Hrvatska - Srbija 22. mart 2013.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.063
15.663
358
Joooj, jbg.. :) Ali bila je korektna i super tekma.. Nisam znala da nam je napad 0 bodova, jbg.. Šta reći.. :sadbanana: .. osim hehe.. :smoke18:


Pardon: Čestitam :)
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
2,-0 za nas
1-0. za fer-play ,,,
oba dva tima pokazala *ostatku*FIFA i UEFA, da i mi na Balkanu mozemo kulturno ...fala Manitu,,,,
 
26.02.2013
42
20
8
kulturno.. Heh, moglo je i bolje.. Al, nemojmo se zavaravati, ista stvar ceka i nas na marakani.. Od zvizdanja na himnu, do nekih uvreda s tribina..
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Ako je ovo korektna igra ja sam Nikola Tesla, lakat u nos pa posle mazenje tog istog igraca kako ne bi dobio
karton, mozemo do sutra da se pretvaramo, nista se nije promenilo, ovo pricam i za jedne i druge,
nasi kao tapsu Hrvatkoj himni, dok ne bude normalno da Srbin ode u Zagreb i normalno navija za svoje i obratno
od fer pleja a mislim i na fer plej navijacaa nece biti nista. Zamisli ako Srbin bude uso na Maksimir dobija 30 dana zatvora(sej vot?),
demokratija na delu, a zvizdanje ce biti i u Bg a to zvizdanje govori dosta o onima koji zvizde, cestitke na pobedi,
nama ne treba protivnik mi smo pobedili sami sebe...
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.387
27.840
1.098
Trøndelag
hrvatska odigrala na iskustvo tocno koliko joj je trebalo,danas je vazno da dobre ekipe pobjeduju i kad lose igraju i to i izdvaja od drugih. rezultat nisam pogodio prognozirao sam 4:0,2:0 je odlican rezultat. srbija me razocarala,ocekivao sam vise, mali mateo kovacic sa 18 godina,debitant onako bezobrazno odigra,svaka mu cast!

edit: jedna od losijih utakmica koju sam gledao,vidio se grc kod obadvije reprezentacije,recimo ko nije hrvat/srbin prebacio bi kanal nakon 15 minuta.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
@ weedich...pa bila je korektna utakmica...bilo je dosta sitnih prekrshaja..ali razlog tomu je grch u igri i vazhnost utakmice ( + sudac koji je odluchio postaviti takve kriterije )..samo 3-4 zhuta kartona-to uopche nije loshe...ali..kada kazhem korektna..prevenstveno mislim na to da nije bilo nesportskih poteza .. jedino shto sam vidjela i nije mi se svidjelo shto jedan srpski igrach nije prihvatio ruku protivnika koji mu je ,kao, zhelio pomoch da ustane ..
ali.tko gubi ima pravo da se ljuti.

neshto malo pratim nogomet ( ok.malo vishe od " neshto malo " )...pa mi se chini da je srbija ipak trebala i mogla odigrati puno bolje..i.. ne mogu se oteti dojmu da je kod njih bilo taktichkih greshaka i krivih odluka izbornika +.kao da im je falilo ono neshto..chudi me.ali kao da nisu bili dovoljno inspirirani..ili ih je chitava ta atmosfera oko tekme malo izbudalila.
utakmica nikako nije bila ljepotica..bilo je par zgodnih poteza pojedinaca ( i to je na hrvatskoj strani ) i to je sve.

jedino shto me posebno veselilo je bilo ponovno vidjeti olicha od 1.minute i punog zhelje za igrom..( ipak ga nije totalno unistilo neigranje kod onog nezahvalnog shupka od trenera ali to je stvar proshlosti..za sada )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
03.07.2009
1.740
2.317
188
Nije bilo nesportskih poteza ali bilo je nesportskog navijanja, i to vjerojatno cili stadion u nekim trenutcima...

Btw jel tko vidija kolegu Hookera? javlja Reuters da se jadnom Huku poslje utakmice gubi svaki trag. Tuguju žena i djeca a ni Lav pivo sretno nije :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Hook, pokrij se ušima i ćuti, nemoj da prognoziraš utakmice, nije fudbal za tebe ... Neću više da gledam reprezentaciju Srbije, babe ...

Čestitam Hrvatima na pobedi i dobroj igri ...
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
tekma je bila napeta, super za gledanje, bas sam se zabavio, jos i pobijeda :D bili u stanu nas 5, pili kavu i kolu, zapalili par džokova, a na poluvremenu stigla šerpa od nekog ko je radio bubble hash pa smo strugali iz šerpe i polupali se, good shit :D poslije tekme tetoviranje slušalica jednoj curi....ma milina od dana :) evo i sad sam zapalio malo toga iz šerpe, bome fino radi u glavu :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
23.02.2008
1.048
1.455
188
zlavjestica je napisao(la):
@ weedich...pa bila je korektna utakmica...bilo je dosta sitnih prekrshaja..ali razlog tomu je grch u igri i vazhnost utakmice ( + sudac koji je odluchio postaviti takve kriterije )..samo 3-4 zhuta kartona-to uopche nije loshe...ali..kada kazhem korektna..prevenstveno mislim na to da nije bilo nesportskih poteza .. jedino shto sam vidjela i nije mi se svidjelo shto jedan srpski igrach nije prihvatio ruku protivnika koji mu je ,kao, zhelio pomoch da ustane ..
ali.tko gubi ima pravo da se ljuti.

neshto malo pratim nogomet ( ok.malo vishe od " neshto malo " )...pa mi se chini da je srbija ipak trebala i mogla odigrati puno bolje..i.. ne mogu se oteti dojmu da je kod njih bilo taktichkih greshaka i krivih odluka izbornika +.kao da im je falilo ono neshto..chudi me.ali kao da nisu bili dovoljno inspirirani..ili ih je chitava ta atmosfera oko tekme malo izbudalila.
utakmica nikako nije bila ljepotica..bilo je par zgodnih poteza pojedinaca ( i to je na hrvatskoj strani ) i to je sve.

jedino shto me posebno veselilo je bilo ponovno vidjeti olicha od 1.minute i punog zhelje za igrom..( ipak ga nije totalno unistilo neigranje kod onog nezahvalnog shupka od trenera ali to je stvar proshlosti..za sada )
Sto se tice tekme, do prvog gola igralo se stegnuto na obe strane cak sta vise mislim da ste
vi vise bili u grcu, nakon poklona Kolarova tekma je otisla u drugom pravcu, drugo poluvreme
ste odigrali takticki, bez napadackih ambicija(a i sta ce vam), mi smo imali 3-4 sanse od
koje bi bar 2 zavrsile u mrezi da ovi imaju blage veze sa igrom zvanom fudbal, mi smo igrali na mahove tj oscilacijama u igri i to je sto se tice igre.
Vestice da te pitam da nisu igrale nase reprezentacije dal bi se onako mazili po terenu
nakon prekrsaja? Naravno da ne bi jer su tako morali, dzaba tvoje izvini kad ja posle tvog
preksaja ne mogu da hodam a taj sto mu nije pruzio ruku mozda i nije osecao da treba to da uradi,
bolje tako nego lazno izvinjenje a ako je tebi najvise zasmetalo na tekmi sto lik nije hteo da pruzi
onda ne znam o kakvom fer pleju mi sa pricamo. Povrsno analizirajuci tekmu ona je bila i vise nego
fer plej.

Hooker druze zar si ti mislio da ce Srbija da pobedi Hrvatsku posle poraza od super jake Makedonije i poraza od Belgije na Marakani? Dok je svemocni Tole na celu saveza od fudbala nece biti nista,
a sto se tice sastava repke mogu da nabrojim bar 6 igraca koji su mogli juce da igraju a ne da pustaju decu od 20 godina koji igraju u 2 ligama ili u velikom timu kao sto je Grojter Furt.
Sve u svemu, zacin C :D
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
i daljemislim da je tekma bila cisto korektna..pa makar to bilo patvoreni i isforsirani fair play..
jer weedich..sjecham se utakmica gdje se , ni jedni ni drugi nisu ponashali nimalo sportski..i zato mislim da je ovo ipak pomak na bolje..
bolje da klinci gledau ovakve..pa makar kurtoazijske fair play poteze nego npr. pljuvanje protivnichkog igracha , psovanja , vrijedjanja i udaranja..

a shto se podmladjivanja srpske reprezentacije tiche..to se mora odraditi..samo za sve postoji vrijeme , mjesto i nachin...a srpski izbornik ( savez ) nije pogodio niti pravo vrijeme, niti pravo mjesto niti najbolji nachin..

tko gubi ima se pravo ljutiti...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
WeeDiĆ je napisao(la):
Hooker druze zar si ti mislio da ce Srbija da pobedi Hrvatsku posle poraza od super jake Makedonije i poraza od Belgije na Marakani?
Mislio sam ...

Napisao sam iznad poisle Trip-ove prozivke šta mislim o svemu, da se ne ponavljam.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ako kazes jos jednom ko gubi ima pravo da se ljuti mozda se i stvarno naljutim :D

ps. Nick mi nije weedich sa ch kao chachakalica nego tj kao tjufta,
da prevedemo na tvoj jezik :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.