Hrvatska

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.07.2005
1
0
0
Uhvatila me frustracija i jednostavno moram ovo napisati. Slusam Cure, zavrkavam sa frendom joint i sve je super pa se pitam: zivim u zemlji u kojoj ima vise suncanih nego kisnih dana, zivim u zemlji bajne klime, zivim u zemlji u kojoj se pitam zasto ljudi mogu sjesti na kavu, popusiti kutiju Malbora a ne zapaliti jedan mali socijalni joint. Tko nade odgovor na to pitanje neka javi!
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
..jebiga..to je zato sto zivimo u hrvatskoj, mnogo sjebanoj.. ::placko ..sa sjebanim ljudima oko nas.. kojima je stalo samo do para, materijalizma uopce, i nicega vise.. ::zidoglav
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Svuda je to slicno.Kao sto je neko primetio takvo nam je javno mnjenje.Kich,shund i fusherica vladaju celim svetom a kamoli ovde.Ali dobro je dok ima jos nas koliko toliko normalnih i razumnih. 0028
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
..ma, nismo mi normalni, pogledaj sto je danas normalno..
..ali..ali..netko na ovoj bini fali.. mi moramo ostati ludi ludi jer da je na ovom svetu malo vise ludih i srecnih, bio bi on mnogo bolji.. ::tojlet
 
23.01.2005
47
1
0
46
b0ddah je napisao(la):
..ma, nismo mi normalni, pogledaj sto je danas normalno..
..ali..ali..netko na ovoj bini fali.. mi moramo ostati ludi ludi jer da je na ovom svetu malo vise ludih i srecnih, bio bi on mnogo bolji.. ::tojlet







::super
 
15.04.2005
34
0
0
44
sputnik.blog.hr
b0ddah je napisao(la):
..ma, nismo mi normalni, pogledaj sto je danas normalno..
..ali..ali..netko na ovoj bini fali.. mi moramo ostati ludi ludi jer da je na ovom svetu malo vise ludih i srecnih, bio bi on mnogo bolji.. ::tojlet


...Da na ovom svetu ima malo vise ludih i sretnih, bilo bi i malo manje ratova i ostalih sranja.

:petak
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Fernandez je napisao(la):
b0ddah je napisao(la):
..ma, nismo mi normalni, pogledaj sto je danas normalno..
..ali..ali..netko na ovoj bini fali.. mi moramo ostati ludi ludi jer da je na ovom svetu malo vise ludih i srecnih, bio bi on mnogo bolji.. ::tojlet


...Da na ovom svetu ima malo vise ludih i sretnih, bilo bi i malo manje ratova i ostalih sranja.

:petak

potpisujem ::super
 

iz0t0p

Aktivan Član
07.09.2005
141
26
0
74
taman sam hteo da napisem preseli se u holandiju :D
a sto ne bi mogao da smotas mali socijalni dzoint sa hashishom umest sa dzejom? ko ce jos da izvali sta pusis? ja sam non stop na faxu pusio na pauzam hashish i veruj mi da me niko nije izvalio sem ortaka kome sam rekao i koji je pusio samnom... samo lepo smotas ravan da bude kao pljuga i opusteno mozes da pusis gde god hoces :D
 
14.06.2005
31
0
0
44
Ebga...ovde je vlast usko povezana s' kriminalom tako da ne nazirem dan kad ce doci do legalizacije na nashim prostorima...a ogromna je lova u opticaju ako me razumete shta hocu da kazem...
"FOTELJA PERE EVRE DOK JA JEDEM DJEVREK"
 
04.10.2005
1
0
0
puno mie bolje zapalit na nekoj klupici u parku, negu u kafiæu uz kavu; a i kad oæu zapalit uz kavu to bi obavio kod kuæe uz mjuzu kaku ja volim i uz kavu koju napravim onako kako ja volim...
važnije mie moje mišljenje nego mišljenje veèine; vjerujem da je i vama tako...
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
sve u svoje vrjeme cekajte malo pa jos su zivi i na vlasti ovi starci i konzerve kad cemo mi doc na njihova mjesta a oni fala k umrjeti onda ce sve biti bolje za nasu djecu i opcenito za javnost

jebga kasnimo rat simo tamo glupi ljudi blakan hm hm itd..

a do tad kao sto kaze ovaj post prije mene !~