Hrvatska - Srbija 22. mart 2013.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Evo prave prilike za malo čisto sportskog prepucavanja na forumu. Molio bih da sve ostane u okviru sporta i u granicama dobrog ukusa, a znam da će tako i biti.

Hrvatska - Srbija: Zagreb

FUDBAL HRVATSKA - SRBIJA
Gornji tekst je na ćirilici pa sam ga prekucao na latinicu, zbog članova koji se ne snalaze sa ćirilicom, a i kao uvod u temu...

U grupi A, posle 4 kola vodi Belgija sa 10 bodova koliko ima i drugoplasirana Hrvatska. Srbija i Makedonija zauzimaju treće odnosno četvrto mesto sa po 4 boda, a prate ih Vels sa 3 odnosno poslednja Škotska sa 2 boda.

Srbija je ostvarila jednu pobedu protiv Velsa, remizirala je se Škotskom, dok je izgubila od selekcija Belgije i Makedonije. Hrvatska s druge strane ima tri pobede, dve protiv Makedonije i jednu protiv Velsa, a remizirali su sa Belgijom. Sve ovo pokazuje da će nas 22. marta očekivati neizvesna utakmica na Maksimiru. Iz tabora Hrvatske poručuju da su spremni.


"U sjajnoj smo poziciji, delimo prvo mesto i ne smijemo zaboraviti da smo tek na 40 posto obavljenog posla. U igri je još mnoštvo bodova. Nitko još nije otpisan. Zbog toga moramo biti maksimalno koncentrirani. Ne smijemo se uspavati, pravi izazovi tek predstoje" , rekao je Igor Štimac, trener Hrvatske reprezentacije i dodao:

" Za Srbiju će nam trebati strpljenja, ali i zdravlja igrača. Za to molim, za to se brinem. Odavno znam kako se postaviti, samo da svi budemo na okupu".

S druge strane i Srbi su optimistični, a mladi igrač Srbije, Filip Djuričić, veruje da bi pobeda protiv Hrvata promenila sve:

" Do sada je bilo jako turbulentno. Bilo je mnogo dobrih, ali i dosta loših stvari. Dok predstoji tračak nade, mi ćemo verovati i boriti se za odlazak na SP. Biće teško, utakmica prutiv Hrvatske jedna je od odlučujućih i tu moramo da izvučemo sve iz sebe za pobedu" rekao je Djuričić.



22. mart 2013. Hrvatska - Srbija : 1 - 2 , moja prognoza i tipujem na ovaj rezultat . Ajde malo sportskog nad*ebavanja...

Neka bolji pobedi.

Huliganstvo u ovoj temi se neće tolerisati...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
hehe nadam se da nece bit prekida...neka bolji pobijedi, naravno da sam optimist i mislim da bi Hrvatska mogla dobit, ali lopta je okrugla i svasta se moze desit...sretno i jednima i drugima, a ja čekam tekmu, uzet neke marihuane i koje pivo, grickalice i zaj**ancija :)
 

¤ tweety ¤

Aktivan Član
25.01.2013
98
114
0
34
u svakom slučaju velika šteta što nema organizovanog dolaska gostujućih navijača u obe tekme,derbi je i teško je prognozirati rezultat,sve je u opticaju,prštaće na sve strane,nama bi mnogo značila pomoć Vidića,Laneta Jovanovića ali koga nema bez njega se mora,raduje to što se Stanković vraća u reprezentaciju i što špicevi daju golove u svojim klubovima,realno gledano Hrvati su favoriti na papiru ali u derbiju obično pobedi slabiji tim verovatno zbog toga što u fudbalerima proradi balkanski inat
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Svejedno mi je za rezultat, samo želim da napokon već jednom pobijedi nogomet/fudbal/votever. :)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Realno Hrvatska ima jaci tim, nasi kvalitetniji igraci su otisli a i svejedno mislim da ste bolji,
mada ipak je derbi i svasta moze biti. I ja bi voleo da ima navijaca i da kad se sviraju himne
bude tisina al kako objasniti idiotima, dokle god se mi medjusobno svadjamo "njima" to
odgovara,posvadjali su nas, podelili su nas, opljackali i udario brata na brata, pa sigurno ne mogu da kazem
za nekog nemca, engleza da mi je brata neko nas vas, tu mislim i na Bosance, Slovence,
realno dosta je mrznje bilo!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Jel' to subota kad budu igrali ?
A što se tiče utakmice,...kauč,pljuga,sokići limunići,nagovorim ženu da ispeče pitu od jabuka :)
Rezultat ne mogu prognozirati,jer ga ne znam...al' ono baš :)
:icon_lol:sad kad počmu reklame za navijačka piva :)
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
poluvrijeme ili kraj X,hrpa žutih sa crvenim kartonima,pljuga i pljuga pošto ne pijem,kladionica tip-ovi i 15 eura za ticket mogli bi meni uljepšat ovu tekmu tj.dan...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
WeeDiĆ;249092 je napisao(la):
Realno Hrvatska ima jaci tim, nasi kvalitetniji igraci su otisli a i svejedno mislim da ste bolji,
mada ipak je derbi i svasta moze biti. I ja bi voleo da ima navijaca i da kad se sviraju himne
bude tisina al kako objasniti idiotima, dokle god se mi medjusobno svadjamo "njima" to
odgovara,posvadjali su nas, podelili su nas, opljackali i udario brata na brata, pa sigurno ne mogu da kazem
za nekog nemca, engleza da mi je brata neko nas vas, tu mislim i na Bosance, Slovence,
realno dosta je mrznje bilo!

