Hulk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.11.2005
2
0
0
Interesuje me da li se moze trava izmiksat isjeckat i stavit u spricu ... i to onda u venu na glavi ubrizgat.Da li ce mi krv biti zelena i da li cu onda biti snazan kao Hulk , i zelen kao on i hocu li moci bacat kola i ljude kao on i one pse sto on baca.il da pojedem 3598 kaktusa.I jos jedna stvar ... kad sam bio mali uzimao sam tus onaj crni i posipo po rukama i dero sveske i listove.osjecao sam se jaci.al nisam bio zelen i nisam bio kao hulk.Unaprijed zahvalan.imal hulk konekciju , i kakva je . adsl , isdn , kablovkska il obicna . Unaprijed zahvalan.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ma što ti uopèe treba vutra???

možeš i bez nje, da lomiš,skaèeš,preskaèeš kineski zid...

roðeni i pravi si Hulk!!!

~)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Sluèajno sam 2 put napiso, a ako se ne varam u poèetku je bilo i 3 put? Zato molim administratore da pobrišu: (tehnièki) višak i isprièavam se.


Dj J0int je napisao(la):
kad sam bio mali uzimao sam tus onaj crni i posipo po rukama i dero sveske i listove.osjecao sam se jaci.


Hehehhehehehe...ovo mi najjaèe ::histerija
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Možeš ju isjeckati i povuæi ju na nos a ako ti je draže probaj povuæ cijele kifove. Bolje pucaju!!! ::histerija ::histerija ::histerija
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ma glavno da nas je èovjek nasmijao...


::super :pivo :petak ~) ~~ ::h2o ::histerija 0023 udri:lol xixixixi 0118 0047 0098 :::bong :::macarena fvie: grop: 0087 odbitak::
 
23.11.2005
2
0
0
Hvala vam puno na pomoci .. posto sam mnogo jaci , neku sam zenu ishuto , a nabildana zena bila ... mati me nije uspjela prepoznat , mislila da sam hulk, zgradu svoju razbaco ,zivotinje u gradu pobio , vjevericu silovo ... puno sam jaci .. hvala jos jednom .... trebate i vi probat ... sjebace vas posve ... al sam jaci ... puno jaci ... previse jak ... sad kucam .... i lomim tastaturu ... kolko sam jak .... hvala ..... hej ja .. sreo sam neki dan nekog covjeka koji je mislio da sam bog .. neznam sta mu je ... vjerovatno je vidio kolko sam jak.... Pa et ... ako i vi zelite da ljudi misle da ste Bog uradite sto i ja ... Dao mi je covjek para ... Hvala ... Stara japanska legenda kaze : Ko koristi travu postace Hulk i moci ce popit more ... to jos nisam probo , al vidicu na ljeto sad , ...
P.S. - mogu 30 banana pojest
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Evo ti jednog hulka. Da to nisi možda ti???
cartoon271vc.gif