Hrvatski ured za droge

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.10.2009
11
0
0
33
Evo, nasao sam jedan odjeljak sto se tice marihuane, i moram reci, to sto su napisali je doslovno smjesno, ako ne i tuzno, u nekom pogledu.

Kod:
[B]MARIHUANA [/B]

Smanjena motivacija, paranoja i zabrinutost, snene oči, suhoća usta, ubrzano kucanje srca, povećan apetit, povišen krvni tlak, oslabljen imunološki sistem, smanjena seksualna želja i broj spermija (M), neredovni menstrualni ciklus i oštećenje ploda (Ž).

Sto se motivacije tice, to ovisi od osobe do osobe. No ne smanjuje se, nego se relaksiras.
Paranoja i zabrinutost, da ako pusis na cesti usred bijela dana.
Smanjena seksualna zelja - pa za ovo bas i nisam siguran. Tek onda se napalis. I uzivas. ^^
Sad za broj spermija, i ciklus, nisam upoznat s time, ali smjesno je to, sto ured za suzbijanje droga, znaci drzavni ured, siri neistine.

Sto vi mislite o tome?
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
naravno da pišu i šire dezinformacije i debilane...iako, što je i za očekivat kad je zakon 3 godine za pljugu...kakav zakon, takvo i informiranje...debilno u paru, ruku pod ruku.

iako, kad čovjek pogleda što su pričali prije, koje su to ludosti bile, ovo je još dobro...iako se nisu puno micali s nulte točke... uvijek će mi biti najjača spika prije dok još bila crno-bela televizija:), kako ovisnika o travi možeš prepoznati po hlačama punim sperme zato jer non stop uzbuđen traži žrtve za silovanje... onda kažu pak da smanjuje želju za sexom... najbolje da se dogovore više: jesmo li sexualni manijaci i silovatelji ili smo mlohave starkelje koje pucaju čorke? :D

ma...propagandni aparat je takav da sustavno širi ono šta njemu paše...kakav zakon, takva i propaganda...ko da je ikad znanje bilo slobodno a ne direktno vezano uz moć i interes :)
 
13.02.2009
10
0
0
34
Meni vutra pomaže oko visokog krvnog tlaka. Smiri me i sve to tako da se tlak spusti a i pomaže oko glavobolja koje su česte zbog visokog tlaka.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Smanjena motivacija, paranoja i zabrinutost, snene oči, suhoća usta, ubrzano kucanje srca, povećan apetit, povišen krvni tlak, oslabljen imunološki sistem, smanjena seksualna želja i broj spermija (M), neredovni menstrualni ciklus i oštećenje ploda (Ž).


A koje su loše nuspojave?

xD