Ovo mi je uljepsalo dan:thumb: Evo, kada bi bar svi ovako razmisljali.........gdje bi nam bio kraj!?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Pratim fudbal od kad znam za sebe. Bio sam na famoznoj utakmici na Maksimiru između Dinama i Zvezde, kao gostujući navijač.
Ne na jugu s Delijama jer sam bio premlad, ali sam bio. Sad se nadam da ću preko rodbine iz Hrvatske nabaviti kartu i ufuljati se na kvarno.
Realno, HR je bolja u ovom momentu. Igrački, mentalno, svakako. Mi imamo lopova na čelu FSS i seljačinu na klupi koji u prv itim gura igrače
nekog šiptarskog menadžera. Bojim se katastrofe ko one grobarske poslije rata u ZGA( u početku sam uživao a onda me bilo sramota), jer ako ga primimo rano, sve je moguće.
Ipak, derbi je to ogromne specifične težine i uopšte me ne bi iznenadila pobjeda Srbije.
Najprihvatljivije mi izgleda Mandorova prognoza, poluvrijeme ili kraj X i under.
Samo da ne bude sranja.
Ako vi pobijedite, brišem sve Hr kanale s televizora i portale iz brauzera na 15 dana.
Valjda neću morati...
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
Mandžukić daje 2 gola glavom :) ubija momak, mislim da je naš najjači adut, uz malo Lukine pomoći ... rezultat,hmmm ... Hrvatska 3 : 1 Srbija, šteta što nema gostovanja
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
¤ tweety ¤ je napisao(la):
u svakom slučaju velika šteta što nema organizovanog dolaska gostujućih navijača u obe tekme,derbi je i teško je prognozirati rezultat,sve je u opticaju,prštaće na sve strane,nama bi mnogo značila pomoć Vidića,Laneta Jovanovića ali koga nema bez njega se mora,raduje to što se Stanković vraća u reprezentaciju i što špicevi daju golove u svojim klubovima,realno gledano Hrvati su favoriti na papiru ali u derbiju obično pobedi slabiji tim verovatno zbog toga što u fudbalerima proradi balkanski inat

ma kakva shteta chovjeche???
mishljenja sam da se utakmica trebala igrati na neutralnom terenu ili pred praznim tribinama..
chinjenica je da ovakvi susretni izvuku najgore iz nashih ljudi..
sjetite se samo shto je bilo na rukometnom prvenstvu u srbiji..a rukometni navijachi su male bebe i hipici za nogometne ultrashe i fanatike...

inache pratim nogomet .uzhivam gledati tu igru..ali...ova utakmica mi radi nekakav grch u zhelkudcu imislim da nechu mochi opushteno uzhivati u nogometu..
zato..nadam se da che biti 0:0 ..tj. da neche biti povrijedjenih i/ili mrtvih ni na jednoj strani..

hebga.zhalosno..ali je tako..
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ajde de ovako...tko god pobjedio..kakav god rezultat bio..da se na forumu o tome ne raspravlja nakon tekme...ili...da mi govorimo samo o dobrim potezima vashih igracha.ito tako i vi-samo o dobrim potezima nashih igracha...
jer...shto god negativno bilo recheno o protivnichkom timu-igri-igrachima-navijachima...druga strana mozhe shvatiti kao provokaciju,podebavanje,sarkazam i slichno...

a u klinac..meni je krivo shto se to-utakmica- uopche spomenula ovdje...jer...bilo bi stvarno blesavo da se oko toga ekipa pochne prepucavat..mogu modovi brisat takve postove..ali..nema shanse da ih bash nitko ne vidi..a dovoljna je jedna budala..

kazhem vam..imam takav chvor u zheludcu pri samoj pomisli na tu utakmicu...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
zlavjestica je napisao(la):
ajde de ovako...tko god pobjedio..kakav god rezultat bio..da se na forumu o tome ne raspravlja nakon tekme...ili...da mi govorimo samo o dobrim potezima vashih igracha.ito tako i vi-samo o dobrim potezima nashih igracha...
jer...shto god negativno bilo recheno o protivnichkom timu-igri-igrachima-navijachima...druga strana mozhe shvatiti kao provokaciju,podebavanje,sarkazam i slichno...

a u klinac..meni je krivo shto se to-utakmica- uopche spomenula ovdje...jer...bilo bi stvarno blesavo da se oko toga ekipa pochne prepucavat..mogu modovi brisat takve postove..ali..nema shanse da ih bash nitko ne vidi..a dovoljna je jedna budala..

kazhem vam..imam takav chvor u zheludcu pri samoj pomisli na tu utakmicu...

Žene... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.