Hvala vam sto POSTOITE!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
domacicarulz_mostar je napisao(la):
ma to je sada postalo normalno sasvim da se duva,jbte prije za koga se znalo da voli finu domacicu bio je obiljezen kao neki heretik,a kako vrijeme odmice smiruju se strasti...u zadnjih mozda pola godine saznao sam da nekih 80% moje generacije (17-23 god) duva redovno po 1-2 piza dnevno...samo da kazem svaka cast na ovoj starnici...long live the green!!!

A mal si ga pretjero malo i puši baš svakodnevno a ja be reko da jedno 20-30 posto te generacije puši ono tamo vamo kad stigne ko većina ali pretpostavljam da si ti mislio na ljuide među kojima se inače krećeš a onda je taj postotak vjerojatno opravdan
 

domacicarulz_mostar

Aktivan Član
09.12.2007
64
0
0
36
Šaman Šandor je napisao(la):
A mal si ga pretjero malo i puši baš svakodnevno a ja be reko da jedno 20-30 posto te generacije puši ono tamo vamo kad stigne ko većina ali pretpostavljam da si ti mislio na ljuide među kojima se inače krećeš a onda je taj postotak vjerojatno opravdan
da da,na to sam i mislio...al u zadnje vrijeme se drasticno povecao broj ljudi koje poznajem da su poceli da duvaju,al jos uvijek ih je,sram ili ne znam sta vec,da priznaju to...ali oslobadjaju se pomalo...
 
28.12.2007
6
1
0
37
Ja nocas upadoh i tu sam vec nekoliko sati i uzivam,da znate,i mene ste usrecili.Jedan ekolog me zamolio da mu nabavim slike nekih biljaka i zivotinja iz nasih krajeva za njegovu knjigu,ukucala sam "dazdevnjak" i dobila vutra.org.Nisam bila tu par dana,veceras sam sela za komp,ukucala vutra.org. i nista!Pa sam opet ukucala 'dazdevnjak' i registrovala se...odusevljena sam...mislim da sam vec pocela da se ponavljam! Pocela sam da duvam rano,imala sam,mislim,negde oko 13,cula sam i citala svasta o tome,ljudi to uglavnom osudjuju i pricaju o nekakvom navlacenju na grass.Do sada nisam primetila nikakve posledice,a cula sam svakakve price,izmedju ostalog,i da gubis pamcenje,i to od ljudi koji godinama puse.Mislim da se svakome dogodi da se necega ne seti,recimo nekog neobaveznog razgovora od pre 7 dana,a svima koji imaju oko 35 se dogadja da se ne secaju necega od pre 15 godina.Zato je drago svima koji otkriju vas sajt,kao i meni,jer skontas da imas puno istomisljenika i da nisi nenormalan ako duvas.Odusevljavate me i citam vas vec satima,sve me zanima,od pravljenja waterpipea do pravljenja savrsenog habitata za moju prvu ljubav i ekologije i svega...hm,upravo sam napisala sastav,ali brbljiva sam kad sam srecna i naduvana pa SHVATITE SVE OVO KAO ZAHVALNICU!!!:spliff: COMI
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
kraljica_ganje je napisao(la):
heee cao, zezala sam se na netu, trazila na google nesto kao `marihuana nije droga.` Jer je to bilo moje misljenje, to nemozes tek tako zakljuciti. To znaci da sam ja po prilicno dugo istrazivala,vutru i ljude koji je konzumiraju. (ukljucujuci i sebe naravno:goldmaryjane:). Kasnije sam cula nekoliko komentara,negativnih kad bih iznjela svoje misjenje.

KAZEM:
-Ljudi sta mislite Vi o ovom Joint-u ?
ja mislim da je vuva ok, meni odgovara i nesmatram je drogom. zbog toga sto je nastala prirodom... To prvo a ima jos nekih stvari zbog koijih to govorim.

ONI: ma daj nemoj da te neko cuje bla,bla ovo ti je najgora droga na svjetu.... i jos bezbroj naglabanja da bi pobili moje misljenje...

Tako dodzem kuci, sjedem i razmisljam jel moguce da se niko neslaze sa mnom.
-Na net,trazim pozitivu neku u vezi vuve,ali ono potisteno nisam imala nede da cu naci bilo sta da pozitivno. Clik,Clik, _ljubav pocinje osmjehom, a osmjeh nastaje prirodom...... NISAM MOGLA DA VJERUJEM NISAM NASLA DVIJE, TRI POZITIVNE RIJECI O VUTRCI,NEGO CITAV SAIT. WOW SJELA SAM I BULJILA U EKRAN CITALA RIJECI, NISAM MOGLA DA VJERUJEM. DA POSTOJI TAKVO NESTO... SRCE MI SE VRATILO NA MJESTO. PUKLA SAM OD SRECE.............................................................................................

E, zbog ovakvih ljudi mi se javlja toplo oko srca :) Kao kada neko zbrine napustenu macu, koju su neki skotovi ostavili u kutiji na kisi... Ne brini ti nista, nisi vise sama :)
Kao u pesmi Goblina "Kada te ne shvate, ako te odbace, ako zele da te promene ne daj da te uniste. Kada mislis da si sam, ti podigni ruku, nek ulice gore za novi dan. Kada mislis da si sam, mi smo ovde, ima nas gomila. Heeee-eeeeee-eee-eeeeej ima nas...."
 
14.11.2007
6
0
0
34
Pacox je napisao(la):
E, zbog ovakvih ljudi mi se javlja toplo oko srca :) Kao kada neko zbrine napustenu macu, koju su neki skotovi ostavili u kutiji na kisi... Ne brini ti nista, nisi vise sama :)
Kao u pesmi Goblina "Kada te ne shvate, ako te odbace, ako zele da te promene ne daj da te uniste. Kada mislis da si sam, ti podigni ruku, nek ulice gore za novi dan. Kada mislis da si sam, mi smo ovde, ima nas gomila. Heeee-eeeeee-eee-eeeeej ima nas...."
eeeeee hvala druze, hvala... mi smo svi osjecajni a najvaznije da se razummijemo u svakom smislu. to je ono, sto treba da bude,,, Al inace ono moje samostalna sam, mogu i sama... bolje nego se peglati sa onima koji blage nemaju.... big smoke for you baby. heee vutra, vurtica oko mene, a ja sam mala curica, mogu da se duvaju,al ja jedno znam nemogu da me smuvaju, imam svoje,a moje je najbolje............ pooozzzzz svima duse moje... heeee imal ko ludzi
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ee kraljica marihuane je nasa pametna kraljica...haha...totalno se slazem s njom...drago mi je da sam se regao na sajt jer sad znam da sve sto god me bude zanimalo samo cu pitat vutra.org i to je to... :D ova godina je moja prva godina za sadjenje pa uz vas se nadam da cu uspjet ;) pis