Hydro Grow With Led Lights kod Tate Masnog

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Masni Tatica

Banned
Banovan
05.03.2010
0
0
0
47
Evo malo masnoce u najavi...



A ovde se mozda bolje vidi...



aj, skupite ****, pa da imamo normalnu komunikaciju... ja od ovog nemam nikakav interes, realno, radim ovo, jer bog mi daje -i ja nesebično dajem (informacije)...
pazi ovo...:
zamislite, poklonim ortaku 3 seed-a Light Skunk-a, (a koje sam dobio jednom neverovatnom greskom, 25 kom), i bog me odmah nagradi - drugarica donese neki ludilo bud nekog sativa cross skunk-a -i meni ispadnu 2 zrela sjemena mrveći... neverovatno...!!!
zato, budite dobri u duši kao ja, i bog če vas nagraditi provereno...!!!

ja nisam imao vremena celih dva meseca, imao sam koncert sa svojom dvanestoclanom grupom (8 muzicara i 4 plesacice) na najvaznijem muzickom dogadjaju u Beogradu i Srbiji 2010, svirao sam pred 4700 ljudi, i sad se konacno osecam normalno, karijera mi je pocela na najlepši moguci nacin...

verovatno sam opet zato i tu...

imate jos jednu sansu... i zato...

- zajebite svoje ego tripove, jer meni je ovo prvi grow, i ja sam pocetnik...!!!

zato sad - polako, da se prvo normalno upoznamo...

pitajte sve, po brojevima postavite kratka i jasna pitanja, i svima koli su ljubazni I poseduju blagost I suptilnost u komunikaciji cu da odgovorim, sve detaljno...!!!

nadam se novom pocetku jedne nesebicne i lepe komunikacije...

...peace, every1...

Masnoca...
 

Masni Tatica

Banned
Banovan
05.03.2010
0
0
0
47
vidim da ima pozitivnih ljudi, to mi je jako drago...

Dve LED sipke koje sam napravio prekjuce imaju (3 R : 1 Y) znaci 30 crvenih i 10 zutih... To je svetlosni spektar koji ima peak-ove na najvaznijoj talasnoj duzini za sintezu hlorofila... a meni samo dopunjavaju prirodni suncev spektar...

napravio sam danas u BloomBox-u novi raspored, nadam se da ce se bolje videti sad sve...

Iako sam zamolio da postavite LEPO I JASNO PITANJE...

- Zanima me koje djubrivo koristis,kako,na koliko...itd?

Koristim djubrivo:
Canna Aqua WHOLE SERIE :
(A+B Aqua Vega, A+B Aqua Flores, CannaZym, RhitzoTonic, PK 13/14), a imam i jebeni, preskupi, Canna BOOST(od 500ml)...
Hesi Hydro Starter Kit
Starter kit (Hydro Grow, Hydro Bloom,RootComplex, PowerZyme, PK 13/14, Hesi SuperVit)
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Teorije koje iznosiš ovde su ludorije totalne kao i ti sam od sebe....
Retardinji jedan shvati da je ovde opuštena situacija a ne da se netko prepucava...
Opet si se prepušio ali budi siguran da će mnogi uživat ovde i dalje za razliku od tebe i sam ćeš sebi pušit tu ************* mjesto hedova koje samo sanjaš ..
U samom otvaranju posta se vidilo da si retardinjo pravi,sve info o sebi si stavio osim još točne adrese i JMBG broja..
Jadne su te osobe koje su dobile nešto od tebe ja mislim da nemju živa mira nije ima lako u to sam siguran !!!!!!
Eto neka ti je sretno sa iluzijom u kojoj živiš...............
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Evo prilika za nov početak ... Od sada bez prepucavanja !!!
Želim vidjei grow makar on bio slab , a ne vaše prepirke i prepucavanja ... Boli me K...c ZA VELIKA i mala slova , samo odradi taj dnevnik kako spada. Daj malo profesionalnosti i reda ....

Slike su užas , ali šta je tu je ... popravit će se !!????

Odradi dnevnik kako treba i vratit će ti se sva prava . Možeš li 13 dana bez excesa??


Imate tamo Sve i Svašta pa si napravite svađaonu a.k.a JA SAM U PRAVU ...
 

Masni Tatica

Banned
Banovan
05.03.2010
0
0
0
47
brate, ja sam jasno reko da radim sa 215 w vegetaciju, i sa max 150 w - cvetanje...

- a svi se proseravaju... kao, "daj da vidimo badove", "ledovi su *****", "bacio si pare..." - strasno...!!!!!

i ti meni kazes nesto?
- sto reagujem na ignoranciju...?

peace...

stize aparat, pa cu da napravim fotke, al PLEASE, da mi malo pomognes oko slaganja i hronologije...
- jer ja ne mogu da editujem i one ranije postove, i to mi je PROBLEM, da slozim kako bi imalo smisla...
jel mozes ti meni nekako da dozvolis da ih editujem, ili ti da ubacis nove fotke u one ranije postove...?
thx...
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Pa evo pomažem ti ... Ali svaki off topic ili buduće prepirke brišem ...Brišem i ova dva posta ...
Ako se nastavi ovo nepotrebno i besmisleno prepucavanje brišem i dnevnik ...
Ja samo želim vidjet taj low watage hydro grow ... Bit će sunca kad tad , a ako je sunce tvoj glavni izvor svjetlosti tim bolje jer će biti jako zanimljivo .

