Hy-Pro Amnesia - Ljeto 2008 - Klonovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Biljke su zasadjene prvih dana maja, dok je majka bila u sred cvjetanja. Prvi snimak snimljen je 15. juna, drugi 24. juna, a treci je snimljen 6. jula. Visina najvece biljke je oko 120 cm. Pocele su da cvjetaju jos pocetkom juna, tako da su sada masne i smrdljive. Ne diraju ih insekti previse, tu i tamo ima po neku rupu na listu. Pauci obozavaju da prave mreze iznad njih, svaki put moram da ih sklanjam i oni se opet vrate. :)

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
E ja sam skontao jednu stvar sto se pauka tice, nasao sam dosta paucine oko svojih biljaka, i jedno vrijeme sam ih sklanjao, a onda mi je sinulo da ostavim, jer paucina hvata druge insekte, i ostvaio sam i primjetio poslije par dana da mi pauk nije nagrizao biljku (do tada bilo manjih ostecenja) o super mi sluzi kao odbrana od drugih nametnika... e sad dal sam ja u pravu, il se tripujem nemam pojma
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
nece pauk pogristi biljku, biljku grizu oni ostali nametnici ako si primjetio, kricavo zeleni kukci...izgleda da ih privlaci taj miris, a ovo sa paukovom mrezom ti je super ideja,..pauk nece ostetit biljku, bar sta se tice mog osobnog iskustva...uzgojio sam neke vrste pauka na biljci i nisu je dirali...:icon_mrgreen:
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Tako je meni svaki put na sajtu, ne mogu da prodjem od toliko paucine i ogromnih pauka od nekoliko centimetara, pa moram da ih sklanjam. Svaki put se oni vrate sa novom i boljom mrezom punom insekata. :D Drugi nametnici se rijetko vrzmaju po biljkama, ako ih ima, uklonim ih silom. :p
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
inače tamo đe ti sadiš ima najviše različitih vrsta paukova na svijetu
i dobri su jer ubijaju neprijatelja :hehe:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Već su mrcine lol!:icon_lol:
Kad su proklijale? Do kad si ih držao u indooru i kad si ih stavio van, kak' su bile velike?
Stvarno odlično izgledaju, sve pohvale!

Ja sam 5.5. stavio sjemenke Satori (8), Speed Queen(8) i Hashberry(6) u zemlju i uspjelo proklijati 12 bljaka, na kraju samo dva Satori i dva Hashberry-a uspjela.
Najveći Satori je oko 70cm, a Hashberry oko 30ak cm.
Imam dojam da ne rastu dovoljno brzo za 2 mjeseca kad vidim ovakve postove... :icon_arrow:

Kakva je to Amnesia? Jel' ima haze-a u sebi ili je to ona Amnesia - Vijetnam- Jack Herrer/C99/Skunk?

Cheerio
Boz:sun2:
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Majka je proklijala negdje u februaru/martu, a klonove sam uzeo u aprilu, da bi ih zasadio u maju. Ta Mama koju sam ispusio je bila odlicna, cak sam uspio da napravim i koje sjeme sa njom.
Amnesia je oko 90% sativa i jeste haze. Cini mi se da je nesto slicno Sominoj Amneziji, ali je ova totalni undergorund. :p