I dok kazes joint vec sam jedan snio

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ili ti nisi smiješan?
S tobom se može zajebavati jedino ak se šprda s tobom i ismijava tvoj nedostatak smisla za humor i intelekta općenito.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ma nije to ni priblizno tako svaki dan, ovo su samo... kak se ono kaze kad dijagram dosegne vrh? Joj ne mogu se sjetiti, nebitno.

Uglavnom, desilo mi se to pa reko da vam ispricam a nekima dam i nadu u zivot (ima takvih vise nego mislite).


Evo sad npr 3 dana sam doma, kisa pada, ne mogu nis raditi, brojim sitno za cigare :))) jbg bio vani s jednom curom za vikend.. a ak oces mocit moras platit cugu, neko jelo i tako da nije bas klosarski.


Eto suv sam od vikenda, sta rec? Al sutra ce valjda ljepse vrijeme pa ce biti cashaaaaaa a za vikend opet neka zesca jebacina se sprema heheheh.


I tako da ne filozofiram bezveze... uglavnom to su bili peakovi, vrhovi a bit ce ih puno vise, jos sam mlad, tek sam poceo hehehehehehhehehehehehe zivjeli


i kako mamic kaze:


Zdravo Mamic Ajmoooooooooooo - YouTube


Tak mozete zamisliti mene kad vidim golu curu pa u sebi kazem AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO


LUDILO :)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ajde iz zajebancije jedan izmisljeni. Znaci ovaj tekst cu izmisliti, nema veze sa stvarnim dogadajima i likovima. Svaka slucajnost je sasvim slucajna :))

Preporucam ovu pjesmu uz citanje:
Nana - REMEMBER THE TIME - YouTube


Proljece 2013. godine. Visibabe su odavno krenule, vrijeme je suncano a djecica se igraju u kvartovskim parkicima.
TlfWI.jpg

Iako je Zagreb relativno velik grad, ljudi ponekad tesko pronalaze svoje srodne duse, ajmo to tako reci :).
Sama cinjenica da su gradani New York-a najusamljeniji ljudi na svijetu, prema znanstvenim istrazivanjima, nam daje krasan pogleda na tu situaciju.

Posto mladi ljudi imaju takvih problema, vise vremena provode doma a doma gledaju TV, surfaju, igraju igrice i ko zna sta sve ne, ipak ja imam samo muski spektar, ne bih se stel mesat u zenske domace stvari :).




No da skratimo uvodnu pricu...


Nika, 22-godisnja studentica veterine, stigla iz Splita prije par godina dosla studirati. Posto je imala puno puno obaveza, zbog studiranja. Cak je u slobodno vrijeme volontirala u psecem azilu, mjestu gdje spasavaju pse beskucnike od eutanazije.
:2flip:
Mozete si sada zamisliti kako je provodila dane.
Probudi se ujutro oko 6,7... dok obavi sta ima, kao i svi mi, vec je 8. Na faksu mora biti u 9 i 30 pa skroz do 18 i 30... Dode nazad u svoj iznajmljeni stan oko 19, pa onda tusiranje i tako to, kao i svi mi hehe... vec je 20h. A jos ima i neke radove za napisati kako bi ih predala na faksu. Ha joj...
Vecinu radova je radila na svom bijelom, cvijeticima obljepljenom, laptopu.

Kako je provodila vrijeme na laptopu, tako je surfala internetom te srela Saleta.


Sale. :dada

Prica sama za sebe.
25 godisnji kvazistudent prava. Od 18 godine se odselio od roditelja jer, pazite sada ovo: branili su mu da sadi vutru :vb_wave:
Kad se to dogodilo, on je napravio ovakvu facu:

http://www.ch-slike.com/images/Yr4oq.png


Hahahahha. :D

Pokupio je svoje stvari i svoje biljcice... prva dva dana lutao je gradom dok se nije skrasio kod svog best frenda.
Posto je bio punoljetan a nije jos ni zavrsio srednju, trebao je pare. Samostalan zivot.

I snasao se. Itekako se snasao.
On i frend su skupili nesto sitno love dilajuci travu po kvartu, bezveze sitno ekipi davali i skupili pare pa iznajmili vikendicu, nabavili 8 HPS 400W kompleta, uredili podrum od 25 kvadrata u opaki prostor za sadnju.... ha znate cega jel moram ponavljati? :)

Svaka 4 mjeseca su imali svoju kilu suhih masnih vrhova od kojih se prsti lijepe a nosnice uzdizu u zrak...

