Hydroponic Unutrasnje Uzgajanje Sa Kvalitetnim Djubrivom (HydroIndoorGrow + HQ NUTES)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

peri.lee

Aktivan Član
16.07.2008
81
9
0
57
nemoj da se sekiraš...sekiraš se previše
ti si prvi u skoro 5 godina koji je počeo da dokumentira svoj hydro grow na ovim prostorima
svaka ti dala
ostali nemaju dovoljno novaca / pristupa opremi / iskustva, znanja, osim nešto teorije pokupljenih sa stranih foruma
ima tu i ljubomornih i skeptičnih
i zato ne budi škrt na informacijama, budi što detaljniji, ovakvog growa na ovom forumu još nema, ovako samo daješ povoda tuđem (ne)opravdanom skepticizmu

postao si pionir
i moraš dati časnu pionirsku riječ
da ćeš marljivo, detaljno i pedantno postovati informacije o svomu growu
poštivati druge članove foruma
i biti vijeran, dobar drug, koji drži datu riječ
da ćeš voljeti ovaj forum, socijalističko hašišarski vutra.org
i sve njegove napušene luđake

il ne voliš Tita

drž se, hrabro naprijed, pa kak ispadne...bit jedini je ponekad bolje nego bit najbolji

i da...ako bi bio ljubazan da kažeš gdje u budimpešti si uzeo gnojiva...neki link, nešto...hvala
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
M.H. koliku "buku"proizvodi takav sistem??? Dal je moguce drzati takav jedan setup u ormaru koji se nalazi u dnevnoj sobi i da je ljudskom uhu necujno?
 

peri.lee

Aktivan Član
16.07.2008
81
9
0
57
putuj i ne vraćaj se...
već si extremno iritantan sa svojim bi-ne bi bio član foruma

samo cimaš ljude bezveze, i mene si na početku uvjerio da imaš što pokazat
lijepo sam te pitao gdje si u budimpešti uzeo gnojiva....
preskačeš pitanje, i dalje samo pokazuješ svoje nevjerojatne turboprogresivne sposobnosti, ni ne gledaš što te tko pita, a razgovarao bi, kao nešto
pokazao nisi ništa, objasnio još manje
biljke koje ti i tvoj tata "profesionalno" sadite izgledaju lošije od većine početničkih dnevnika na ovom forumu
jedva si prešo kotiledone, a skladaš si himne, do masnih hedova ti je dug put
ja sam sa svojom zemljom zadovoljan, a likovi kao ti i tvoj tata me NIKAD neće uvjerit da je hidro nešto što moram radit il neću bit u svjetskom điru
pozdrav i tebi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

MasniHedovi

Banned
Banovan
15.10.2009
10
1
0
121
maltene nikakvu...

pumpa za vazduh...stavis je sto nize moguce, da se ne bi mucila da pumpa vazduh u vodu dubine (20, 30...) cm... stavis joj komad sundjera ispod, da upija vibracije... vidi se u mom boksu, levo, na podu... (vidi sliku sa dzointom...) cuje se manje od malog ventilatora...

pumpa za vodu - je u vodi, ne cuje se i da oces...
 

peri.lee

Aktivan Član
16.07.2008
81
9
0
57
da ne spamam čoeku thread kad se već ovolko trudi-ovo mi je zadnji post tu samo da rečem
fala ti teglo
slavol mi je pri kraju a u budimpeštu idem za koji dan
 

MasniHedovi

Banned
Banovan
15.10.2009
10
1
0
121
Teglica_Unka je napisao(la):
vratio se sime po drugi put

sta kazes problemi sa vlagom ne postoje...???

a za glasnocu glasno je veruj mi nije da se nebi culo bi i te kako..,mozes videti na raznim klipovima sa tuba kako se dernjaju po box-ovima ovi ponicni sistemi po mojoj slobodnoj proceni to je oko 30 db na m naravno kad se upali aero....sto je sigurno tise od prosecne turbine a dosta glasnije od wc venta

ako se masni steka je ne

evo ga link od radnje

http://www.greenshop.hu/

- moj sistem se NISTA NE CUJE... - SVE JE 10 PUTA TISE NEGO TVOJ NOVI VENTILATOR... to je PRVO...

- TI SE NE STEKAS...?!?!?! - PA NISI HTEO DA MI DAS 12 ml SVOG SMRDLJIVOG GENERAL HYDROPONIC DJUBRIVA, jer si znao da ja nemam nista djubriva, CEKAJUCI DA MI BILJKE UMRU...!!!!???

