hydroponik grow by mr.dr.Smok

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
aj aja jaja jaj, to su zvijeri čovječe, pa kako si ih uspio obuzdati?? :)))) svaka čast, brutala i prekrasno.
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Dobro veče ljudi!

Evo da podignem dnevnik malo iz mrtvih.Naime prošlo je 3 tjedna od harvesta.Najprije su visjele naopačke između 7 i 9 dana.Kako mi se koja činila i kako sam stigo.Nakon toga sam stavio ganju u najlon vrečice da stoje u boxu.Izmjenjivajuči vrjeme intervala između zatvorene vrečice i otvorene.Početno je bilo u korist otvorene vrečice pa prema zatvorenoj vrečici.
Da budem iskren nije se baš gledalo u sat.Ali da to bude tu negdje kako treba.Ma da ne baljezgam sad o tom puno!Danas je došo dan kad če vrečice bit zatvorene cjelo vrjeme još bar jedno 3 tjedna.Naravno sa sedmičnom provjerom i provjetravanjem.Mislim da če joj godit takav tretman.
Danas je palo i prvo mjerenje.Od 5 Big Benga 300g,prosjek od 60g po biljki meni je zadovoljavajuči.Od dvje domaje jedna imala nešto više od 70g,a druga 150g.Stavimo prosjek od 110g po biljci.Da niste slučajno zaboravili te domaje imaju mjesec više vegetacije.
Prvi dojmovi!
Sasvim zadovoljavajuči!Miris i okus nisu baš nešto ali otom na kraju.Udara solidno mada imam filing da ono pravo dolazi tek nakon nekih 20ak min. od popušene pljuce.Sve u svemu ja sam zadovoljan dobivenim.Raport i koja sličica sljede!
Pozdrav:spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

razvratnik

Aktivan Član
29.04.2010
57
22
8
57
www.i-am-flying-so-high.me
Pratio sam tvoj dnevnik i SVAKA POHVALA. Bilo je uspona i padova, ali bice bolje sledeci grow !!!
Napisi doktorski "Smok" report kao disertaciju (i daj herbs4u da i on napise neki...hehehe...) :)
REP ++++++ REP ++++++ REP ++++++ REP ++++++
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Odlično bratore:thumb: ljepo ganđica izgleda jedino drugi put malo poradi na fokusu kad budeš slikao:icon_wink: Ali inače Ide rep+ za ovo. Nadam se da češ još koji grow dokumentirat ali sa nekim jačim strainom
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
hahahahahahaha +:respect:+
110g po biljozi je wheeeee hiiii hihihii
uživaj pa kad krenem po tartufe i vino...
:icon_lol:
boz :sun2:
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Dobar dan vutroljubci!:icon_lol:
Evo mene opet sa zadnjom epizodom iz ovog serijala!:nana:
Pa da počnemo.marihuana je bila zatvorena da se kjura 3 tjedna.mogu reč da sam bio ugodno iznenađen kad sam otvorio i osjetio sasvim jedan novi miris.Miris se totalno promjenio nabolje.
marihuana miriše onako vočkasto,lagano slatko sa primjesom skunki mirisa.Ljep i intezivan miris,nema šta.:icon_lol:Teist se isto ljepo formirao_Onako nekako na jabuku,naranču,neznam možda i malo na mentu.Dim je gust i intezivan,relativno jak.Rad!Rad je do jajca!:sick:
Rad ide ovako nekako.Pušite pljucu i do pola pluce nema osjeta.Nakon pola pljuce počinje lagani stoned efekt.To tako stoji dok popušite do kraja.Tek nakon nekog vremena dogmiže hig po kičmenom stupu u pravcu glave.Najprije se zadrži u predjelu malog mozga pa onda obuzme cjelu glavu.Ima se osječaj ko nekog pritiska u glavi.Kad se to sve malo stabilizira osječa se veča percepcija svega.Tjelesni perceptori rade na 100 %!Boja,zvuk,opip itd,itd.
marihuana je vrlo živa,tjera na neki muving.Nešto se mora raduckat,mislim sa nečim se treba zaokupit.Onda se vidi koliko je dobra i kreativna ova marihuana.Sve u svemu jako zadovoljan sa rezultatom.

Evo sad koja sličica.Al da napomenem da su slike kakve jesu jer mi je dostupan samo neki fotič od k...Neka stara krama koja kako god da uslikam nije da radi neke fotke.Jbg!Ali šta je tu je!Evo malo sličica pa uživajte:
http://img696.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=img2359j.jpg

Evo to bi bilo to od mene za ovaj grow.Nebrinite bit če toga još kad malo zahladi.Malo mi je visoka temperatura sad kad je zapeklo vani.A ne kupuje mi se klima.Jbg!Sad mi je u buksi sa upaljenim samo vege boxom oko 30 C*.Malo previše,pa čemo sačekat da malo ohladi.
Ali evo eskluziva šta čeka u ladici svoje vrjeme:Super Lemon Haze,Blue Cheese i Satori.Čekaju ljepše dane.
Ljep pozdrav vutroljubci :spliff:
 

razvratnik

Aktivan Član
29.04.2010
57
22
8
57
www.i-am-flying-so-high.me
Bravo prof.dr.mr. :)
Vidim da si se lepo opremio za sledeci grow !!! Cini mi se da SLH ima neku nestabilnu genetiku. Opsirnije cu napisati u svom dnevniku, pa videces o cemu se radi.
Pozdrav i jos jedan REP+ za ceo dnevnik.
 
18.08.2010
43
7
0
48
Brate,svaka cast za sve!!! SAVRSENO...
Iako se druzim sa nasom lepom prirodom vec 20 god,prvi put sada pocinjem da gajim indoor i kada sam ispratio tvoju divnu rabotu,hvata me frka!
Sve naj...
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
upravo sam skontao da nisam pohvalio ovaj dnevnik,a procitao sam ga bar deset puta...
mr.dr.smok sve pohvale i naravno rep+ od mene!
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Svaka cast stari,i volim takvu travu,koja ima vise taj sativa high,nego da sam kamenovan! Do jaja sve odradeno,kolko je nakraju ispalo sve skupa? :D reci mi to u brojci,a ne prosjecno po biljci :) Do jaja,imas rep + i imas 2 god sta pusit :D svaka cast! poz!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.