I dalje ne znam sta je sa biljkom... need help!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ako nisi ostetio koren ne bi trebalo nista da je zabrinjavajuce, zna ona malo da se skenja, ali zali je vodom i sacekaj do sutra da vidis ima li promene, fotka bi dobro dosla, ne znam kako zapravo izgleda to "skroz savijena kao da je naglo uvela"
 
25.01.2012
4
0
0
37
E sad videh odgovor...zamajavao sam se oko biljke...Nisam ostetio koren...Zalio sam je i ugasi svetlo da malo odmori...I sad je bolje izgleda da je to bio stres sad je bolje...Podigla je listove i izgleda da se oporavlja....Poslacu i slike
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
ma bez brige ako nisi počupao puno korijena neče joj ništa biti... moja je krenula rast tek za tjedan dana ali sam morao pola korjena počupat..
 

Holyherb

Banned
Banovan
13.02.2012
6
1
0
37
Kad sjeb.. korjenje biljka zna i čekat do tri tjedna pa tek onda krenit sa rastom.Ni slučajno je nemoj gnojit jer ako je gnojiš a biljka je pod stresom i fali joj korijena velik dio će se zadržat u zemlji te tako naškodit biljci a moguće i ubit.Ja sam imao takav problem kad sam krenio sadit tak da znam o čem se radi.Isto tako mi izgleda kao da je već pregnojena samo redovno zalijevaj destiliranom vodom jedanput dnevno 1h nakon gašenja lampi ili kupi preparat za zaliječivanje i pospješivanje rasta korijena.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Holy iz vedra neba pa u rebra kako bi jedan od nasih admina rekao...nakon svakog stresa ce da se skenja to uopce nije upitno...koliko i na koliko dugo to ovisi od situacije do situacije...ako su se problemi nastavili sliku ovdje pa pomoc mozda i dodje...