Humbloldt: Blue dream & Bubba's Gift, out by Minja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Suvo je , suvo .. u staklu stoji ... na sigurnom .
Tokom sušenja desila se havarija .. hahaha pomešala sam travke pa sad više ne znam koja je koja .

Smoke report:

Kako bi drugačije nego nešto neplanirano ..kod mene uvek tako.

Elem , prvo ne umem da motam. Gledala sam i tutorijale na tu temu i uživo .. ali kad ja uzmem da smotam to traje ... i traje ... vrtim papirić pod prstima , i taman mi se učini da je to to ..ono se raspadne ..pa ajd ponovo ,,,onda mi se rizla zgužva , pa uzmem drugu , i ponovo pravim valjak od biljnog materijala jelte..ponekad mi dođe da bacim to na patos ..ono zavrljačim ... ali obično iz pedes i nekog pokušaja stignem do lepka i savladam zamotuljak koji treba da bude džoint .. i onda (najčešće) vidim da to nije džoint .... ili je mnogo rastresito ..ili neravno , više krompirasto nego cigarasto .. ali ne nerviram se ..pomirila sam se s tim mojim hednikepom i to mi je ko neka vrsta meditacije.. :) :) :)

Dok nisam pomešala hedove .. probala sam prvo Blue Dream . Bila sam pod utiskom Hazerijevog smoke reporta, pa me bilo malo i strah ... :spliff: stavila sam mrvicu , dve .. i bila prijatno iznenađena.
S obzirom da nemam mnogo iskustva da bih mogla da upoređujem .. ipak mi je bila jasna razlika između domaćica ( jednom su mi se oduzele noge , pa sam bila ko izvađena iz zamrzivača ) koje sam do sad imala prilike da probam i ovog sativa dominant hibrida.

Takođe mi je bilo jasno zašto je trava tako omiljena i koliko je bolja od alkohola ( ako je ovo uopšte potrebno upoređenje) , ako želiš psihoaktivno dejstvo . :)
Rad BD je jako prijatan , najkraće bi ga opisala kao Diznilend u glavi.
Tera te da ustaneš i krećeš se i jako je prijatan osećaj. ( dva put sam napisala jako prijatan - što znači da je baš to ... )

Ono što mi se nikako ne sviđa kao propratni efekat je želja da otrsiš frižider i pojedeš sve što ima po kući .. Zeznulo me par puta .. pa sad spremim jogurt ... nekako mi najviše prija da se nalijem jogurtom umesto napred navedenog .

U drugoj , trećoj probi , bila je na redu Baba gift .. i tu nema puno priče ... isto mi je sve divno i krasno samo - ćao, doviđenja , laku noć .

Sad se mislim .. šta da radim sa onim negativnim efektom marihuane.... Kad pušiš marihuanu - imaš manje marihuane. tj .. imam nedovoljno za neko ulje ... a da eksperimentišem i strpam ovu gomilicu u alkohol i ne postignem ništa s tim .. samo potrošim ove lepe hediće .. i nemam više za dim .. mada meni ovo ima za tri godine .. kakav sam ja varilac ....

Pisala sam ovde o pušenju .. neću da pišem o ostavljanju duvana iako nekoliko dana nisam palila zbog gripa ... isto mi smeta u grlu i kad pripalim pomešano travu i duvan . Razmišljam da nabavim vape ... to će mi biti dobro rešenje ,.. prostudirala sam tu temu ovde .

Eto , može u završene . Divno mi je bilo iskustvo letos oko odlazaka na sajt ... toliko da ću ovo leto pamtiti po tome ... Zabrljala jesam , ali to ide u fajl - učenje .

ps. Pravila sam melem od maslinovog ulja , voska i trima . Izlečili smo ekcem na rukama .. suva ispucala koža , mikro ranice .. sve se to povlači pod kanabisom .

Pozdrav svim drugarima na vutra org :) :) :) hvala na podršci :let:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Pravila sam melem od maslinovog ulja , voska i trima . Izlečili smo ekcem na rukama .. suva ispucala koža , mikro ranice .. sve se to povlači pod kanabisom .
Nevjerovatno je da sam isto jucer radio za istu stvar i isto komentirao kako meni ljekarna ne treba dok imam tri,cetri biljke u kuci:):thumb:
A Blue dream..jos ga imam,a trosio se ohoho:ljubav:....samo sto se meni od njega nije jelo:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader and Minja3

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Hvala drugari :) :) :) Nisam znala za ovu motalicu - futrolicu. Potražiću :)

Ovaj način s karticom mi je delovao jednostavan ... ali kao što sam opisala hahhaha to traaaaje ...

