hydroponik grow by mr.dr.Smok

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
prelepo doktore....

samo molim te pazi se poto nebi bilo lepo da ti upadnu drotovi mozes zavrsiti puno godina u tvorza....................................

samo nastavi :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
prelepo doktore....

samo molim te pazi se poto nebi bilo lepo da ti upadnu drotovi mozes zavrsiti puno godina u tvorza....................................

samo nastavi :)
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Jako su prekrasne. Ali samo ne kužim čemu više od 4 biljke ako je za osobnu upotrebu?? Više od 4 biljke je previše, pa i 4 je previše. Jedna jolica na dan je potpuno dosta za navečer se lijepo opustiti. Sve iznad je mučenje.. Isto kao što kažu jedna čaša vina na dan.
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Jako su prekrasne. Ali samo ne kužim čemu više od 4 biljke ako je za osobnu upotrebu?? Više od 4 biljke je previše, pa i 4 je previše. Jedna jolica na dan je potpuno dosta za navečer se lijepo opustiti. Sve iznad je mučenje.. Isto kao što kažu jedna čaša vina na dan.
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
bome doktore sve pohvale za sada, bas je pro sređeno sve. Rep+ za ovo:thumb: samo rokaj djole!

Blodeuwedd je napisao(la):
Jedna jolica na dan je potpuno dosta za navečer se lijepo opustiti.
mozda covjek voli vise jolica na dan. Meni jedna ko nijedna:icon_lol: a sad to opet ovisi o osobnom ukusu i radu vuje. Nema bolje od jutarnje:bong7bp:
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
bome doktore sve pohvale za sada, bas je pro sređeno sve. Rep+ za ovo:thumb: samo rokaj djole!

Blodeuwedd je napisao(la):
Jedna jolica na dan je potpuno dosta za navečer se lijepo opustiti.
mozda covjek voli vise jolica na dan. Meni jedna ko nijedna:icon_lol: a sad to opet ovisi o osobnom ukusu i radu vuje. Nema bolje od jutarnje:bong7bp:
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
To Spawn care moj!Jedna ko ni jedna!:smoke18:
Blodeuwedd brate sramota me da ti kažem koliko je jolica na dan!:sick:
Svim ostalima jedno veliko hvala na potpori i pohvalama.
Osim ovih baksuza od Blodeuwedda i Zokia.:eek:hno:Drugovi kolko ja znam na Balkanu je još uvjek isto dal imao 1 biljku ili 20 biljki.Izvuči čes se po novom jedino ako te uvate sa 1g ili 2g u đepu ili kod kuče.Jedino sa takvim količinama se možeš izvuč za osobnu upotrebu.A ako ti nađu biljku kuči!?Najbg si stari!:vb_whip:
Svima ljep pozdrav i veliko hvala!:icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Svetilist

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
To Spawn care moj!Jedna ko ni jedna!:smoke18:
Blodeuwedd brate sramota me da ti kažem koliko je jolica na dan!:sick:
Svim ostalima jedno veliko hvala na potpori i pohvalama.
Osim ovih baksuza od Blodeuwedda i Zokia.:eek:hno:Drugovi kolko ja znam na Balkanu je još uvjek isto dal imao 1 biljku ili 20 biljki.Izvuči čes se po novom jedino ako te uvate sa 1g ili 2g u đepu ili kod kuče.Jedino sa takvim količinama se možeš izvuč za osobnu upotrebu.A ako ti nađu biljku kuči!?Najbg si stari!:vb_whip:
Svima ljep pozdrav i veliko hvala!:icon_lol:
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
malo previše izgleda komercijala al ko ga.......
svaka čast, ide tebi fino to za sada i nezamaraj se previše....
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
malo previše izgleda komercijala al ko ga.......
svaka čast, ide tebi fino to za sada i nezamaraj se previše....
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Nismo svi isti, kako se kome sviđa tako radi. bilje tvoje je apsolutno pre pre prekrasno. I želim ti puno sreće..
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Nismo svi isti, kako se kome sviđa tako radi. bilje tvoje je apsolutno pre pre prekrasno. I želim ti puno sreće..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.