Hydroponic system, cfl+fl.tub.+led lights, indoor veg, greenhouse bloom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Masnoca u Hedovima

Banned
Banovan
18.03.2010
0
0
0
81
danas mi je bio Tegla unkoze u gostima, pa mi rek'o:
- vidi bre debilu, kako izgledaju dnevnici... ( i pokazao mi neke... )
ok, ja priznajem da nikad u zivotu nisam pogledao nijedan... al to je zato sto nisam imao vremena da budem za kompom... i necu ga imati opet, ubrzo... imam jos mozda nedelju dana fore da se zajebavam, jer sam jos uvek "na odmoru", kod kuce...
Posle krecem sa tv nastupima i predmarketinskim *****rijama, poceli su vec da mi rade sajt, znaci ceka me slikanje, a zvace me ponovo urednica RTS-a sledece nedelje, jer imam zakazanu svirku u "Jutarnjem Programu", i sam, a i sa bendom posle u Beogradskoj Hronici... znaci NEMAM vremena, ubrzo, NIMALO...

- ajde da uradimo ovo ZAJEDNO, ja imam jos par dana dana fore...

- zao mi je sto nemam pojma o ovom forumu, i sto se jedva snalazim sa aploudom i sa fotkama, al cu da se potrudim, STO VISE MOGU... (jebote, pa meni je i dalje ovaj sajt onako, neistrazen i nepoznat, i nisam nigde stig'o jos da kliknem...) a to je zato sto kad sednem za pc, stalno pokusavam da napisem sto vise, jer uvek imam jako malo vremena...

sad kapiram kako sam trebao (mogao) da napisem sve, al' ne znam da li da sad krenem od pocetka, ili kako...? problem je sto nemam aparat kojim bih mogao da non stop apdejtujem postove fotkama, nego imam telefon s' kamerom, i slike nisu dobre... al sam uslikao i sa dobrim neke, koje mogu da koristim... pa kad stavim pored novih, sa telefona, skapirace se...

al mi samo pomozi, pliz... (...ne znam ni kome se obracam...), sa instrukcijama sta i kako, NEMOJ DA CUTIS, nego mi reci, - ovo tu, ovo stavi ovde, pa ce da bude sve kako treba...

evo jedne sveze fotke, u veg-u je klanica za prostor...


ako STVARNO hoces da napravimo OZBILJNO taj dnevnik, ti reci, ja imam jos par dana, i raspolozen sam... ja SAM - ne mogu, i ne znam, a i nemam vremena... ali dacu ti SVE MOGUCE informacije, sa fotografijama, o najrentabilnijem sistemu koji ces videti, koji kosta smesno malo, (sam sam ga dizajnirao i napravio), NE MENJAJU MU SE RASTVORI, a rezultate - vidis i sam - J.E.B.U KEVU...!!!

peace every1...