Hydroponic Uzgoj Za Male Pare, koga ne interesuje, nek ne cita, molicu lepo...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MasnaHedovina

Banned
Banovan
10.01.2010
0
0
0
81
Evo, da pocnemo... (ovo sam novi ja, vise ne pisem velikim slovima...)

(nadam se samo, da necu popiti infraction, jer mi je recenica pocela velikim slovom...)

Za Hydro uzgoj, najjednostavniji vam je BUBBLEPONIC SYSTEM, i treba vam:

- kanta, koju ne probija svetlo... za jednu malu biljku 3l posuda, minimum, svaka sledeca jos 3l...
- crevo od 5 mm, 2-3 m, za vazduh moze i providno, i crevo od 10 mm parce od 70 cm duzine, koje se providi, ako moze da ima uv zastitu, (moje nema)za odliv na kanti ...
- pumpa za vazduh
- kamen za aeraciju rastvora
- parce staklene ili kamene vune, debljine od 3 - 10 cm

Ako platite kantu vise od 5 eura, niste normalni... izbegavajte da farbate posude spolja, farba se tesko odrzi upotrebom...
Creva su 2 eura... ne vise
Pumpa za vazduh je od 5-10 eura u radnji za akvaristiku... zavisi koja ti se svidi, sve imaju ispusne ventile predvidjene ca crevo od 5mm...

okacio bih fotku, al imageshack - ne radi...!!!
 

MasnaHedovina

Banned
Banovan
10.01.2010
0
0
0
81
brate, jel mozes molim te da vratis linkove za fotke iz prethodnog thread-a...? aj, molim te lepo, znas koje mi je cimanje da sve dizem ponovo, kljuca mi imageshack nevidjeno...?
hvala ti...

znaci, HYDRO BUBBLE PONIC SYSTEM... (u njemu ima i umociva pumpa za vodu), a i rasprsivac vazduha...) :

http://i.imagehost.org/0252/Image0029.jpg

da, image host je bolji... A zasto se pobogu ne pojave fotke na forumu? jesam ja lud sto to trazim...???
da li ste svesni sta bre ima po sajtovima sve...? zasto je to problem...? svidja mi se ova crno - zelena kombinacija za sajt, al fale fotke medju textom...
i u Njujorku ima jedan sajt na kome je slicno, al bar sam sajt hostuje images, nemas link, nego filename, sto nimalo nije isto...

ae nadji one linkove od ranije, i samo ih pejstuj na forum, molim te brate admin-e...!!!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Imas Imagesforme i preko nje uploud-aj slike. Radi 100%. Ni meni nece preko imageshacka!

EDIT 11:11 am

Covice ti si kreten! Nevjerojatno! Posaljite ga na hladenje jer je magarac kakvog se nevida ni u dalmaciji!
 

MasnaHedovina

Banned
Banovan
10.01.2010
0
0
0
81
Ajde, serite malo opet... Sta ste se usrali...??? Niko nista da prisere...?!?!?

Brate Admin-e, de su oni linkovi...??? pojela maca...? ili kuca..? aj vrati ih, molim te...