 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Sinoć sam izašla u klub sa živom muzikom . Gostovala je neka amaterska grupa muzičara koji odlično sviraju. Queen , Dejvid Bouvi, Azra, Ekaterina itd ... To nije ništa posebno - kao podatak , ali meni je bilo interesntno ... čak nisam mogla da se načudim kako je moguće da sam slušala letos istu grupu u istom klubu i tada mi je bilo neizmerno dosadno - iako je bilo leto i gužvanjac i neka euforija u narodu ... ( što bar o računima za grejanje ne mora da misli .. )

Sinoć sam pre izlaska podelila s drugaricom jednu spravu iz ove moje zimnice ... i čini mi se po prvi put sam stvarno slušala muziku kad izađem negde . Moguće je da sam se nagledala ljudi i naslušala tračeva pa mi je izašlo iz fokusa ..

Ali sam bila zadivljena mojom koncentracijom na muziku.

Oduvek sam se pitala kako to da su crnci stvarali onako divnu muziku, a nisu išli u velike škole za to ..i kako pevaju u crkvama , raduju se i lepo se vidi da uživaju u životu ..ili su pevali još dok su bili roblje . Nekako mi je običajno prihvatljivije da se neko u problemima našljoka ili naguta lekova za smirenje da bi se nosio s problemima - nego da peva ili igra uz muziku. Kod nas je to sasvim drugačije .. Da ustaneš da igraš možeš samo ako si mrtav pijan. SHODNO - ako si ustao da igraš onda mora da si mrtav pijan.
Jer tako se radi na svadbama , žurkama ili po klubovima. Oblaci smrdljivog duvanskog dima i reka alkohola je preduslov da bi se neko odvažio da ustane da igra i prepusti muzici .

Ogavno ...ali tako je .

Ljudi su okovani glupim teškim neraskidivim lancima ... tipa šta će neko da kaže ako ustanem da igram - da jedino burence alkohola u krvi može da ih se otrese za kratko vreme - s kamatom u obliku mamurluka i balasta sramote koji te čekaju ujutru ..i zakletve - NIKAD VIŠE - do sledeće prilike .

Tako i ja sinoć - nisam smela - iako sam htela - da ustanem da igram . hahahha Da ustanem sama da igram - NE IDE .. jbg .. ne ide ... iako nisam bila pijana - valjda nisam ostvarila taj preduslov pa dodatno i zbog toga .

I ostali ljudi su se tako klatarili na stolicama , oko mene prateći ritam ... uredno pristojni, trezni... a svima se sviđala muzika ... wtf - pa evo pokušavam da razumem ..

Bila sam sa tri drugarice ( moje staro društvo) i sa jednim drugom koji je kasnije došo. U neko doba me on pita što se moje drugarice smeju - šta je smešno?
- Ma sigurno je nešto odvratno - a ne smešno ... - rekoh - ne daj se zavarat ... -

I naravno bila sam u pravu ... Smejale su se jedinom čoveku koji je ustao da igra . Obično smo navikli da ga vidimo u odelu i na lokalnoj televiziji .. ali on više nije predsednik opštine, njegovoj stranci je odzvonilo .. i on konačno može da priušti sebi odsustvo odgovornosti ili medijskog pristiska ... ili je shvatio ...... ili je samo mortus pijan .. hahhaha

- Vidi ga Obama , kako tancuje - kažem ja drugaricama ...- a ko kec na deset se namestilo da je s njim ustala da igra i isto bivša nešto ..prvi drugi čovek u opštini ... koleginica .. - Evo je i Hilari - ..
i isto mrtva pijana .

Izrezano iz pijanstva i zluradih pogleda i komentara - njih dvoje su se super proveli - po preskupoj ceni - za moj pojam . Mene je neodoljivo podsećao na onog lika iz Trainspotinga - kad se na kraju filma zatvori u sobu i pusti muziku da igraaaa :) :) :)

Meni je u više navrata padalo na pamet da im se pridružim , ali su moji moralni okovi prilično jaki , tako da sam ostala prikovana za stolicu... i pijuckala crno pivo ... Kud svi Turci tu i mali Mujica ..

Nemaju separeje za varenje frulica
.. mislim na klub .. što je veliko veliko minus ... Možda će jednog dana neke generacije moći da slobodno NEDROGIRANI uživaju u muzici na otvorenom , da se prepuste pokretima i ritmovima , da budu u sadašnjem trenutku i uživaju u turbulentnim energijama i pulsiranju radosti a da ih niko ne legitimiše , ne posmatra popreko , ne ogovoara , sutra ili odma preko fejsbuka , da se ujutru ne probude otrovani , nego sveži , odmorni , napunjenih baterija.

Definicija provoda u postojećim uslovima - na osnovu mog iskustva - NA VR BRDO ZA KAŠIČKU PIRINAČ .

(objašnjenje - kad su nekog tamo pospanog mrguda naterali da ide na parastos na groblje , koje je bilo na brdu , pa ga posle pitali kako je bilo - ... ma ništa , penjasmo se na vr brdo da izedemo pilav )


ps: spamujte slobodno :) mrzi me da tražim odgovarajuću sobu za ovaj divan - može naslov :

Dodatak na smoke report ... jer nije samo rad bitan ... nego rad u invajermentu hahaha
 
Poslednja izmena: