hrvatski High Vutra Times kup

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
u pravu ste skroz
samo naprijed
ako treba neki bilbord da se završi
javite na vrijeme

a ovo za tehnozu što muči bozgu
od 95-98 sam vrtio ploče goa
od 98-00 trance
živio od toga i za to

organizovao sam takve žurke po šumama sa agregatima i sa sve laserima
dok nisi ni počeo da pušiš a ne sadiš
zato mi nemoj tu priču jer ti kažem
ako je žurka nema frke
došli konzumenti da ostave pare
a a ko konzumenti ne ostavljaju pare
super da se novine napune
prosto ko shvata
ko ne shvata nikada neće
i ne ložite se da ste prošli nešto ludo i brzo
naše godine niste osjetili
a to je bila 24h party
ovo sada je blagi odraz

i ne čudim vam se ja,imao sam i gorih tripova u vaša ljeta
ali valjda mi se ne troše životne godine i što sam stekao
jer mi nije bilo lako doć do trenutne situacije
i ne želim da izgubim sve da bi nekog zveknuo masnim hedom i uzeo zlato :facesjump:

bolje neka agencija da ima aranžman do dama i da se plati i pođe tamo
legalno je i eto kupa,balkanski kup u amsterdamu
nema glava da boli

stvarno su bili underground u početku ? laidback jes vidio nekada underground ?
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Ni u zivo ni na snimci, ali cuo i procitao o njima da...
Na balkanu tesko da postoji tako nesto, a koliko mi se cini pricalo se o kupovima po spanjolskoj i engleskoj, al mos ga hebat ako se sjecam di sam to vidio.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
balcan_smoke je napisao(la):
u pravu ste skroz
samo naprijed
ako treba neki bilbord da se završi
javite na vrijeme

a ovo za tehnozu što muči bozgu
od 95-98 sam vrtio ploče goa
od 98-00 trance
živio od toga i za to

organizovao sam takve žurke po šumama sa agregatima i sa sve laserima
dok nisi ni počeo da pušiš a ne sadiš
zato mi nemoj tu priču jer ti kažem
ako je žurka nema frke
došli konzumenti da ostave pare
a a ko konzumenti ne ostavljaju pare
super da se novine napune
prosto ko shvata
ko ne shvata nikada neće
i ne ložite se da ste prošli nešto ludo i brzo
naše godine niste osjetili
a to je bila 24h party
ovo sada je blagi odraz

i ne čudim vam se ja,imao sam i gorih tripova u vaša ljeta
ali valjda mi se ne troše životne godine i što sam stekao
jer mi nije bilo lako doć do trenutne situacije
i ne želim da izgubim sve da bi nekog zveknuo masnim hedom i uzeo zlato :facesjump:

bolje neka agencija da ima aranžman do dama i da se plati i pođe tamo
legalno je i eto kupa,balkanski kup u amsterdamu
nema glava da boli

stvarno su bili underground u početku ? laidback jes vidio nekada underground ?

:respect:Ristekpa ako si prošao sve i sva balcan, ali zato što si prošao puno toga ne trebaš se postavljati iznad svega i demotivirati noviju generaciju da stvore nešto drugo. Nije svijet stao zato što si ti prestao brijati.
U tvoje vrijeme je možda bila špica goa i trance, a za naše vrijeme će možda špica biti nešto drugo. I dan danas je psy goa trance dobar party i uvijek bih rado otišao na nešto takvo, ali zbog konzervativnih političara scena se guši svim mogućim sredstvima.

A to je najčešće zbog pohlepe, gluposti i nepovjerenja te morala koji vlada na ovim podnebljima.
Politika kakva danas vlada je kurvinska i guši društvo i napredak.
Ako postoji neka vutra organizacija, zašto ona ne bi dala podršku kanabis aktivizmu?

Ako vutra organaizacija neće dati podršku, tko će dati? Sigurno ne politika ni moja mama.
I ne bih se htio i dalje pravit pametan niti objašnjavati, nego bih htio organizirati konkretnu akciju koja će biti daleko od očiju javnosti, underground, gdje će se znati pravila, gdje će se širiti kultura kanabisa i skupljati kritična masa koja bi jednog dana znala predložiti izmjene i dopune zakona, masa koja će biti skupa. Da prestane općenita paranoja, jer ta paranoja nije potrebna.
Situacija je nepovoljna i ljudi su masovno dezinformirani. Mogao bi netko to malo promijenit.

Nije da se nužno mora tako nešto održati i da se mora popušiti tona trave, već je stvar u tome da ako mi ovdje aktivni korisnici foruma nećemo nešto pokrenuti, ništa se neće ni promijeniti. Tko će ako ne mi?

Kanabis je biljka koja raste iz zemlje, poput duhana(za koji su ljudi masovno zakvačeni i ovisni, koji ubija ljude i od kojeg ljudi dobivaju rak), biljka poput jabuke, kruške.

