hrvatski High Vutra Times kup

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
High svima,

pozivam sve forumaše da se u jesen nakon što dozriju plodovi našega rada skupimo na jednom mjestu i degustiramo cvjetkovinu uzgojenu na našem domaćem terenu.

E sad, kako organizirati cijelu stvar, kako odrediti kriterije i obaveze, te koje bi bile nagrade i tko sve ima pravo sudjelovati - na vama je.

Just my 2 cents... :maryjane:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
A za murju bi se taj event zvao uvati-gro-"narkomana"-na-jednom-mjestu-bez-da-ih-trazis-jer-ce-sami-doci

To je nazalost nemoguce u nasim krajevima za isfurat kako sad stvari stoje...
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Da, naravno! Svatko neka ponese najmanje 50 gr (da slučajno netko ne dobije uvjetnu), a nalazimo se na Trgu bana Jelačića u Zg-u (tako da smo odmah blizu PU u Petrinjskoj ulici), 25.10.2008. u 15h. Jupiiiii... :icon_rolleyes:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Kakste glupi. Pa na to bi samo imali pravo doći groweri sa svojim žitom.
Moderatori ovog foruma koji su provjereni i koji drže forum bi dogovorili lokaciju i vrijeme te pazili da protokol valja, a način na koji bi se mogli prijaviti jest tako da se svatko slika sa svojom biljkom (neki natpis) i prije toga opiše biljku koju prijavljuje na natječaj =)
Znači neki natpis pokraj biljke i neka kreativna prijava.
Tako bi svi znali pozadinu uzgoja i biljke.
Event ne bi bio javan i ne bi se moglo desiti da dođe murija.
A i nije bitno, ne treba svatko uzeti sa sobom odmah 50g i pojaviti se na mjestu gdje bi bio Kup.
Prvo bismo mogli pretražiti sve koji dolaze, recimo ograničiti kup na 10ak growera i kad bi sve bilo jasno i čisto mogli bi započeti testirati hrvatsku kvalitetu.
I ne bismo se nalazili na Trgu, već na nekoj vrlo diskretnoj lokaciji gdje ne bi mogao ući bilo tko već samo oni koji su prošli sito i rešeto kroz online natječaj.
Mobiteli bi bili zabranjeni, nitko sa sobom ne nosi ništa.
Kad bi se procijenilo da je sve čisto, mogli bi napraviti prvi Hrvatski Vutra kup. Ako procijenimo da je netko murijak, ako bi stvar izgledala nesigurno, otkažemo događaj. No valjalo bi se prije toga dobro i pametno pripremiti i izbjeći uopće to da na bilo koji način dođe murija.

I nemojte mi brijat živimo na Balkanu, ovo ono. Zbog takvih razmišljanja ćemo uvijek živjet na Balkanu i bit zadrte seljačine.
Ako nitko nije zainteresiran za ovako nešto, a Laidback kaže da jest, onda nek' ovo ostane samo ideja.
Ako ima zainteresiranih, mogli bismo se malo potruditi i napraviti to pozitivno i pametno.

BTW. Nije nužno da se popuši kila trave, već da svatko uzme svoj "sample", uzorak i zamota neku dobru pljugu.
Zar će murija organiziravat neku masovnu akciju zbog nekih 10-20 grama trave???
Pokušajte mislit pametno i pozitivno. Boz :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab
14.01.2008
21
0
0
45
Bozga,da sam moder (a i ovako kao regularni član) mislim da se baš i nebi htio nalaziti s ljudima s
ovog foruma jer ebat ga...svi mi imamo svoj život,nikada neznaš kako će tko
završit sa nekom "funkcijom" pa se netko sjeti...eeeee vidi ti njega
ovo ono i sto problema :)

Ekipa je ovdje kul,ali sve to ima svojih rizika i bolje to ostaviti za neka bolja vremena ;)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Za koja druga vremena? Dok umrem? :smileysex:
Dao sam prijedlog, a svatko tko misli da je moj prijedlog glup slobodno ga može popljuvat i reći svoje mišljenje ili ne sudjelovati u raspravi niti pokazati interes za nešto ovakvo.

Ovo sam postao u sekciju kanabis aktivizam jer mu je ovdje i mjesto.
Ako neće biti aktivizma i ako će svi srat i bit u strahu, onda čemu uopće postoji vutra organizacija i podforum - aktivizam? Aktivizam potiče na akciju kao što sama riječ kaže. I zato sam ja bubnuo ovu ideju ovdje i zanima me što će ljudi reći. Kaj ne štima?

