Hy-pro Amnesia haze i domace bilje...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Pozdrav svima! Evo mog novog (treceg) dnevnika. Dobio sam sjeme od sponzora www.thegrowshop.nl na testiranje. Ova Amnesia Haze je od Hy-pro-a i 80% je sativa. Kazu da ima njljepsi ukus i miris, a o high-u da ne pricamo. :)

Pocetak, tezak kao svaki. Od dva sjemena (jedno sam izgubio) koje sam uspio da isklijam jedno je ispalo musko jedno zensko. To je odlicno jer sam trazio neku dobru sortu da pokrstima sa mojim domacicama, a oprasicu i Amnesia-u.


Sva oprema, ukljucujuci i zemlju, perlit, gnojiva, je potpuno obicna, nista specijalno ne radim u vezi toga.
Nakon sto su biljkuse malo porasle, oklonio sam ih (uzeo klonove), :) ali tada sam znao samo da mi je jedna od biljaka zenka i htio sam da osposobim klonove za sadnju napolju. Ovako cu saditi 3 zenke i jednog muzijaka pored da ih oprasi


Ovo su muzjaci.


Zenke... trenutno su u drugoj nedjelji cvjetanja, kao i muzijak i domacice.


Situacija u boxu, malo je prljavo u zadnje vrijeme. Mnogo zemlje, a nisam stizao da ocistim.
Ove zadnje fotke su domacica. Malo sam opet lst svima pritegao. :)
 

terrible

Aktivan Član
31.12.2007
67
11
8
38
samo naprijed... obavezno ćeš nam javiti detaljan raport te amnezije... morat će biti opaka želi li opravdati tako pretenciozan naziv xD
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Kad vidim ovakve reportove nabacim smjesak od uha do uha.. bravo! Sacuvaj amnesia genetiku svakako.. citao sam jako fine stvari o njoj. Inace sam od tog istog sponozra dobio moby dick sjeme, a to je HAZE x WW hibrid i trenutno su na klijanju 2 komada.. nadam se bar jednom hermu da feminiziram sjeme i sacuvam genetiku, ali i muskic ce posluzit kao u tvojem slucaju.
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Oprasio sam Amnesia-u sa muskarcem, kao i domace bilje. Treba mi sjemena jer poslije ovog grow-a pauziram do daljnjeg. Ove fotke su od prije 4-5 dana. Trenutno su u 54. danu, odnosno osmoj nedjelji cvjetanja.




PS Izvinjavam se zbog prevelike rezolucije, tek sam kasnije skontao da nisam editovao fotke.
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
prije 20 dana sam pusio tu amneziu iz hollandije stigla - kako je to dobro - samo naprijed

karajack izludile su me ove tvoje sise sta cilo vrijeme plesu
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Ma ne stizem, kraj je semestra. Sinoc sam stavio domace na susenje, a Amnesia ce za jos koji dan. Potrudit cu se da bude fotki.
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Obrao sam Amensia-u. Cvjetala je nesto malo vise od 12 nedjelja. Nadam se da nisam pozurio, ali s obzirom da sam je vec probao prije 3 nedjelje (sa donjih grana), siguran sam da odlicno radi. Eto ih fotke prije samog shishanja i donji hedovi. Kada se osusi glavna cola vjerovatno cu je dodati u dnevnik.
Za sada pusim domaju koju sam obrao prije 15 dana, nisam je uslikao, ali vam mogu reci da je bolja nego prosla domaja koju sam uzgojio. Prije svega nije bilo problema sa hladnocom kao prosli put (u toku zime), pa je tako i urod kvalitetniji.

 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Fino fino,svaka čast.Drugi put makni sve te wannabe cvitove na doljnjim
djelovima grana pa budu veći na gornjim djelovima,inače sve 5.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ma kaki pozurio.. listici lagano zute.. dlacice su bar 50% smedje.. sta je vise pustas od ovog trena to bi high vise bio spustalica nego dizalica.
Super izgleda..

@ Notrippin nisam bas siguran u tvoju teoriju.. dapace mislim da biljka ne funkcionira bas kako si ti to zamislio, vec se svi cvjetovi razvijaju nezavisno jedan o drugome ovisno o tome koliko je biljci raspolozivo svjetla, nutrijenata i vode. Ako postoji nedostatak jednog od ova 3 uvjeta tek onda donji cvjetovi mozda zakoce malo ove gornje, ali svejedno smatram da se vise isplati ostavit sve budove jer se vise dobije kolicinski.

Samo moje misljenje..