To je bio nacin prezivljavanja u to doba. Sale nije izbora. Zaposlit se nije mogao posto je htio zavrsiti srednju gimaziju a potom pravni fakultet. To mu je bila zivotna zelja, tako si je zacrtao i tako mora biti. Kako su godine prolazile, tako je Sale prosirio svoju sadnju ljekovitih biljcica. Nemojte sada misliti na kolicine ili mozda novac ili nesto... problem je bio taj sto je Sale bio naduvan 24/7 i 24/7 je morao biti kraj svojih biljaka jer ih je imao jako jako jako jako puno. Stvarno ih je imao jako puno. Mogao je citav Zagreb opskrbljivati bez problema.



E kenja mi se od ovog, pisem kasnije :vb_wave:













 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Kao prvo...


mrtav sam pijan ne zamjerite na tipfelerima


Prvo da vam kazem, ovak pijan, totalno sam razocaran vama.




Zasto?


Jel jucer danas Kurvis otvorio temu "hedonizam"? Jest.

Dode par likova, kazu vole hedonizam.

WTF'???
Imate li kakav primjer hedonizma? Da pusite travu, da pijete alkohol, da jedete slatko...

Pa dobro. iMA Li itko OVDJE ZIV DA TO NE RADI?????? NA OVOM FORUMU??? BRIJEM DA NEMA ILI IMA OKO PET POSTOOO



dajte se opustite.


Evo ja jucer reko da sto Power stavlja svoje dupe na internet i neko mi obrise post. WTFT??????? Pa dajte pa zajebancija zna i power da se zezam, sta se cimate, isuse boze dajte se opustite VISE


Aj ustvari mrtav sam pijan, dajte sudjelujte u temi da se zajebavamo. Opa cupa i Ven su ozenjeni, oni su pod cenzurom zena :pPPP a vi??? ostali?? ima koga? hahaahaa ajd pisemo se
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
TBF - Malo san maka - YouTube

Pjesma da bas nije dosadno dok odnosno ako citate :ludak
Jos jedan verbalni proljev u mom stilu :D


E sad ovako, opet cu malo otvorit dusu. Cisto da razjasnimo neke stvari a i da naucite nesto novo. Neke tuzne stvari koje zapravo nitko ne zeli znati a jos manje iskusiti.
Ovo ce biti malo biografski, retrospektivno. Uvijek sam htio zaboraviti proslost ali onda me stvarnost mlatne po nogama i padnem u govna proslosti. Oprostite na rijecniku al to mi je nekako najbolje za opisati.


Mislio sam poceti od ranog djetinjstva ali nekako ne zelim to pisati jer onda mi se slike vracaju i onda sam i tuzan i bijesan i sav nikakav. Ali u kratkim crtama.


joj

Nekak bih to uljepsao al ne mogu se sjetiti neke metafore. Ma da ne duljim, od ranog djetinjstva su me roditelji zlostavljali, znaci i fizicki i psihicki. Plus, zivim u siromastvu otkad znam za sebe, bas siromastvo. Od 4 godine imam psorijazu, koju je vjerojatno aktivirao stres. Tko zna o cemu pricam jadan on a tko ne zna i bolje da ne zna a ako ga bas zanima nek si gugla. Nikada nisam imao svoju odjecu, nikada nisam imao novaca za kupiti nesto u ducanu... znate ono kad si klinac pa ides u ducan da si kupis neke bombone, zvake sta ti ja znam. Kinder jaje recimo. Ja to nisam imao. Dok su druga djeca isla na izlete ja sam bio doma. Znaci banana, necu u detalje.

Brr.

Od 7 godine sam se bavio ajmo reci body buildingom, jbg kad te svaki dan sutaju likovi od 25 i kusur godina (moji roditelji) covjek se mora ojacat. Za svoje godine sam bio stvarno... ha da kazem jak ispalo bi presaravanje al tak je. I tuko sam drugu djecu, maltretirao ih. Isto kao mene moji roditelji. Vise sam to radio pasivno nego aktivno. Ako su se radile gluposti u drustvu ja sam napravio najvecu. Znaci, bas losa slika.

Zbog toga sve sam puko na zivce, nisam se mogao kontrolirat. Ne daj boze da me neki klinjo udari, odma mu na glavi skacem. Bas sam imao problema s bijesom.