Ali još jednom pristojno vas molim da mi ne dižete tlak !
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Forum Thumbnail Link)onaj prvi koji ti se ponudi nakon što uploadaš slike ..... taj link kopi pejst i bit ce ti "normalne" slike , a ne linkovi ...

Stvarno nemam vremena sada prepravljat sve te slike ... Ovaj zadnji post sa slikama mozes i ti editirat
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Ovak kao prvo tko god bio ne brisi mi moje komentare jer imam pravo na komentar i bome necu trošiti svoje vrijeme pisajuci da bi to bilo samo obrisano i ponavljam RASVJETA TI JE TOTALNI PROMAŠAJ . 100 W za cvjetanje ito ledica je fail i nece me nitko uvjeriti da nije .
A ak hoces vidjet kak izgleda box i box slikan i to sve argumentirano nekim podacima odi na moj dnevnik pa si malo pogledaj .
 

Masni Tatica

Banned
Banovan
05.03.2010
0
0
0
47
Stoner je napisao(la):
Ovak kao prvo tko god bio ne brisi mi moje komentare jer imam pravo na komentar i bome necu trošiti svoje vrijeme pisajuci da bi to bilo samo obrisano i ponavljam RASVJETA TI JE TOTALNI PROMAŠAJ . 100 W za cvjetanje ito ledica je fail i nece me nitko uvjeriti da nije .
A ak hoces vidjet kak izgleda box i box slikan i to sve argumentirano nekim podacima odi na moj dnevnik pa si malo pogledaj .

brate, rasvjeta mi nije promašaj, ja zelim dopunu suncu, covece...!!! a ne full svetlo, kapiras...? kao dopuna, led od 100 watt-i je sasvim okej...
sad imam samo 40 w, a za 1m2, na koliko mi je cvetanje, to je malo,znam... Al kad dodam jos 60w, nece biti malo...

uostalom, " tebe niko nece ubediti u suprotno", sam si rekao... sta vredi da ti bilo sta napisem...

- mada, cuo sam da nema ništa lepše od zvuka dobrog, jakog elektromotora... u ranu zoru... mmmmm... i onaj huk vazduha... kao u nekom atomskom sklonistu... divno...mmmm.... celoj atmosferi u mnogome doprinose i predivne aspiratorske cijevi, koje sad mogu da se nadju i u "srebrnoj nijansi"... fantasticno... prelepo i krajnje funkcionalno... leti toplo, zimi ladno... a što je jeftino tek...?!?!?... A tek nakon kupovine tog fenomenalnog proizvoda, svakog prvog u mesecu stiže račun od kilometar, al nema veze, kad ti ne placas, j.e.b.e. ti se...

I ne daj nikom da te ubedi u nešto suprotno... ne daj se, Ines...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Možda te haze neče upozotavati ali ni ja više neču ispravljati velika i mala slova u tvojim šarenim postovima.
Pročitaj ovaj citat s neta...
Osnovna Internet pravila:
- Pokušajte izbjegavati pisanje riječi ili rečenica velikim slovima jer su istovjetna sa vikanjem u razgovoru (VELIKA SLOVA). Kako se ne može izraziti intonacija glasa tijekom pisanja na Internetu tekstovi pisani velikim slovima smatraju se vikanjem, a pisanje malim slovima normalnim razgovorom.
- Kako Internet komunikacija ne zahtjeva odnos 'lice u lice' lakše se verbalno izražavati nepodobnim odnosno uvredljivim riječima. Važno je nastojati razgovarati na etički i moralan način iako je riječ o Internetu.
- Prilikom korištenja 'Chat' usluga ne upisujte nepotrebne sadržaje koji nisu u maniri razgovora, niti ne preplavljujte ekran velikim tekstualnim sadržajima (flood).
- Internet kao globalni medij povezuje te sa mnogim ljudima čija stajališta nisu uvijek ista kao vaša. Važno je poštivati njihovo stajalište iako se protivi vašem.
- Svaki oblik komuniciranja na Internetu mora biti prijateljski nastrojen i vaša pristupačnost biti će nagrađena prijateljskim odgovorom.

...i shvati da je konačno ružno na način na koji komuniciraš!!!
Ovo če biti izbrisano jer inače ne spada tu,za to te molim!
 

Masni Tatica

Banned
Banovan
05.03.2010
0
0
0
47
nema niko nijedno jedino pitanje?

samo ste se setili da serete, bez ikakvog obrazlozenja...?
... - " RASVJETA TI JE TOTALNI PROMAŠAJ . "...

tuzno...
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
:punch2::punch2::punch2::bananabang::bananabang::bananabang::tovarenje_banana::tovarenje_banana::tovarenje_banana::tovarenje_banana::punch2::punch2::clap::clap::clap:


:icon_lol: