HulkBerry/600w/MainLine-Scrog/

Hesi Mills Nutrients Hempatia

dawsongeek

Aktivan Član
13.02.2015
76
454
53
29
Ime vašeg dnevnika: HulkBerry x2

Datum nicanja sjemenke: 21.12.2018

Početak vegetacije: 27.12.2018

Breeder: RQS

Strain: Hulkberry

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Screen of Green (ScrOG), Main-Lining

Rasvjeta u vegetaciji: HID (ili hps/mh)

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 600

Rasvjeta u cvjetanju: HID (ili hps/mh)

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 600

Nutrijenti: ADN Bud Candy

Ostala oprema:

Dodatne informacije:

Slike boxa:

OP
OP
dawsongeek

dawsongeek

Aktivan Član
13.02.2015
76
454
53
29
Pozdrav Vutraši :),

evo gore vidite sve što je bitno, a ono što ne znate je da je ovo meni prvi uzgoj fotoperiodne indor biljke pa baš zato sam se odlučio šibnut dnevnik i postaviti par pitanja.

da li im treba hrana u vegi u potu od 47L?
s koliko vode i koliko često zaljevati tolki pot?

i da zanimaju me vaši komentari i ideje oko ove moje zamisli mainlininga i scroga? ideja je u privitku :) btw box je 120x120, temperatura je oko 26-28 dok box radi, a izgašen 19-22

prva.jpg druga.jpg

Poslednja izmena od urednika:

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
2.784
15.487
358
30
คภ๔г๏๓є๔ค
47 l pot nebi trebo previse klope u vege ali bi dobro bi doslo dosta root boosta nekog posto u 2 biljke neces toliko doug vegat da popunis mreze kao da je jedna recimo
takav pot ti popije 10 l vode bez greske ako ne i vise koliko cesto ces zaljevat ovisi koliko ce brzo biljke pit i kakva je opca klima u boksu(temp i vlaga i foto period)

edit : super ce bit taj meinlineing i scorg jer svka ima tu duguljastu mrezu

OP
OP
dawsongeek

dawsongeek

Aktivan Član
13.02.2015
76
454
53
29
@ WEEDetix
vidiš odmah se isplatilo, ja sam zabrijo da je to zapravo dosta duga vegetacija ... znači ako sam dobro skužio nije toliko duga i korijen se neće dovoljno razvit... zato booster? Zasad sam zaljevo svakih 3 dana sa otprilike 3L vode svaku biljku i ne pokazuje nikakve znakove ni overwatera kao i obratno.. ali da pH vode me dosta muči, nešto iznad 8 (Merck, ph test trake) .. da li je to preveliki pH i ako je kojom metodom ga sniziti?

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
157
592
93
39
Ph 8 je velik, trebao bi biti od 6.0 do 6.5 vidim da kažu i do 6.8.
Možeš ga spuštati limunom, limunskom kiselinom, kvasinom (sirće,ocat).
ili kupiti pH-
Ja spuštam svoju vodu kojoj je ph oko 8,5 sa dvije kašikice one od kave plastične male iz kafića, limunske kiseline.
Na litru i po vode dvije te kašikice i bude oko 6,5

Poslednja izmena:
Sviđa im se: .i. and dawsongeek

WEEDetix

Urednik
Grow Support
11.10.2010
2.784
15.487
358
30
คภ๔г๏๓є๔ค
ph je prevelik trebalo bi spustat ako ce im smetat izmjeri run off u tanjuru kadvoda procuri slj put kad das 10 l ako je i dalje visok ph treba spustat
da buster za korjen da sto prije popunis teglu u toj tegli biljci ce trebat bar 40 ako ne i vise dana da napuni pot korjenom a toliko ce ti trebat minimum da napunis mreze onda bacis lolipop ako treba i picis u cvijetanje sa punim ekranom zelenila

OP
OP
dawsongeek

dawsongeek

Aktivan Član
13.02.2015
76
454
53
29
hvala na savjetima ali ja samo dolazim sa pitanjima:rofl:

ako je buster što prije da li mi je tih 10L predaleka budućnost za provjerit što se događa ili mogu već sada probati sa 10L i provjerit taj runoff? buster ide u vodu sa sniženim pH-om ili to nema veze? uhh trebalo mi ćuku vremena za ova dva pitanja:p.. hvala još jednom, siguran sam da će me još toga puno zanimat i zahvaljujem se unaprijed :) laka Vam noć ljudi, peace :wave:

Sviđa im se: Badi and Palac Zeleni

WEEDetix

Urednik
Grow Support
11.10.2010
2.784
15.487
358
30
คภ๔г๏๓є๔ค
ja bi dao njima svakoj 10 l vode i buster i onda provijerio ph runoffa ,biljke izgledaju ok usprkos visokom ph jer ako substrat ima nizak ph dosta u kombi sa vodom viseg ph mozda u samom substratu se ne podize previse ph nakon zaljevanja i onda ces vidit koliko drzi tih 10 l vode barem jedno 4-5 dana mozda i vise pa opet zaljevanje

OP
OP
dawsongeek

dawsongeek

Aktivan Član
13.02.2015
76
454
53
29
znači uzeo sam ovaj rhizoponics platinum gledam malo tablicu koja se odnosi na prva tri tjedna.. ne kužim kolko bi sad trebo stavit ... 0,5 ml u 10L ili imate koji bolji omjer za mene?

Prilozi

[email protected]

NeanPojma
Poznanik Foruma
08.02.2011
1.446
6.798
258
Džungla
Nek je s srećom! Mozda mozes razmislit i o zaljevanje odozdo dok traje vega, ne bi li potjera korjen prema dole što više, Al nek ti WEEDetix radije odgovori na to jer nisam sadio u vise od 35l

Sviđa im se: dawsongeek
OP
OP
dawsongeek

dawsongeek

Aktivan Član
13.02.2015
76
454
53
29
Pozdrav ekipa,

Ovak svaka je biljka dobila po 10L vode u subotu, a dva dana nakon primjetio sam uvrnuce listova..e sad ili overwater ili totalno suprotna stvar niska vlaga? Danas sam tek stavio vlagometer tranu i dok je box bio izgasen bila je na 55% na 18°C, a sada kada radi ne mogu ga natjerat skupa s ovlazivacem i rucnikom u kanti iznad 30ak, max 35% na 23°C ... sta da radim? Malo sam cito po.forumu kao treba smanjit ispuh..kako?

EDIT: btw ovo ustvari nije ovlaživač već foger od ventilatora nekog kaj sam imo doma

Prilozi