Hvar

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cooina

Aktivan Član
11.12.2010
63
13
8
40
Pozdrav svima, planiram ove godine za dragom osobom da odem na hvar, e sada pitanje, da li je bezbedno da idemo tamo kolima sa BG tablicama, jer informisuci se o hvaru naleteo na par mesta da za srbe nije bezbedno, ne samo ici kolima nego ici uopste, a i stariji mi isto tako pricaju da mi to bas nije najpametnije ! Da li je stvarno tako, pitam ovde, jer ovaj forum smatram kao jedini na kome se skupljaju ljudi sa manje predrasuda, i takodje se izvinjavam ako neko misli da pitanje nije na mestu ili se nadje uvredjen na bilo koji nacin! hvala
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ja bi ti ljepo objasnio sve ali sta ces kad ima debila svugdje, nisu samo na hrvaru hrvatine prave nego ih ima di oces, ko sta bi neke budale u srbiji razbile auto od hrvata tako ce netko htjet mozda tebi, nemora, ali moze , ako naletis na debile... sto je nepohodno jer ih ima di oces koliko oces... treba se pazit i ic ca sa ovog balkana ako je moguce :)

peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe and herb oil

cooina

Aktivan Član
11.12.2010
63
13
8
40
Hvala na odgovoru, razumem to da debila ima svuda, mene je bilo pecnulo to da taj usrani nacionalizam mozda nije izrazeniji tamo, pa cisto da znam sta da ocekujem..
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja prek sezone redovito imam goste na Pagu iz Beograda i iz Sombora koji uvjek dolaze svojim autima i nikad nisu imali nikakav problem, a Pag - Hvar to ti je isti mentalitet ljudi i nitko ti ne brije na tablice, ionak 70% stranaca preplavi otoke. Ak ti je toliki bed pokriješ auto ceradom, ionak većina ljudi to radi zbog sunca pa neće bit čudno nikom.
 

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
nije ti pametno doc na hvar sa bg tablama na hvaru rade ljudi iz skoro cile zupanije liti,puno se popije a tvoje auto ce bit ispusni ventil,ljudi to smatraju provokacijom,mentalitet ljudi iz dalmacije je jebena stvar pazi se
 

SkyHighatrist

Aktivan Član
18.10.2012
101
147
43
54
Bgd
Poslednjih 5 (pet) godina idem na Korčulu i Lastovo, provedem uvek par dana u Splitu, bio sam jednom na Rabu i dva puta u Rijeci i Gorskom Kotaru (Lokve), preko godine idem po par puta u Zg i nikad nikakvih problema nisam imao.
Samo kažem :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

cooina

Aktivan Član
11.12.2010
63
13
8
40
Hvala, e to me je interesovalo, idem da se opustim :smoke18: jer chujem/vidim po netu da je predivno, a ne bih zeleo ni na koji nacin da nekog izprovociram, ne volim putovanja autobusom jer su na silu, nema uzhivanja usput...
 
07.06.2013
29
16
8
Ne vidim ja isto problem sa tablama. Bio sam u HR jedno 50-ak puta u zadnjih 6-7 godina i nikada nisam imao problema. Plus ono familija ima kucu na Korculi koju bar jednom godisnje overimo :D

Doduse lazem, bio je jedan problem tamo 2008. u Splitu ali ono to sam vise sam kriv, Jebi ga igrao je Hajduk a meni auto bio na dzadi gde prolaze navijaci :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
CekamBoju dobro si ti i prošao...
izvlacenje_auta11_479001S0.jpg


:nana:
 
27.06.2013
3
5
3
Evo 5. ljeto kako idemo na Hvar na ljetovanje, sa PG tablicama, i ama bas nikada nismo imali nikakvih problema.
Cak naprotiv! Sve sto pozelis od ljetovanja, tamo mozes da dobijes. Od usluge do savrsenog provoda. Ljudi su vjeruj mi potpuno ok. Bolji nego ovi nasi u Budvi :)
Ostrvo je savrseno, ne daj da te gluposti sprijece da odes. Ako te hoce maler, mogu ti slupati kola i kod nas na primorju, ili u Grckoj... Bilo gdje...
Mi bas krecemo dolje sada 1. i jedva cekamo. Zaljubicete se u ostrvo :)
Nego, ja se ulogovah da vidim kako da prenesem makar paklicu preko granice. Ima li neko ideju? :)
 

cooina

Aktivan Član
11.12.2010
63
13
8
40
Da se javim, sa hvara :) , stvarno je predivno, odusevljeni smo, odlican audio video dozivljaj(priroda) xD, necu kuci hocu jos xD, ljudi su me takodje odusevili veoma dobri i ljubazni!

@margarita: neznam da li ti se isplati bas paklicu da nosis xD, nas je na hrvatskoj granici docekalo krajnje neprijatno iskustvo, od skidanja nas do skidanja oplate u automobilu(ne salim se), tako da se pripazi, i dobro razmisli, pogotovo sto nas dvoje nismo nikako odskakali, niti nagovestavali tu i takvu 'rutinu', nah, i sad mi krivo sto se to uopste desilo, nadam se samo nama, jer je sve ostalo predivno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ma nemojte brijati gluposti. Neće vam nitko razbit auto radi tablica. Mi smo najsrdačniji narod europe i svaki gost je dobro došao, glavno da troši :thumb:
Jedino izbjegavajte Zadarsko zaleđe jer su to najveći patrioti, sve ostalo je sigurno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Margarita

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
Slazem se, to sve vise lapi i sve je manje tih mrzitelja srba, hrvata, muslimana i to...ja sam iz hr i idem relativno cesto u srbiju i nisam imao problema nikad, samo jednom je doso lik neki grdosija do auta i reko da sakrijemo hr zastavicu koja je visila u autu da nam neko ne polupa auto, a ko bi o tom razmsljo...nadje se svuda ekstrema ali moze se normalno funkcionirat izmedju ljudi...

A sto se tice prenosenja, ja sam imao isto pretres sa sestrom kad sam iso iz srbije u hr, sve su izvrnili...to rade svim mladima makar ne bili sumnjivi...dok kad idemo sa starom recimo onda nista, mozda ponekad pogledaju gepek i to j to