Uostalom, nitko nije prisiljen da sudjeluje na High Vutra kupu, svatko sudjeluje na vlastitu odgovornost.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Rafazi_pihe je napisao(la):
Bozga, molim te lijepo, ajde još jednom pročitaj svoj posljednji post! Pa na čemu si ti? :icon_confused: :ludaci_lol:

Trenutno sam na 3. Heinekenu i već 3. dan bez ikakvih THC supstanci u blizini.:bananallama:
Shvaćam ja da si ti zajebant i ok, ali ne kužim zašto se sprdaš? To sam već znao doživjet ovdje na forumu...
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
bozga je napisao(la):
Trenutno sam na 3. Heinekenu i već 3. dan bez ikakvih THC supstanci u blizini.:bananallama:
Shvaćam ja da si ti zajebant i ok, ali ne kužim zašto se sprdaš? To sam već znao doživjet ovdje na forumu...

Nije mi bila namjera sprdati se. Samo sam želio ukazati na realnu činjenicu, da su procedure koje ti navodiš ostvarive jedino ako vam u pomoć priskoči ATJ Lučko.

Moja greška, nisam se uopće trebao uključivati u ovu smiješnu temu...ajd' peace! :icon_smile:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
sve i da se organizuje :vb_kez:

jel dolaziš sa outdoorom poslednjim :baby:

ne cima se murija zbog 20 grama
već zbog growera dvije tone žive vage

ja nisam čuo da u nekoj liberalnoj eu zemlji ima sličan skup

i šta da moderi organizuju pa ako bude sranja mi krivi

bozga pasalo ti po mozga

što ti je
što ti je

p.s. što škodiš kad ti pije
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Inace balkan, postoje takvi cannabis cup-ovi... Bas sam nedavno gledao neki htcc gdje su spomenuli da se valjda prvi ili neka preteca htcca odrzavao underground
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ljudi ne poznajem vas, ali fakat ste u banani. :sadbanana:

Dok ste vi živi i dok je živa ova inertna generacija, ništa se neće promijeniti. I dalje će se vodit ovakva trula balkanska politika, i dalje ćete svi k'o ovce kmečati dok će vas šišati vukovi.
Da li bi itko od vas sabotera bio sposoban organizirati i boriti se za bilo što?
Ne bi! Zašto?
Zato što ste svi jako jako pametni nesposobnjakovići.

U svom 23godišnjem životu sam prošao preko 25 država i prošao sam većinu EUrope.
Nemoj me balcan_smoke pitati u kojoj državi ima takav skup.

Upoznao sam SOMU, jednog velikog ako ne i najvećeg growera koji ima 58 godina i koji mi je objasnio neke stvari kako stoje u Amsterdamu i kako je došlo do raznih pojava u tamošnjem društvu.
Uzgajam i pušim već 8 godina, pa nikad nisam imao problema s murijom jer nikad nisam bio glup da se dovedem u situaciju da budem u opasnosti.
I zato, ni sad nisam - toliko glup što predlažem da se ekipa skupi i da se zdimi ono što se i uzgoji.
Negdje daleko od svijeta, daleko od murije, uz posebnu proceduru, posebna pravila, posebne ljude.
Ako ti i ostatak mislite da na ovom svijetu postoje samo šupci i šupljoglavci, mislim da ste se zaj.ebali.
Organizaciju cijelog eventa ću preuzeti ja osobno i sam ću osobno birati sudionike. Ako se za*****, onda ću ti pisati na forum kako sam se grdo zajebo jer ću ja biti glavni odgovorni, a ne moderi. Ok? :icon_biggrin:

A sad, tko je za?:icon_mrgreen:

Zainteresirani nek' se jave na PM, onima koji imaju dovoljan broj kvalitetnih postova i koji su aktivni članovi foruma sa dovoljnim znanjem i growing iskustvom, njima ću poslati ću naputke kako i što. Tako da neka šuša koja ima par postova i smrdi na svinje neće dolaziti u obzir.

Selekcija sudionika će ići prema principu prijava preko fotografija, zatim svi oni koji prođu selekciju će dobiti ostale naputke i pravila od mene na PM.
Kroz narednih nekoliko mjeseci ako se skupi dovoljno zainteresiranih, imati ćemo prvi High Vutra kup u Hrvata. :pat:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Laidback je napisao(la):
Inace balkan, postoje takvi cannabis cup-ovi... Bas sam nedavno gledao neki htcc gdje su spomenuli da se valjda prvi ili neka preteca htcca odrzavao underground

Ma naravno, u Berlinu postoji hrpa takvih događanja. Postoje organizacije koje rade na pitanju legalizacije, a ne organizacije koje sabotiraju svaku ideju aktivizma.
Zanima me dali je balcan_smoke ikad bio na ilegalnom recimo - trance partiju?