Hydro nutrijenti i boosteri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.11.2010
24
1
0
37
Pozdrav,

zanima me dal tko zna gdje se mogu nabaviti nutrijenti i boosteri za hydro uzgoj? Bio sam u Snailshopu u zgu - banana od 7 HESI artikala što sam htio kupiti mislim da su imali samo 1 i to neko mini pakovanje. Zvao sam i varaždinski.. ista priča.

Jel ima uopče mjesto za nabavku u lijepoj našoj ili se za to sve ide preko grane?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ima, ali nažalost, ne može ti nitko konkretno napisati, jer nije dopušteno reklamiranje grow shopova koji nisu sponzori sajta...nebi bilo fer, nadam se da se slažeš...Google majka :)
Btw, probaj zvat Osijek :) Sve mi se čini da im je taj shop naj opremljeniji što se gnojiva tiće.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Nema Hesija po Snailovima, nit će ih biti izgleda.

Inače, hydro linija od hesija je koncentriranija od obične... Ali i dalje je šuplje smeće.

Da bi radio hydro ti ne treba gnojivo na kojem piše hydro. Odi i uzmi si od GHE nekaj jer to je dobro gnojivo hesi bolje zaboravi.
 
18.11.2010
24
1
0
37
A cuj kolko sam pročitao treba bit hydro gnjojivo iz razlog što u zemlji ko mediju određene bakterije razbijaju spojeve da bi biljke potom popapale

Kako u hydroponskom uzgoj nema tih bakterija odma treba dati spoj koji biljka može pojesti. Meni iskreno nevažno koji brend i to, al sam nekak mislio kako ipak nizozemci znaju posao obzirom na cijelu industriju kako ovom biljkom tako općenito staklenicima/hidroponikom itd...
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Imam ja jedno pitanje a nisam uspio naci odgovor.dosta ljudi kaze da hesi gnojiva nevaljaju.ja ih koristim.mene zanima zasto tocno nevaljaju?pre malo tih hranjivih tvari?krivi omjer?nekvaliteta?koja gnojiva su najbolja u prosjeku?ja zelim to promjenit a neznam koja da uzmem da dobim na kvaliteti?@tarki,kazes od GHE?jel to organsko?a hesi predpostavljam nije organsko?
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Iz ličnog iskustva:
najčesce I NAJRADIJE se korstim House and Garden- vrhunsko
Atami,Advanced Hydroponics,Ionic nemam primedbe sve ok
dakako češ odraditi i sa GHE,Plagron i Hesi sasvim ok proizvod,ako se drzis
jedino sto su se zalili neki je BIobizz
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
I ja koristim hesi.i sve je savrseno.zato me zanima zasto ljudi kazu da nevalja.morat cu prijec na druge da vidim promjenu.il 4 iste biljke sa razlicitim gnojivom pa testirat.
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Meni su dali hesi.drzim se doze i sve je savrseno i nemam problema.sad neznam jer neka druga gnojiva mogu dat bolje rezultate.zato pitam pa bi mozda presao na nesto drugo.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Pametno ili ne, to nije pitanje. Pitanje je koja je kvaliteta i znaš li kako ih koristiti. Ovdje na forumu ima dosta informacija o tome kako se koriste Plantela i Composana gnojiva, ali da bi ih naućio koristiti, moraš isprobati, što ponekad zna dati neželjene rezultate. Ako pretjeraš, vjerujem da znaš što se događa, a ako pak ne daš dovoljno, bilke budu kržljave i nikakve.
Sa gore nabrojanim gnojivima je daleko lakše, jer se doze na pakiranju odnose na upotrebu u našu svrhu-za kanabis, pa ne treba puno kombinirati, pratiti upute i uživati :)
Iskustva sa Hesijem su mi odlićna, nemam pojma zašto bi netko tvrdio da ne valja!? Da ima boljih, to je istina :) A što se Advanced nutrients-a tiće, ne bih rekao da je pre skupo. Dozira se po 2ml na litru tako da se može reći da je koncentriranije i manje se troši, a rezultati su da ti pamet stane :)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
mozda je najbolje raditi na tom,da se koristite sto vise organskom prihranom-kad vec radimo za nase potrebe.radi svako djubrivo
 
01.10.2012
35
40
18
Poz ljudi hitno mi treba odgovor ostao sam bez gnojiva koristio sam tarantulu i piranu kao mix i mislio sam dovoljno ce biti 500ml ali sam se dobro zeznuo :D I sad dok porucim sve ce otici dodjavola tako da ako mi mozete reci sta da kupim jer ovdje kod mene nema tih brendova kao bio grow tarantula pirana itd.. Biljka je u fazi vegetacije.