LED Hulkberry + Gorilla Girl Auto = 6/3

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.764
10.104
358
Problem prave ovi pregibi, da se da ravno zaljepit, da bude ko ogledalo, možda bi šljakalo. Izguraj ovaj grow ovako, al za buduće growove razmisli da je promjeniš.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Trulyo

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
UPDATE 5.

HulkBerry 1 i 2 - 79. dan
Gorilla Girl - 69. dan


Pozdrav,

ajmo redom.
Zbog čudnog EnFun panela i prženja te nemogućnosti da pojačam iznad 110w rasvjetu u kompletnom boksu - produžio sam gornji dio boksa za oko 35 cm te napravio još neke prepravke da dobijem više mjesta, što je rezultiralo da mi sad biljke mogu biti na 80cm od panela i navinuo sam panel na 180w. Pratim situaciju na tih 180w.
Sijalica za grijanje izbačena jer panel sad fino grije, podno i dalje radi na termostat te drži korijen topao.
Rasvjetu prebacujem na 20/4, čim budem siguran da se vrijeme neće pokvariti.

Hulkberry 1 pije 2 litre vode, Hulk 2 pije 3 litre vode kao i Gorilla.

Međutim - malo sam zeznuo srednju biljku, Hulkberry 2. Izgleda da sam trebao više cirkulirati zalijevanje po principu 3 litre, pa 2 litre, pa u krug. Primjetio sam jednu mušicu, primjetio sam da na zadnjem zalijevanju nije bila onako lagani pot.I neki pauk, ali pauk ko pauk, veliki, mrzim ih.Našpricani potovi, boks itd, preventivno.
I jučer prvi put (nakon 15 biljaka do sada) skinuo na istoj oko 7-8 bananica. Dobila klopu u smanjenoj količini, i ide dolje čim se osuši!

Pistilice su 70% smeđe gore, 30-40% unutarnji, trihomi pola pola (prozirni, mliječni).
Hulk 1 nema bananica, ide, gura.

Gorilla ko gorilla, jedva čekam da ove dvije maknem da ju malo raširim u boksu.
Prešao sam na Bio Flores gnojivo, po savjetu kolege sa foruma mislim da ću svako zalijevanje ići sa gnojivom, u pola. Na isto dođe.

Ono što znam:
- Hulk 1 guram do koliko ide
- Hulk 2 skidam za vikend, nadam se da se bude osušio pot do tada i da će ovih par dana upiti tih 180w led-a
- Gorillu pazim, muči me što sam primjetio da i ona ne stigne kroz 5 dana popiti 3 litre vode, a cilj mi je da imam svaki 3-4 dan zalijevanje, tako da nemam probleme sa mušicama, pljesnivim korijenom i ostalim. Ako joj dam 2 litre, već treći dan bude žedna. Pak joj 3 litre previše. Morat ću ostati na 2.5 litre.
Potovi su 18 litara, prvi put radim u tako velikima.

Nisam opet zadovoljan, ove dvije će urod biti opet ispod 50g suhog, na desnu planiram da bude najjača do sada.
Ovo će mi biti ukupno uzgojeno 18 biljaka do sada, prosjek 50g po biljci, bilo je i 26 grama, bilo je i 80g, ali samo na jednoj.

Tu je greška jer sam u početku ovog growa nabavio te Enfun panele i ove dvije biljke su ostale nabite u ranoj vegetaciji, a mislim da je panel bio na 80cm i možda 60w. Tako da opet imam dvije biljke kao dwarfe.
Mislim ova velika biljka govori koliki sam problem napravio sa dvije male. :D

Ne znam, imao sam u planu odmah nakon ovoga growa krenuti sa fotobiljkama, uzeti dvije i za probu odraditi.
No strah me da neću biti gotov do početka srpnja, a tad više neće imati smisla jer u ovoj vrtnoj kučici temperature su užasne - kak je vani, tak je unutra.
A i nisam siguran jel mogu vegetirati foto biljke na 20/4 režimu, jer ako i odlučim - počeo bih već idući tjedan sa klijanjem, čim skinem ovu srednju.
Taman bi se moglo potrefiti da mi ovaj grow završi kad foto biljke budu stare 30 dana vegetacije.

Hulk1.jpg

Hulk2.jpg

Gorilla.jpg

IMG_20220316_173752.jpg
 
Poslednja izmena:

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Update 6.

Hulkici su skinuti tocno prije tjedan dana u 85. danu, suho od obe ravno 65g.
Plus jos 5-6 sta je na water curingu.
Slabo, 18l potovi, do 180w QB.
Jedna zasrana u ranoj vegi jer se nije izduzila, a druga nemam pojma.

Gorilla je u 82. danu, 180w QB iznad nje na 85cm visini, malo cu smanjiti na 150-160w i tako do kraja.

Mislim da ce zato Gorilla dati min kao ove dvije. :D

Sastrane za kraj prve dvije fotomenke, Sensu Skunk, tek treci dan kako proklijale.
Vidim da cu traziti idealan spot za vegetaciju, malo se vise izduzile, bile su ispod sjene od Gorile, na cca 9000luxa.
Jucer ih pomaknuo ispod panela od 180w na 120cm.
Jbg, fali vege box.
Planiram smanjiti rasvjetu na 150w i nekako namjestiti ove male da taman imaju za rast.
 

Prilozi

  • IMG_20220328_195450.jpg
    IMG_20220328_195450.jpg
    551,9 KB · Pregleda: 19
  • IMG_20220328_195421.jpg
    IMG_20220328_195421.jpg
    472,5 KB · Pregleda: 17
Poslednja izmena: