Hrvatska - Srbija 22. mart 2013.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
ja mislim da se radi o troznamenkastom broju kolko se jointova na utakmici spali :D bar kad sam gleda u Splitu reprezentaciju... nogomet nabijem na k***, i te nasminkane nogometase isto nabijen na k*** :D sad si dobio svoje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L and SiD

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
Bio sam kod ujaka u srbiji i pofuro dres od hrvatske da ga malo sprdam pa smo se iskreveljili i zezali tamo...posto on meni uvijek kaze kad dodjem...di si hrvat :) pa da malo i ja njega sprdam...reko mi je poslat poruku u petak da izrazi saucesce hehehehe al mislim da ce bit obrnuto :) vidit cemo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: s0va and Hooker

ocusadit

Aktivan Član
07.09.2012
72
39
18
35
Badivefi
WEEDetix je napisao(la):
nema šamsone

neko mora pobjedit.

samo se nadam da mup nece izvjestit da huligani pijani i drogirani marihuanom razbijaju lokale i tramvaje.

al evo jos 1 sportski event da se skrene opća pažnja.

neznam kako je u Srbiji, al ovdje u Hrvatskoj ministar financija ce zaduzit Hrvatsku za jos par milijardi dok nacija prati "ocel nas Srbi nabit ili mi njih".


svejedno nadam se dobroj tekmi i :respect:
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
487429_508503279196624_2039649821_n.jpg
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Pratim šta se dešava, čitam izjave, i sve sam više ubedjen da sam u pravu. Uplašili ste se :) . Hrvati definitivno imaju bolji tim, i boli su ali mi se čini da ovu utakmici neće igrati protiv Srbije nego protiv sebe.

Zato, popijem kafu, odoh po drugara pa do kladionice, Hrvatska - Srbija 1 : 3
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Kazu da je sudac lak na kartonima ,posebno onim crvenim .Dobili smo ga jer nam kao treba netko sa autoritetom da smiri tenzije ako ih bude.tako da smo vec tu uskraceni i jedni i drugi..Kranjcar je u prvi 11 i to me posebno raduje,mali Perisic je cudo ali ipak Niko je klasa ,dve vise,Vrijeme je do jaja,Maksimir nikad ljepsi i blinka mi dva razlike za kockaste.Bar jedan Srnin iz slobodnjaka i jedan Manđin neki ........euro gol,skarice ili tako nesta.Mi cemo zadnjih 15 min.igrati sa igracem manje;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja sam sklopio okladu sa ekipom. U slučaju da Hrvatska izgubi ja moram gol protrčati kroz centar grada. Ako sagledamo sve i budemo realni jedino što može biti iznenađenje je da Hrvatska pobijedi samo sa 1:0, ali daleko od toga, 3:0 minimalno.
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
uf evo i uskoro tekma :) ja idem u grad sa ekipom u stan, par džokova i zezanje :D sretno i jednima i drugima i neka bolji dobije
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
5:2 ... 1min-Pletikosa sa vise od 70 metara zabija pod prečku, 3 min- Pletikosa penal, 26 min modrić povisuje na 3:0. za 4 naspram nule zabija srna u 36 min i konačni 5 gol Olić u 76 min...pred sami kraj utakmice hrvatski igrači u dogovoru sa štimcem puštaju 2 gola da nam se susjedi koliko toliko raduju... :)
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
opa cupa je napisao(la):
Kazu da je sudac lak na kartonima ,posebno onim crvenim .Dobili smo ga jer nam kao treba netko sa autoritetom da smiri tenzije ako ih bude.tako da smo vec tu uskraceni i jedni i drugi..Kranjcar je u prvi 11 i to me posebno raduje,mali Perisic je cudo ali ipak Niko je klasa ,dve vise,Vrijeme je do jaja,Maksimir nikad ljepsi i blinka mi dva razlike za kockaste.Bar jedan Srnin iz slobodnjaka i jedan Manđin neki ........euro gol,skarice ili tako nesta.Mi cemo zadnjih 15 min.igrati sa igracem manje;)
ok...ak bu to tak ,,,ja se nemoram ni zajbavat pored telke ,,,tj. laptopa danas i gubit zivce jer mi Stream s"teka,,,,otvorim u si.pivicu,,
zapalim..i opustim se ,,,ha ha ha,,,kad bi to bilo tak,,,po izjavama igraca,,,koji se izmrdju sebe dosta dobro poznaju,,,,,svi zele da tekma prodze bez nekih velikih scena,na terenu,,,i....da ce bit ono normalnog naguravanja,,,sigurno,,,ko i na svakoj tekmi ,,zato je rezultat ,po mojem skromnom misljenju ,,,fala bogu ,,,NEIZVJESTAN, ovo je Balkanski "derbi",prva liga ,,,kak ocete,,,i napeto u pizdu materinu,,
sportski i fer play,,,ugodno gledanje svim navijacima,,
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Dobar vam ovaj Kolarov braco Hrvati, e da mi imamo jednog takvog :knockknock:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.