Nitko mi nikad neće moći zabraniti plod prirode jer ja u to ne vjerujem i ne podržavam.
Kao što nikome ne dajem za pravo da mi zabrani da jedem jabuke ili kruške, jer živim na ovoj planeti još par desetaka godina, već je prošlo dosta, i za to vrijeme neću biti ovca.
I ako me se smatra ovcom, past ću travu. No ako slučajno pojedem koji list kanabisa posađenog negdje u polju, kao ovca ne mogu završiti u zatvoru. Jer zatvor je stvoren za ljude. A stvorili su ga ljudi za ljude.
:prof10:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Tako je reci ti njima : D


BTW ja bi isto rado neki vutra competition pa da vidimo ko proizvodi najbolju ganju a ko samo kaka po forumima a marihuana mu ne prolazi ni pod super grass : D


samo zasto outdoor marihuane testirat a ne indoor, mozemo oboje al istina je ljudi se boje takvo sto organizirat a i ja se bas nebi nalazio s ekipom preko vutre, nije bas da im previse vjerujem bili oni admini, moderatori ili obicni useri, male su sanse da ikom vjerujem s ovog foruma.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Osobno ne vjerujem nikome, ali sebi vjerujem i znam da nikad ne bih išao grlom u jagode (il' kak se to već veli).
No zato se valja dogovoriti i vidjeti koji su načini mogući da se to organizira na užitak svih oni koji žele nešto i raditi.
Trebaju postojati stroga pravila, možda i neko upoznavanje prije, vlada zakon i red i tko to ne poštuje dobije u vritnjak. :sun2:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
daleko bilo da hoću mlade da kočim
to je bilo mnogo zajebanije kad sam se ja zajebavao sa time

samo ne bi volio da pola foruma padne zbog vutra ego tripa
znam da stariji neće
ali mlađi da ne sjebu život
doće to i kod nas
ali ne prije no bude "trebalo"

shvatili ili ne što vam pričam
, over.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Brus je napisao(la):
Bozga je cajkan znao sam ja to oduvijek :D

hhahahaa nakon sto me uvjerio na PM da nije 92 sad se opet vratila sumnja lagano : D


jebes to neisplati se riskirat zivot radi ovakve gluposti, doslovno zivot jer ispod 5 godina nikom ne gine, bolje vam je da trudnicu sasjecete s nozem nego da padnete s travom kako danas stvari stoje.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ako tako kaže šef, onda neću forsati ništa.
No ipak, ideja je tu i spreman sam sam preuzet inicijativu za neki aktivizam...
Možda netko uleti s boljom idejom, nikad se ne zna...I da se to organizirat, nije naša murija FBI ili CIA. Pa do nedavno je Kirin bio ministar!?
Ali čekajući vrijeme... Nekak' nije to moj džir, u životu ne volim čekati. Najgore nešto mi je čekati u redu, bilo to u banci, pošti, faksu ili gdje god.
Rađe ću u međuvremenu do 'Dama x) :spliff:
over end aut.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Deco draga, da su naši drotovi upola pismeni kao ja, da su proveli 3% vremena na raznim Overgrow, ICMAG, Vutra forumima i da znaju 5% o kanabisu koliko znam ja, mislim da bi svijet bio ljepše mjesto za život. :icon_mrgreen:
Ali meni je kanabis legalan do sada cijeli život, i možda je stvarno bolje ne petljat se s vama paranoicima. Možda pušite previše hejzova :alien555:
Majmunčići moji dragi, laku noć
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Neznam zasto ako bi ikad imalo takvo sakupljanje vutra mora biti prisutna.
Dovoljno je da se sakupimo masu ljudi i da drotovi ne mogu da nas dirnu ni zbog cega.
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
pecko88 je napisao(la):
Neznam zasto ako bi ikad imalo takvo sakupljanje vutra mora biti prisutna.
Dovoljno je da se sakupimo masu ljudi i da drotovi ne mogu da nas dirnu ni zbog cega.

Pa normalno... Neces se naci prvi put s nepoznatom ekipom i nosit woo :maryjane:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Svatko može zbuksat woo prije nego se vidi s bilo kime. Recimo negdje kod nekog drveta, uz cestu, ispod kamena i sl. ... =) Ali ne da mi se više o tome, kad vidim da su vodeći ljudi koji vode cijeli stvar u banani i da se boje.
No to nije sve! Ima još tužnih vijesti za danas. Oba Satori čudovišta koja su narasla do 1.5 i do 2m su dečkići. Isčupo sam ih iz zemlje i ostala mi jedna Hashberry koja je počela cvjetat i proizvodit bijele dlačice, i još neka mala kržljava HB za koju ne znam kaj je. Tak da bi moj doprinos na Kupu bio za *****. A u ku.rac! :sick: