hydroponik grow by mr.dr.Smok

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Trip

Aktivan Član
26.04.2010
138
1
0
39
www.jeboteja.com
HazeSeeker je napisao(la):
Ja nebih kupovao opremu za hydro kada bi gajio samo 4 biljke , tako da kada bih već uložio toliko u opremu ....onda bi i sadio poštene količine. :)
Fino to izgleda .

upravo. . . samo napred doktore!
 

Trip

Aktivan Član
26.04.2010
138
1
0
39
www.jeboteja.com
HazeSeeker je napisao(la):
Ja nebih kupovao opremu za hydro kada bi gajio samo 4 biljke , tako da kada bih već uložio toliko u opremu ....onda bi i sadio poštene količine. :)
Fino to izgleda .

upravo. . . samo napred doktore!
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Pozdrav svima! :spliff:

Evo mali updete 6 tjedan 12/12.

http://img682.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=img2269r.jpg

Slike nisu neke ili ja neznam slikati ,ili je aparat loš?Bo!Bilo kako bilo situacija je sljedeča.Biljkama je lampa preblizu.Vidise na slikicama da im počinje smetati a trba još jedno 2,3 tjedna.Hm?:thumbsdown:Ima još jedna neželjena novina.Uočeno malo ili par sjemenka.Skoro na svima.Oprašili onaj mudonja ili onaj hermič.Mislim da je hermič jer je on nekoliko dana kasnije izbačen od mudonje.Mislim da je ovaj zadnj jer ima jako malo sjemenka.Barem meni vidljivih!
Mislim da su oprašene od onog prvog mudonje bilo bi sigurno više sjemenka?
Dali mi neko može reči dali ova teorija drži vodu?
Negdje sam na forumu pročitao da ako je biljku oplodio hermič,da se dobije fem sjemenke.
jel i to drži vodu?
Kako god malo usrano!Jbg! :spliff:
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Istina prijatelju imat ces fem sjeme ako ti je hermy opasio cure. ajde nije strasno, dapace imas ces ljepo fem sjemena:thumb:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
He he,nije problem ni u tebi ni u aparatu,nego te svjetlo prca :) teško je pod Hps-om slikat.
Pošto ne možeš bit siguran jel mudo ili hermi prangijo bitcharke,ne znam baš dal možeš računat na fem sjeme,a osim toga,podvojena su mišljenja oko tog.Ja sam sve više uvjerenja da je regularno sjeme i selekcija bolja metoda od igranja i kemijanja,jer priroda je ipak pametnija.Ali zašto ne iskoristit sjeme,ako će ga i onako biti!? Samo bi bad bio da te hermići zajebaju stalno.
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Po nekoj teoriji jeste pije vodu još kako...
Postoji uvjek opasnost kao nekih 1% dovoljno za oprez....
Ja sam imao slučaj Hermi... Banane itd...
Poslje sam testirao sjeme i imao pozitivan učinak...



Eto tu sad vidiš 4 biljke sa kojima sam se poigrao kao neki LST hehehe
Ali dao sam sjemenki još dosta Frnedovima nekim kao priča da sam dobio i da je Fem... i ispalo je od sad da jeste...
Teglica radi Dnevnki koliko znam na tu foru sjemena pa eto ima u tim Herm.. nešto i dobro...
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Fino ti dereš te vrbine šibe brate smok. Bit ce mnogo Jolica za potpalit. A to je super!:icon_lol:

:spliff:
 
09.05.2007
7
0
0
38
pozdrav svima i tebi smok care..
imam par pitanja u vezi tvojih ljepotica..
vec duze vrijeme pokusavam prikupti sto vise informacija o hydru pa da se i ja malo okusam..hehe
nego, kako to da si bas izabro drip sistem?
jel tako mozda jednostavnije uzgajat vise biljka ?
onaj box za cvetanje, on je malo dublji od veg boxa?
a ako sam dobro primetijo prebacujes vece kocke u tegle i napunis sa kuglicama?
po cemu znas kolko i kako dugo dnevno treba voda kapat u kocke?
odgovorom bi me rjesio puno muka..
Hvala na svemu i pozdrav!!
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Sad sam pogledo slučajno tvoj grow , pa jbt kad su se uspjele već tak zdebljatt?! :D ;)
pozzzzzz
boz :spliff:
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Hvala svima na ljepim rječima i podršci!
Pozdrav i tebi GrUvEr!Nego da odgovorim na tvoja pitanja.
Drip sam izabrao jer je dosta jednostavno za složit.Mada je moje neka kombinacija sa NFT-om.Al da te ne zamaram nepotrebnim.Drip je najeftinija varijanta i jednostavna.
Sta se tiče uzgoja više biljaka,isto ti je dali ih je 5,10,15.Isti rastvor teče cjevima.
Mjere boxova imaš u prvim postovima i da dobro si skužio.Veči rockwol stavim u vazu i dopunim hidrotonom ili ti glinenim kuglicama.
Neznam dal sam te rješio muka?Nevjerujem!:eek:hno:
Ima tu da se raspravlja!
Ali evo rješenj za tvoje probleme!U kolekciji mojih filmova pogledaj Jorge Cervantesa.Ima 3 djela,u prvom ima i za hidro.High Times isto 3 komada neznam točno di je za hidro i na kraju sa najboljim informacijama za hidro su Španjolci.3 filma o uzgoju na španjolskom.
Nadam se da če ti ovo pomoči.
pozdrav :spliff:
 
09.05.2007
7
0
0
38
pozdrav ekipo!!!
smok, hvala ti puno..tvoja kolekcija filmova je jako zanimljiva i bogata..
svaka ti cast na trudu..bacam se na posao, mislim da ce potrajat..hehe
cim zapnem, evo me nazad:icon_lol:
a samo da te jos nesto pitam, ono za intervale kod kapanja vode u kocke..po cemo to gledas??
hvala jos jednom

pozdrav
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Pozdrav!
Ako si se bacijo na posao,onda si sigurno več našo odgovor na pitanje.
nemoj ti meni hvala prijatelju,nego rep+ oču da vidim.
Čao :spliff:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Dosta ti je rep narasto,šta bi ti :icon_lol:
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Haevest:icon_lol:!

http://img696.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=29052010040.jpg

Slike su sa mobom,jbg nisam imao fotič pri ruci.Ali sutra prekosutra stižu slikice sa fptičem.

PS.Ispričavam se svim članovima što su pratili moj dnevnik na lošem vođenju dnevnika u zadnje vrijeme.Kako je ljepše vrijeme počelo,tako su i mene obaveze stisle.Nadoknadit ču ja to čim prestanu ljetne gužve.Ali i dalje ču vas obavještavat o novostima i naravno o uspjesima.

Pozdrav :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico and Z&N

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Pozdrav dobri ljudi! :sick:
Evo kako sam i obečao bolje sličice.Samo da opišem malo box za sušenje.Velik je 55x160x200,izrađen je ko i sve kod mene od letvi 5x3 i crno bjelog najlona.Unutra sam montirao onaj cjevni ventilator od 220m3/h sa odorsok filterom.Onaj šta sam ga bio izbacio iz flover boxa.Jedina razlika u ovom boxu od ostalih je što je unutrašnja strana crna.
Evo sad malo sličica:

http://img62.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=boxzasuenje1.jpg

Pozdrav dobri ljudi:spliff:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.