HRANA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.08.2006
23
2
0
Svi imaju svoje misljenje gdje je najbolja klopa,zato napisite:grad-naziv-vrsta.

Zagreb-Cingac-cevapi
-Cujic-cevapi
-City Kebab-kebab
-dvojka-pizza
-Alien-senvici
-Big Mamma-all you can eat
Pula-Asterix-pizza
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
Izgleda da nitko ovdje ne klopa :roll:

ovako

Samobor-Barba-kebab
-kuzish-sendvici
-steak house-a sta drugo
-bulldog-pizza
-doma kod mene- all you can eat :bravo_biggreen:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Sve je to lijepo i krasno...

Ali meni je najnajnajbolje kad si sam nešto skuham! baš uživam kuhati nadimljen jer su mi onda osjetila izoštrena i svaki put ispadne totalno mljac mljac :)
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
hahahahhaahhaaaa :lol: da vas malo nasmejem za to "mljac,mljac"

U svakom mestu postoji neko ko preterano koristi alkohol,ali ovaj kod mene nije izgubio smisao za humor pa nam kad kad prica svoje dozivljaje...

Zivi sam sa majkom,a ima 54 godine.Jedne veceri ili bolje receno jutra je dosao kuci mrtav pijan a bio gladan kao zmaj.U onom polu mraku snimi serpu na sporetu i onako kasikom krene da je jede...kaze meni
"uh komso,pola serpe sam pojeo..."
Ujutro bude se on i majka i sad ide dijalog posle nekog vremena...

-Vidane sine a gde su one splacine ?
-Koje splacine majka ?
-Pa one sto su bile u serpi na sporetu.
- :shock: :shock:

Kaze mi on da bi malo ublazio stvari "al komso,stvarno je bilo ukusno" :D :D
 
08.10.2006
43
1
8
36
Slichan sluchaj kao kod Neznalice:
Jednog mog ortaka matorac, isto chovek koji voli da popije, doshao tako kuci naliven uveche kasno i da ne bi budio ostale nije hteo paliti svetlo, pa je onako u mraku sa kutlachom jeo "supu" i popio je po dosta.....ujutro se probudio i pitao zenu (ortakovu kevu):"Slavice jel ti koristish Merix ili Bonux????
To nije bila supa (juha) vec je keva otkuvavala vesh na shporetu. :(
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
:p :?
Strasno!

Zanimljivo je da mi je kad se nadimim odlicna i ona hrana koju inace ne mogu smisliti! Sta se to desi u mozgu da sve ima mrak okus?!

Inace, danas za gablec sam pojela ogroman sendvic iz D&D-a, piletina, slanina, topljeni sir, tartar...neke cudne kombinacije ali mmmmm.. takve su najbolje.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
UserName je napisao(la):
:p :?
Zanimljivo je da mi je kad se nadimim odlicna i ona hrana koju inace ne mogu smisliti! Sta se to desi u mozgu da sve ima mrak okus?!
ja isto volim experimentirati s hranom kad se nadimim.nemam uvjek para i volje zato al stvarno mi se svidja kad to radim.
dobra kombinacjia mi je nutela sa štapiæima
ili skuham tijesto,pomješam s kiselim vrhnjem i stavim nešt slatko pekmez od marelice il nutela
i naravno jedna žlica vegete (ovo s vegetom je šala)
 

vec

01.12.2006
49
0
0
kanehbosem je napisao(la):
èingaè je zakon
šiš æevaposi su mi najbolji

fuj!
cingac je odavno propao sto se tice kvalitete. stavljaju previse soje u cevape, a okus im je bezveze.

moja preporuka:
èevapi i roštilj - Grana, Mitnica, Peèenjara Remetinec
pizza - Stara Sava, Pizzeria Bas, Oro Goro (Oroslavje)
fast food - Pingvin
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
budem probo i te
al brate šiš æevaposi iz èengaèa sam probo prije mjesec dana super sam se najeo.
neznam šta stvalja al me radi