Tako je to bilo... do 14. rodendana. Tad sam zapalio prvu frulu. Cigare sam pusio od 12 godine, svaki dan. Nitko nije imao cigara osim mene, ja sam sve opskrbljivao. Kako sam dolazio do njih, ne bih bas o tome nije za javnost. Covjek se nauci snaci, ajmo to tako reci.


A sad malo pozitivnije.


Trava.

Ajme. Kako je dobra. Nema meni bolje nego kad si zapalim fruluuuuu, neku masnu, veliku... onda sam bas OK. Sve mi je super i nista me ne muci. Ne progoni me proslost, nemam nikakvih problema u glavi. Inace kad sam cist, svasta mi pada na pamet i ne bih o tome.

Doista, trava je lijek. Kako nekome za MS tako meni za psihu.


Iako sam bio odlican ucenik, nisam zavrsio srednju skolu. Zasto? Pa zato sto sam uvijek imao u glavi sliku:
-zavrsim skolu
-zaposlim se
-odem od roditelja

I sad pazite ovo. Dodem ja u srednju, vidim ne uci se nista iz struke iako je strukovna skola. Ne uce nas apsolutno icemu sto bi mi pomoglo da se zaposlim i probijem u karijeri.
Iz medija sam shvatio da se svijet ne vrti na principu sto si ti bolji prema nekome on je bolji prema tebi tj. bolje receno - nema na svijetu postenja odnosno postenje i trud te nece odvesti igdje. Moras samo krasti, druge lagat, tada ces uspjet. Sve picke ce htjeti biti s tobom, svi ce se druzit s tobom, imat ces najbolje od materijalnog svijeta.


A ja, kako sam poceo pusiti travu, tako sam se i smirio. Okrenuo sam se Bogu. Bas sam bio vjernik, ne bi vise ni mrava zgazio. Cak i kada su mi pistolj stavljali na glavu, nisam im nista nazao napravio. Samo sam se smijao. Rekli su mi da nisam normalan i nisu se vise kacili samnom. Kad se covjek smije smrti onda znas da tu nemas kaj trazit. Cemu se bojat smrti ako Bog postoji i ako posteno zivimo? Pa ako umremo JOS BOLJE, nema vise ovozemaljskih sranja, nema problema... idemo u Raj. Tamo je bas lipooooooooo i sve je super.


Heheheheheh. Kako dobra shema. Za pravit ovce od ljudi. Jel uopce ima Boga i Raja, mislim o cemu mi pricamo? Masovna kontrola ljudi pomocu poluge. Nista vise. Iako u zadnje vrijeme sumnjam u to ali opet je nekako najlogicniji izbor. Makar je uvijek sumnja u glavi znate kako kazu: Najvece Sotonino djelo je sto je ucinio da ljudi ne vjeruju u Sotonu a prema tome ni u Boga i tako dalje. Postoje razne teorije urota da je Sotona blokirao Duha Svetoga da ne moze prici Zemlji, tako da je Sotona apsolutni vladar ovozemaljski a Bog je na drugom planetu i ne moze doci ovdje. Cak su i nasli kamen star 10000 godina, na njemu uklesana recenica a fora je u tome sto se s najnovijom tehnologijom ne moze ucrtati ista konstruktivno u taj kamen jer je pretvrd. A na kamenu karta i Zemlje i karta Sunceva sustava. Plus, secer na kraju... na kamenu starom 10000 godina pise: Sin Stvoritelja dolazi.


Joj zasto duljim, nemam nikog kraj sebe da me prekine :)

Di sam stao?
Aha da da. Znaci, shvatio sam da od skole i toga nema nis, djabe mi. I ajmeee. Obolim od depresije. Tada nisam ni znao sto je to. Znaci, to vam je kad se ujutro probudite i znate da nista na ovom svijetu ne vrijedi paznje i najbolje bi bilo da ste mrtvi. Nemate snage ni da se ustanete iz kreveta, pokrenete, jedete, pijete. Ma nista vam se ne da. Ko da imate neki couch lock koji vam ne da nist. E to vam je depra samo stoput gore. Ko heroin. Nisam probo al slicno je sigurno. Samo lezite, zivi ste i mrtvi.


