Hy-pro Amnesia haze i domace bilje...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ispadam babaroga što gnjavim za slike,ali bio bi tvoj grijeh da ne podjeliš te lijepe
masne,debele,pune :)sline:) vrhove sa nama :)

Jesi opet koristio Slavol?

:maryjane:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Neznam, ja prije nisam skidao te male cvjetice na donjim granama i dobio bi dosta tih
malih wannabe cvjetićaka s kojima neznam bili ih zapalia,pravia shit ili bacia i to mi se
baš i ne sviđa.Onda sam ih proba skidat i to dok su ono skroz mali pupići tek se počeli
razvijat i primjetia sam poboljšanje drugih cvjetova na tim granama i tako od tada
radim.Sad neznam ovako na slici koja je koja grana,al ja bi ove zaokružene otprilike
već maka odavno kad su još bili pupovi.Moje mišljenje :p .Ako niste sigurni probajte na
samo jednoj biljci,neće škodit.
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
Ispadam babaroga što gnjavim za slike,ali bio bi tvoj grijeh da ne podjeliš te lijepe
masne,debele,pune :)sline:) vrhove sa nama :)

Jesi opet koristio Slavol?

:maryjane:

Jeste, opet sam koristio Slavol, odlicno se kombinuje sa mineralnim djubrivom. Na taj nacin Slavol (organskog porijekla) razgradjuje minarlno djubrivo, biljka ga lakse uzima, ne ostaju mineralne soli u zemlji, tako da nema ni problema sa PH.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ahaa.. mislis na te skroz malene.. pa naravno da su dobri za pusit..

Vrijedi probat cupkat.. zasto ne. Ako netko growa iz klonova, neka izabere dvije najslicnije biljke, pruzi im identicne uvjete i proba cupkat ove nebitne cvjetice na jednoj.. jedino tako se moze doc do nekih konkretnih rezultata na tu temu.
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
NoTrippin je napisao(la):
Fino fino,svaka čast.Drugi put makni sve te wannabe cvitove na doljnjim
djelovima grana pa budu veći na gornjim djelovima,inače sve 5.

Pa druze ja kontam da se za proizvodnju bilo koje velicine cveta koristi THC u bilci!!!
Sto znaci da ga ima i u velikim i u malim cvetovima!
E sad ti kazes da odseces te manje dole kako bi gornji bili veci! Pa ti onda za tu gramazu cveta koji si odsekao sa donjih grana povecas gramazu cveta gornjih!!!
Kontam da je samo vise posla za isti rezultat!!!
Jesu oni sa vrha gusci i masniji ali greota se oni dole saku!

Mada kako oces, svako veruje da je bas njegova vera, vera u pravo i glavno!
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
pušio amnesiu u Damu , oooo kako smo se izvrnili od nje
ona i cheese predobre sorte , koje svakako treba probat i preporučit SVIMA :)
jos mi je najgore sto sam bio kupio sjemenke amnesie i neki outdoor mix i smočile se , ne pitajte kako :D, pa ih moro bacit . jbg
nego šta si reko kako je ova tvoja ispala nakraju , nabaci neki reportić :)
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Odlicna! Sada pusim outdoor Amnesia-u koji sam ubrao krajem oktobra. Vrhunski high, mozes raditi mnogo dnevnih poslova na njoj. Ja redovno vozim, crtam (autocad) i sviram na njoj. :) Super pada napolju, dozivi se masu stvari drugacije. :p