hrvatski High Vutra Times kup

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
svejedno nije trebalo..... A pogotovo ako mu stvarno zele srecu sto se ovog tice ocito je da mu ne zele jer tko bi se uopce odazvo na poziv s foruma nekog tko ima etiketu pred ban ?

uostalom decko se ispricao i vidi se da nije kreten, ima 300x ljudi koji bi trebali dobit ovu etiketu prije bozge da ih ne pocnem nabrajat a i budem mozda.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
ja se sdlazem s dumerom nije bozga nista strasno tak za ored ban ucinio
iako ne podrzavam ideju o "underground vutra kupovima"... boli me taki za travu od nekog ja imam svoju a za vase me libo.

Al opet u nekoj smo slobodi demokraciji pi.cke materine, informaticko drustvo, sloboda govora i te sprehe pa ak bar tu ne mozes slobodno govorit i iznosit svoje ideje a da nekom drugom me nastetis, di ces?

A bozg nije neki bilde i ne kenja gluposti.
to sto si oce guzicu dovest u opasnost bez potrebe je njegova stvar
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
A jeste navalili...ccc...
Čovjek je već imao bodove od prije, tako da njegov sadašnji status nije posljedica samo ''ove teme'' već i događaja od prije.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nemoj dumere da se opterećuješ
da si moder vidio bi da je zbog teme dobio 10 bodova
ostalo je od ranije
daleko bilo da je loše primijetit

baš zato što nije kreten nego ima momente kao i svi
zbog toga je sa nama
da je drugi odavno bi bio trajno banovan
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
bozga je legenda i ideja mu nije losa , a sad sto se to nece dugo obistiniti to je veliki problem a mi smo tu nemocni iz sijaset razloga se to nece moci jos organizirati i to je to po meni.:pat:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
aaaal ste se raspricali :) sto fali dnevnicima uzgoja? Sumnjam da ce iko iz organizacije podrzati javno skupljanje i prihvatiti ikakvu odgovornost...jebga. Bilo bi lijepo da putujem od jednog do drugog i probavam vase lijepotice :) ali nazalost to tako ne funkcionise.

:signs034:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Genjo sto ne obidjes malo hehe : D

-------

Super ste rekli bozgi zasto i zbog cega nije trenutno dobro organizirat ovakav meeting, a bozga je reagirao na nacin na koji nije trebao, bitno je da je to kasnje i shvatio isto kolko je bitno da se i njega shvati. Pocelo je burno al bitno je da zavrsilo kako treba.
z5.gif
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Lijepi završeci nasreću su još uvijek najljepša osobina ovog foruma:bananallama:

A i šta će nam natjecanja...ovako nek svatko misli da je njegova biljčica najbolja na svijetu:D
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
:happy031:
Ajd' bar onda neki Vutra party da organiziramo? hihihihi
Pa kaj sad nije bed, zaslužio sam da me se malo kazni kad sam provociro ljude. Fala ostalim članovima na podršsci fak jea! Alles gute meine pupen :181: Next:icon_arrow:
Over & aut
beBop
boz
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
da vam sve fino objasnim
kak ste u *****:))

okupi se 10ak growera koji se poznaju,
od svakog po 2-3 frenda i
i eto ga FIFA VUTRA KUP jbte, nazovi to kak oš.
ne treba komplicirat


a taman smo sve izgladili :punch:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
kao prvo ne bi ni imali sanse sa mojom turbo genetikom bi vas potukao do nogu , jedino sad da se i nas cjenjeni kolega neznalica zaleti na kup tada bi bilo rutavo. ovim putem ga pozivam da nam se vrati u nase krdo....

sport sport i ne smije te snimit drot drot :rasta1:
 
20.08.2008
2
0
0
36
a issa ti miloga.. koliko problema o necem ciji se ishod vidio nakon 7 postova... dobro da niste otegli na 7 str.... no eto tek tak da pocnem negdje pisat.. btw bilo doro za vrijeme ubit...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Nekak' mi je opal entuzijazam :/ Mljeo sam previše, pa mi se ugasio džox. Kako to već zna bit'... :b_lame:
Treba ponovo zakurit :vb_devil::nana:
 

niksvutraman

Banned
Banovan
16.08.2008
10
0
0
34
ja bi htjeo da napravimo neki high grow kup jer imam jebeno dobre biljke skunk-a koje bi mozda pobjedile jer na 10metara vec te osamute njihov smel!!!al nije sigurno