A TRAZIO SAM TI 12 ml DJUBRIVA.....!!!

- TI SE NE STEKAS...?!?!?!?!?!?!

ma vazi...

A usput... Ima bliza radnja, ne morate cak do Budimpeste...
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
ovaj hidro indo se pretvorio u spansku seriju:costumed-smiley-027

bas fino....:vb_whip:


o cemu prica ova gaborka s kurtonom na glavi jel zna neko???:2flip:
 

MasniHedovi

Banned
Banovan
15.10.2009
10
1
0
121
peri.lee je napisao(la):
putuj i ne vraćaj se...
već si extremno iritantan sa svojim bi-ne bi bio član foruma

samo cimaš ljude bezveze, i mene si na početku uvjerio da imaš što pokazat
lijepo sam te pitao gdje si u budimpešti uzeo gnojiva....
preskačeš pitanje, i dalje samo pokazuješ svoje nevjerojatne turboprogresivne sposobnosti, ni ne gledaš što te tko pita, a razgovarao bi, kao nešto
pokazao nisi ništa, objasnio još manje
biljke koje ti i tvoj tata "profesionalno" sadite izgledaju lošije od većine početničkih dnevnika na ovom forumu
jedva si prešo kotiledone, a skladaš si himne, do masnih hedova ti je dug put
ja sam sa svojom zemljom zadovoljan, a likovi kao ti i tvoj tata me NIKAD neće uvjerit da je hidro nešto što moram radit il neću bit u svjetskom điru
****** u skokovima
pozdrav i tebi

Gospodinu pesniku i poeti, PERI LEE-u :

- od ovih postova na ovom forumu, JA NEMAM NISTA POD MILIM BOGOM...
- OVO SAM OKACIO ZBOG LJUDI KAKVIH OVDE I IMA, AL' IH TI NE POZNAJES...!!!
- NIKOME NISTA NA OVOM JEBENOM SVETU JA NEMAM DA POKAZEM I DOKAZEM...
- JA TEBE NEMAM NI U STA DA UBEDIM, NITI SAM HTEO TEBI BILO STA DA KAZEM...!!!
- A ZA TO KAKO TEBI STA IZGLEDA, ZABOLE ME KURCINA, JESAM TI BIO DOVOLJNO JASAN?
- ZNACI - ****** TI U SKOKOVIMA...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Molim da se ova tema nastavi ako če biti poučna.
Masni hedovi,molim te još jednom bez velikih slova,razumiju ostali ne brini i manja slova.
 

MasniHedovi

Banned
Banovan
15.10.2009
10
1
0
121
od sad NE GLEDAM VISE OVAJ FORUM... Toliko ima jadnika, i ljubomornih, napacenih dusa, da preovladjuju...
KO GOD bude hteo, neka mi posalje pitanja u privatnoj poruci... poslacu mu informacije istim putem, NAJNESEBICNIJE... uostalom, zato sam ovo i kacio... ali, OVDE IMA PREVISE (koliko god to bilo) ljudi KOJI NE ZASLUZUJU NISTA... i od mene NECE NISTA NI DOBITI...

sve najbolje, svima...
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Nitko nije ljubomoran , šta se ložite , samo razmjenjujemo misli malo intenzivnije nego obično ...
MH ako imaš iskustva sa hydrom začepi nam svima gubicu i napiši kvalitetni hydro guide .

Meni je sve to skupa jako zabavno :)
evo i prvi - rep ...ako vam smeta nečiji post ...stisnite taj -rep tj. I disapruv :)


Ps. vrato sam ove postove, ak češ brisat onda briši sve ... tuto kompleto !!!

Fukmondo upišali smo se od smjeha na onaj tvoj Turio Fachetti :)
 

MasniHedovi

Banned
Banovan
15.10.2009
10
1
0
121
EGO TRIPA...????

DA, JA SAM EGO MANIJAK...!!! I TO, NE BI VEROVAO KOLIKI...!!! U stvari, NE ZELIS DA ZNAS, VERUJ MI...
Al' ovo nema NIKAKVE VEZE s' egom... VEC SA MALODUSNOSCU MNOGIH CLANOVA...
A TEBI SE SIGURNO NECU JAVITI, SASVIM SIGURNO...!!!