Hydroponik, rockwool

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezbolni

Banned
Banovan
02.06.2013
35
10
8
Zanima me zasto jako sporo sjemenke izlaze iz kocke.

Znaci proklijale su i zasađene u kamenuvunu koja je natopljena u kisnicu koja je bila cca 6 ph i tempr+eratura je uvijek 21-23 stupnja
Peti dan ne izlaze iz kocke sto je malo dugo, u cemu je problem s time da sam jedan uzgoj vec zavrsio i nisam imao takav problem
 

MarinIgoric

Banned
Banovan
05.10.2013
20
4
3
ma najbolje da stavis u treset ne moras da se brines o sastojcima koje moras da dodajes u vunu jer ona nema N, Mg nista...jedino za kloniranje je dosta potrebna :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Piramidanko
21.01.2015
4
0
1
33
Daj mi samo molim te reci jednu stvar...stavio sam sjemenku na klijanje 24H nakon toga sam je stavio rockwool te pod lampu (nekih 35 cm ispod lampe 150W,temp od 25-28 vlaga 60),ovaj rocwool što sam kupio ima na vrhu rupicu u koj sam ubacio sjemenku nakon čega sam sa drugim komadičem rocka začepio tu rupicu kako svijetlo nebi direktno tuklo u istu...klica je izašla nakon nekih 48 sati međutim brzo je posmeđila te uvenula i posušila se,dali je stvar u sjemenki ili sam nešto pogriješio?
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Nisi nista pogrijesio moze biti do sjemenke ali i moze ti se desilo da osusila kocka pa klica dobila po nosu ili kakvoca vode sa kojom si zalio
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Neznam to za stelanje ph ja svoje stavim u destiliranu na 12 h poslije ih prebacim u maramicu dok ne prokliju i onda ih prebacujem u kocke kad izvire van idu pod jednu cfl-ku i dok ih ne prebacim u sistem zalijevam destiliranom znaci nekih 3 dana od izvirivanja do prebacivanja u box...tako funkcionira kod mene jesi vec radio prije sa kockama ili ti je ovo prvi put?
 
21.01.2015
4
0
1
33
Prvi put radim sa kockama da zato me i zanima jer prva bilja koju sam stavio mi je uvenula bas u kocki pa mi nije bas bilo jasno zasto...dok sam radio sa zemljom nikad nisam imao takvih problema