Hydro 60x60...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
:thumb:Baš buja.Meni to liči kao vremeplov neki.Kao posadila sam,pa slika za tjedan dana,pa evo i cvjetova.....uspori malo,hehe
Kao ono...ovakve su bile 4-ti dan...a ono biljoza velika ko' kuća,hehe
Pratim...
 
05.10.2011
13
0
0
69
Pratim, mogla bi neki update sa slikama da napravis, bilje ti odlicno izgleda. :thumb:
Koliki protok ima ta tvoja pupma - sto ti je trenutno u boxu?

zdravo svima, ovo je moj prvi post, radujem se nasoj saradnji :wave:
 
07.04.2011
28
18
0
47
07.04.2011
28
18
0
47
Jedno brzinsko javljanje. 3. sedmica cvjetanja i sve se manje-vise odvija dobro. Nisam nigdje spomenula da koristim Atami proizvode. Ovaj Terra max kao hranu trenutno a Power zyme (Hesi) za enzime (jednom sedmicno) Evo par nekvalitetnih slika da vidite da jos nije sve pocrkalo :icon_lol: :



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Eto. A sad moram da se konsultujem sa vrsnim uzgajacima :icon_lol:

Ove dvije manje biljke su bile blize izvoru i nisu se ni blizu razvile ko ove druge dvije koje su bile dalje. Ni stablo ni korjenje ni listovi al zato cvjetova ima duplo vise nego na ove dvije. Danas sam im zamjenila mjesta pa cu vidit kako ce se stvar odvijat. Jucer i danas sam opet ugasila pumpu da se sve malo osusi al to nije izgleda smetalo biljkama posto su ostale iste kao i prije 2 dana. E sad moja dilema je : sta je bolje za ovu 3. sedmicu cvjetanja: da ima ovoliko cvijeca ili je bolje da im se prvo dobro razvije sve ostalo. I sad kako je cvijece vec tu jel to BAS lose. Mislim poslije kako to bude sve bujalo da mi nece polomit ove majushne slabljicice.
Eto toliko za danas pa se javljam opet za koji dan :costumed-smiley-027
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Tesko da cu ti ja dat dobar savjet..jos je hydro u pitanju..ma kaki necu ni pokusavat.. Ja sam tu kao podrska.. go sangrow go :D

Meni sve 4 izgledaju tip-top :)