Humboldt Mango Sapphire

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Biljka se u vegetaciji prilagođava, u cvatnji reagira.
Cob lampas se sastoji od hladnjaka, cipa, reflektora i leće.
Fotoni putuju različitim brzinama i imaju različit vjek trajanja. U leći se odvija njihovo poravnavaje i dobijemo željeni spektar na jednakoj udaljenosti od izvora, 50cm i više, odgovara biljci a da ju ne prži. 600-1100 neke SI jedinice.
LED tehnologija ide za time da manje struje trošimo za isti ucinak, kako bi nam istu prodali po skupljoj cijeni, jedina logicnost u konačnici.
Za dobru pokrivenost, svijetlo jednakog inteziteta, u fotografiji, koristi se difuzor, u hi-end panelima NL (meni jedini do sad poznati) holographic - hologramski difuzor, panel radi na 70w i ima učinak 250w- 400w HPS po pokrivenosti a puno bolji po kvaliteti samog svijetla. (@anunnaki_ će nam to dočarati u svom dnevniku, jelda anunnaki)
U fotografiji diy difuzor košta točno koliko i kineski kišobran 1-2€ kad kisa pada, svila s tih kisobrana radi odličnu difuzu, kažu fotografi na svojim stranicama.
Gubitak je 60%, pa Šta, krcamo kutije s 200w cob a možda bi ovako prepolovili potrošnju.
Kako je moj mentor full zauzet a ja nestrpljiv da bi dočekao svoj eksperiment sa svilom i cob lampasem, buba u uho tikiju mogla bi možda ubrzati jedno takvo razmišljanje. :D
 

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.026
163
Pozdrav svima
Ispricavam se svima za ne vođenje dnevnika u zadnje vrijeme al mala mi je zavrsila na intezivnoj i bilo je poprilicno gadno u pocetku al sad smo doma i sve je super ko da se nista nije ni desilo ne ponovilo se vise nikad

Manga sam skinuo prije nego sam mislio
Na 60tom danu cvijetanja radi nastale situacije suhog je ispalo 30g totalno slabo al s obzirom na napad nametnika i light burna to je jos ispalo ok mada je trebao bit u cvatnji bar jos 10ak dana
Što se tiče rasvjete 150w cree 2530 je previse za box 60x60 sad za sljedeci grow ide samo 100w i to na min udaljenost 30cm
Smoke okus je onako drvenasti i ima kao neki okus voča al na izdahu se tek osjeti al malo high je onako po meni više za dnevnu akciju a i mozda jos nije dovoljno sazrio
Evo stvarno mi je zao sto nisam detaljnije to sve vodio ali ipak djete je na prvom mjestu :)
Drugi cu dnevnik malo detaljnije
Hvala svima na savjetima pomoči i tipkamo se dalje ;):)