće bila dobra spika za moje doma

totalno su iste ko prave, a imao sam jednu pravu (ko je pročito moju temu "puknuta klica" zna ) i onda sam reko da sam šibno ovu iz vitamina u teglu, i rasta rekla ma stavi među cvijeće slobodno, hehe

prije nek ste mi ovo rekli mislio sam wtf puna vrečica sjemenki, zamisli bacit tu cijelu vrečicu u polje i da vidiš žiže i kad se murija skupi hahaha

sad ću ak mi ona moja prava se posuši ovu stavit za ukras, to i ak mi nađu ne mogu mi ništa
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
da, skupi se rija i pokupe tebe pa se ti onda vadi i objasni da to nije prava nego industrijska...
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Ne isplati se zbog toga najebat. U Hrvatskoj se nažalost može legalno uzgajat samo jedna (flajšman sorta) od više sorta industrijske konoplje dok se sjeme smije posjedovat i od drugih industrijskih sorti kao hrana za ptice, prihrana za ribe... Tak da ako ti posadiš ovo što imaš (što se totalno ne isplati zato što nema dovoljno THCa) iako je industrijska sorta (osim ako nije flajšman što je mala vjerojatnost) ideš na sud itd. itd. kao da si uzgajao bilo koju drugu sortu koja se puši. Ne isplati se riskirat zbog toga.
 
14.06.2011
12
0
0
41
ma zajebavam se ja, ne mislim ja to ništ za ozbiljno

i ovu jednu koju sam pikno je više radi fore, ja sam odrasto uz grass, i sve vezano uz njega mi je super, od izgleda i filmova do "okusa", al kak idem prema 3 banke (da da 3k, a zvučim taka balavo), rijetko kad da i zapalim, ono kad bude prilika

a frke sam imao prije nekih 7g i znam kak sve to može izgledat, tak da nisam lud, pogotovo kak su sve rigoroznije kazne
 

SecretGarden

Aktivan Član
26.05.2011
125
43
0
36
www.facebook.com
Ovako:eek:rtak mi je dao semenku indenticnu cannabis-u koju je njumu dao neko,e sad semenka je ogromna!:D Kao 3 normalne kada bi se spojile,i seme navodno potice iz hrane za ptice ali holandske ! xD
I eto :D

picture022gp.jpg


Obavestavacu vas o ovoj biljci :)
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
imao sam i vece,punu kutiju,ova je ostala tek toliko za poredjenje. Polen leti kilometrima,prenose ga insekti,pa cak i ti...Neka je ako si resio,ali pored onakve genetike gerilki ovo njesra ti ne treba ni za posmatranje.
p045.gif