Hydroponic Unutrasnje Uzgajanje Sa Kvalitetnim Djubrivom (HydroIndoorGrow + HQ NUTES)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MasniHedovi

Banned
Banovan
15.10.2009
10
1
0
121
Ja sam dizajnirao i napravio sopstveni hidroponski aero-bubble-ponic sistem, za vegetaciju... Sad pravim BLOOM System... ako je neko zaineresovan da vidi, neka kaze... stavicu fotke... (nemam svoj fotoaparat)...

Morao sam do Budimpeste po djubrivo, jer u Beogradu nema, imam Canna - ceo komplet, i Hesi... SVE...

Alo, Balkanci, SVI SVETSKI SAJTOVI IMAJU "HYDROPONIC GROW" sekciju... - SEM NAS...!!!
Hajdemo, molim vas, da pocnemo... jer hidroponic sekcija OVDE NEDOSTAJE...

Evo, ja cu poceti sa dnevnikom uzgoja, cim kupim fotoaparat...

KO SVE RADI HYDRO...??? 'AJ' SE IZPOTPISUJTE OVDE, DA VIDIMO KOLIKO NAS JE HYDRO...?????
'Ajte, MOLIM VAS LEPO, nemojte da vas mrzi...

Hvala svima...

I made my own hydroponic aero-bubble veg sys, making bloom sys now... (got no camera)... Had to go to Budapest to get nutes, I have Canna & Hesi sets... We miss hydro section here... I'll start with the [diary?] (don't know the name) as soon as I get a camera...
Who is doing HYDRO? Please, (sign your name here), reply, to see how many of us is HYDRO?
Please...

thx, everybody...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
03.07.2009
1.740
2.317
188
Aj super, Bravo ti! ;D. Iskreno sumnjam da ima ko da radi hidroponic osim mozda nekih starijih clanova ali vise ti isti nisu aktivni. Ajde samo ti otvori dnevnik uzgoja i nabacaj brdo slika kako di i sta pa mozda nekog potaknes ...sritno, pozz
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
mislim da bi bilo u redu da napišeš malo detaljnije kak se to radi pa bi možda ekip ai počela malo s tim. mislim nisam ja baš da tu pričam jer još nemam ni jedan gotov grow, ali sam malo čitao na stranim forumima o tome i ne izgleda ko nuklerana fizika. pa možda u budučnosti (ako se ispostavi da sam dobar uzgajivač :D) probam i j anešto takvo. pa se nemoj ti obazirati šta nema tu puno hydro growera neko smao ti piči s svojim dnevnikom da pokažeš ekipi. pa ko zna, možda ćeš i napraviti lavinu uhydro uzgajivača tu kod nas.
 

MasniHedovi

Banned
Banovan
15.10.2009
10
1
0
121
ZNACI - OPET SAM SAM... Nema veze, ne cudi me... Kao i uvek u mom jebenom zivotu... Ma zabole me tuks da stavljam fotke...ko hoce da vidi, neka dodje 'vamo, sve cu da mu pokazem, i objasnim... Ja dobro znam kako izgleda moj sistem... Sad radim staklenu bastu od 30 m2, gajicu jagode... A moj cale ce paradajiz, krastavac, i paprike... sve hydro...

...JA OVDE NEMAM SA KIM DA RAZGOVARAM...

sve najbolje, svima...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Kad si več otvorija temu prezentiraj je malo,popuni,oslikaj pa nakaći te slike,učini je prvi zanimljivom.
Počeja si pa bi bija red da nastaviš.Jbga,i mene zanima:)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Problem u HR je sto se cak i za neki bolji soil grow trebas blesirati po citavoj drzavi da nabavis kvalitetnu
opremu, osim ako ne zivis u nekom od par vecih gradova. A cak i onda je izbor nikakav kada se usporedi
s nekim grow ducanom u stranim zemljama. (neznam kakva je situacija u Srbiji, ali vi barem eto imate ***********)

A za Hydro je potrebno ipak malo vise znanja i iskustva, a i para.
Tako da je ovdje vecini jednostavnije kupiti zemlju, ubaciti sjeme unutra i gledati kako raste (karikiram)

Ako ekipa koja bude radila hydro bude dolazila s takvim stavom kao ti, sumnjam da ce se ikada pokrenuti hydro sekcija :eek:hno:
Ovaj site i forum su napravljeni za razmjenu informacija i ucenje.
A da bi neke informacije postojale netko ih treba staviti tj. netko treba poceti prvi.

Zasto to nebi bio ti ? Pa bile to jagode, paradajz ili tulipani ... bitan je princip
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
MasniHedovi je napisao(la):
ZNACI - OPET SAM SAM... Nema veze, ne cudi me... Kao i uvek u mom jebenom zivotu... Ma zabole me tuks da stavljam fotke...ko hoce da vidi, neka dodje 'vamo, sve cu da mu pokazem, i objasnim... Ja dobro znam kako izgleda moj sistem... Sad radim staklenu bastu od 30 m2, gajicu jagode... A moj cale ce paradajiz, krastavac, i paprike... sve hydro...