I tako sam ja lezao do svoje 18. godine kad sam se zaposlio. U meduvremenu sam pusio ogromne kolicine trave. S prijateljem, nije vise medu zivima, ne bih o tome.
Uglavnom ja i on... dva pot dopera. Nije prosao dan a da mi nismo popusili 20g. To je nama bilo ma nist covjece. Jer jedino kad se naduvamo onda smo OK u glavi i onda mozemo funkcionirat. Doslovno je bilo da ako nema trave taj dan, ne izlazimo iz kreveta. Ako pak ima trave ma nema nas kuci uopce, stalno vani stalno neko kombiniranje ovo ono. Ko u nekom jebenom doperskom filmu. Bio sam toga svijestan ali kud me nije bilo briga kud sam bio u zacaranom krugu.

Gutali smo mi i bombone, smrkali smo speed. Jeli praxitene ajme majko mila. Normabel daj brate daj. Kako smo se rokali cudim se da sam zdrav a kamoli ziv.
Bas smo bili doperi. Sreca da nije bilo horsa, ne znam bi li ga uzeli, rekli smo da ne bi ali opijum bi hahah. Tak da ono...

E sad ovako, kako sam poceo raditi, tako sam imao i veci priljev novca. Sav ali sav novac sam davao za travu. Onda si za 50kn dobio 7 grama, ja sam uzimao svaki treci dan 50g za 200kn, samo za svoje potrebe. Sto sam popusio s ekipom, to ne racunam. Al doma je trava morala biti inace sam LUDDDDDDDDDDDDDDDD

I sad, kako sam vidio da to ne vodi nigdje, ja radim a nista ne stvaram, necu imat jednog dana sta djeci ostavit. Lol doper a misli o djeci haha.
Uglavnom, cim sam skupio para kupio sam tu jebenu kilu trave kako bih je izdilao. Ali lol, prvo pravilo dilanja: ne uzimaj svoju robu.

A ja cim sam ju otvorio, kad je meni cijela soba zamirisala, kad mi je hodnik zamirisao pa cak i kupatilo... daj brate daj. Mislim da ima takva pjesma:
Prti Bee gee - So fucking High [Serbian Rap] [SPOT VIDEO] - YouTube


Ja ne znam koliko ste vi upoznati s pojmom tolerancija na travu. Znaci sto cesce pusite to vam vise treba da se nauvate. Meni da se naduvam ko konj trebalo mi je solo 20g u 2h. Inace nisam high nego naduvan laganini. To se zvala laganica. Sta ima covjece? Laganica.
Prvi dan nisam puno popusio, mozda jedno 20g. Sutra je bilo 30. Preksutra 35.

Ali pazi sad ovo, ja sam bio tolko naduvan da iz sobe nisam izlazio. Slao sam mladu bracu u ducan da mi kupuju hranu da ja ne moram ici jer sam covjece bio NADUVAN. Ja nisam mogo iz kreveta ustat, imao sam energije tolko da dodem do stola i stolice da zamotam baklju i da duvammmmmmm. :banana_rasta:


E posto imamo glupi zakon da klinci ne mogu kupovat cigare, ja sam osto bez duhana vec nakon 3 dana. A ducan je 5min pjeske, ma nema sanse covjece. Nema sanse. Ja sam bio blijed ko zombi, kud od tolke trave kud od nepravilne prehrane kud od neizlazenja iz sobe. Znaci nonstop u sobi, jedino do wca i to ako je bas SILA. Svaki put kad bih otisao na wc, obavezno sam moro ostavit frulu u pepeljari da ne smrdi cijela kuca. Pa ja sam pusio frulu svakih 15min. I ne to frule ko sto danas duvamo, zar se ne sjecate kako se prije pusilo?

Ovo je jako dobar primjer kako su ljudi ovce. Ako mu nesto naglo oduzmes, pobunit ce se. Ako mu nesto polagano oduzimas, mic po mic, ko ona igra s kartama kad karte morat izvlaciti bez da padne kucica, mislim da se zvala ZAHOD ta igra il slicno. Znaci kome padne, zasro je. Ta spika.


I sad najbitnije da vam ja kazem, pouku price.

Trava je super. Trava je do jaja. Ali u ogranicenim kolicinama. Pa ne valja ni jesti previse, bude ti zlo. Sve umjereno.
Ali kad covjek zeli umrijet, kad se nada da ce ga ta jebena trava ubit i da ce povuci dim, zatvorit oci i nista vise ne osjecat... e to je druga prica.
Bolje je da ne znate kako je to i ja sam cak sretan kad se cudite. Meni je bas drago, sto niste prosli sto i ja, to nitko nije zasluzio. Mora da sam bio zadnji gad u proslom zivotu pa sad ispastam. Nebitno.