...JA OVDE NEMAM SA KIM DA RAZGOVARAM...

sve najbolje, svima...

WTF ?
Pa upravo ti se javilo 10 članova ...
Jbg ... najbolje da ti solo praviš svoju med. vutru ... pa kad ti bude bolje javi se!
Čekamo te rašrenih ruku !
Just_Cuz_06.gif
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
uf ja da imam love ja bi kupio neko od kompleta za hydro...bas mi se to svidja...

mozda bi mogao na ljeto napravit neki svoj hydro sistem...bilo bi fora probat
 

MasniHedovi

Banned
Banovan
15.10.2009
10
1
0
121
Stavicu fotke...!!! IDEM SAD DA KUPIM FOTOAPARAT!!!

ZA HYDROPONIC TI TREBA OKO 30 eura za waterbox, pumpe, creva... i za djubrivo 47 eura - uzmes HESI starter kit... SVETLO i VENTILACIJU ne racunam...
 

MasniHedovi

Banned
Banovan
15.10.2009
10
1
0
121
ma u k.u.r.a.c s' ovom temom... dobro covek kaze... za koga da se cimam...?

CIJI POST OVDE TO ZASLUZUJE???!!!

...HAZE SEEKER-ov... ipak... idem po aparat...

evo brate, ZBOG TVOG KOMENTARA, SAMO ZBOG TVOG...!!!

i FUKMONDO-vog...
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Masni brale daj jbg da se i ja uključim.....
Vidiš imaš sličnu situaciju kao ja,staklenik je star preko 200 God. hehehehe bar moj jer je od pradjeda koji se bavio botanikom itd... naravno u tom stakleniku koji i danas može da funkcionira.
Kako imam frendove po ZG-u koji imaju Hydro već i imali su koju berbu malo sam se zainteresiro za to.
Nisam ljubitelj kemije baš ali mislim kako ima dosta već kultura koje se rade na Hydro i to je neka nova generacija Grow-a koju bi trebali da počmemo lagano kužit većina nas.Ja jedva čekam tvoje slike i mislim da netreba puno eurića da bi napravio sebi neki sistem za maricu dosta tog se može improvizirat kod opreme pa me nesekira to od čega da napravim. Sekira me to kako da uradim uskoro što jednostavnije malo mi zemlja počinje ići na živce.
Nadam se kako ću dosta tog i ja skužit ovde pa uskoro krenut sa malim box-om na Hydro snaću se već za đubriva .
 

MasniHedovi

Banned
Banovan
15.10.2009
10
1
0
121
bas si mu ga dao po "edit-u"... ako, stvarno je bilo too much...
a za fotke..nemam dovoljno za aparat koji zelim, al' setio sam se...!!! kupicu mobilni telefon, sa kamerom, ((imam jos 100 evrica), bato...)
znaci, fotke, sutra...

by the way... "snaci cu se za djubrivo...?" - ma vazi... neces daleko...veruj mi, probao sam... i shvatio da mi je sistem super, (jer su totalno namucene biljke ciscenjem korena od kokosa(ko ga izmisli, majke mu ga s...) zivnule na 3 dana, kad su iz zemlje prebacene u hydro... al SU POTOM RIKNULE, jer nisu imale sta da jedu... (davao sam im neko domace govance u prahu, od 2 eura...)

en todo caso, casi todo el mundo esta haciendo yerba de esta manera ahora, asi q esto es el camino... entonces, sigan, por favor...
hasta manana...
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
MasniHedovi je napisao(la):
J
Morao sam do Budimpeste po djubrivo, jer u Beogradu nema, imam Canna - ceo komplet, i Hesi... SVE...

sta, sav taj djubar si spizdio u 5 dana?

MasniHedovi je napisao(la):
al SU POTOM RIKNULE, jer nisu imale sta da jedu... (davao sam im neko domace govance u prahu, od 2 eura...)

pa dalje:
MasniHedovi je napisao(la):
Stavicu fotke...!!! IDEM SAD DA KUPIM FOTOAPARAT!!!
znao si sta zelis, a nisi znao kolko to kosta?

MasniHedovi je napisao(la):
nemam dovoljno za aparat koji zelim, al' setio sam se...!!! kupicu mobilni telefon, sa kamerom, ((imam jos 100 evrica), bato...)
znaci, fotke, sutra...

meni se cini da valjas pi*darije, i da nista od tih nasih slika i icega. ili je to, ili je ta tvoja hydro-uzgojena vutra tolko dobra da jednostavno vise neznas sta pises, ali prema nacinu, tonu, i nadasve sadrzaju ovih tvojih postova, mislim da sam ipak u pravu.