Ta 3 tjedna... to je bilo vantjelesno iskustvo. Ja nisam bio covjek, ja sam bio samo misao. Kako da vam to objasnim...
Kao da spavate budni... vidite slike. Nemate halove ali sami ih stvarate otvorenih ociju. Mastate. To je bilo to. 3 tjedna maste. Jako lijepe socne mirisljave maste.
Opet cu to ponovit ali ne tako skoro, jednoga dana kad si malo sredim zivot. Teska su vremena, ljudi nemaju sta jesti a ja da trosim tolko na to, jednostavno nije moralno. Bolje da dam te pare nekome ko ih treba za hranu i odjecu.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Eeee nije stalo sve u jedan post, tolko sam pretjero hahahahahah. Jesam glup sta se uopce bavim ovime ali uvijek si mislim da je meni to netko pricao kad mi je trebalo danas bih imao kucu zenu i petoro djece.


Nastavak teksta, koji nije stao u onaj post:





I jos jedna stvar. Jos do nedavno sam bio uzasno alergican kad me netko optuzi da lazem. Zasto? Ja ne lazem ljudi, meni je laz sramota. Meni nije dan danas stalo do zivota, dao bih zivot za obicnog prolaznika na cesti, meni je to ko crno ispod nokta. Moj zivot ne tudi. Tudi postujem, ja sam jednostavno unisten. Evo opet se prisjecam svega, necu vise pisat, idem piti kafu a vi ljudi uzivajte, procitajte ovu temu od pocetka i shvatite:

ZIVOT NIJE LIJEP ALI GA MI MOZEMO UCINITI LJEPSIM.


:vb_wave::vb_wave::vb_wave::vb_wave::vb_wave::vb_wave::vb_wave::vb_wave::vb_wave:
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Eh ovako sad

Bit ce poduzi post jer sam zgazen bla bla pa ak ne zelite citat ne morate ako hocete citajte al bilo bi lijepo da komentirate pa nije ovo blog da ja pisem a vi citate ak imate bilo kakvih pa makar i negativnih kometnara samo recite


Blade isprike jer sam mozda i pogrijesno reagirao, znas da sam na tvom mjestu mislio bi isto. Ti si jedan jako pametan lik, sposoban i znas kako svijet funkcionira dakle nemamo o cem pricat, znas me znam te al opet valja pogledat svijet iz neke xy perspektive kako bi opet imao dublji uvid u sve to, znanje je kako je ono napisano nekom u potpisu... iskustvo je majka znanja il tak nesto jebo me pas ne mogu se sjetit


Uglavnom, malo sam previse vulgaran. Idemo smirenije.


Opet cu ponovit, ova tema je namjenjena ljudima koji se osjecaju ili koji su se osjecali ili koji ce se osjecat kao ja. Dobro je poslusat tudu pricu, uvijek nesto naucis.


Meni je samo zao sto ova tema ispda sooooo sad fucking sad jer zivot nije to, zivot je lijep, samo ga moramo okrenut na pravu stranu.



Znate kad se naduvam dobre trave a pod dobrom travom smatram sativu koja te pere u glavu, koja ti izokrece misli gdje si mislio da nikad neces doci u mislima, gdje shvacas ono sto je neshvatljivo itd itd znate o cem pricam, ak ne znate, popusite si jos kojih sto grama pa cete znat o cemu pricam... kad je covjek naduvan vidi stvari koje inace ne vidi kad je cist.


Kad se naduvam fine travice onda imam potrebu biti s nekim, druzit se, komunicirat znaci pricat uzivat u tudem drustvu al problem je to sto niko ne moze izdrzat tolko da nastavi dalje makar donekle suvislo da se moze nazvat drustvom tak da moram drustvo trazit na ovom forumu.

Svako ko cita ovo temu automatski spada pod drustvo htio ne htio, postao ne postao, on je dio mog drustva jer je upio nesto sto sam ja napravio i sto je iz mene, on/ona je postala dio mene a ja dio njega/nje putem toga... tesko je objasnit onom ko ne shvaca a nemam energije toliko objasnjavat zasto je ono onako a ovo onako bla bla bla trla baba dlan da joj prode dan.


Moja misija u ovoj temi je istaknuti da zivot nije depresivan kakvog ga svaki dan vidimo i svaki dan gledamo u medijima.


ZIVOT JE PRELIJEP


samo smo mi krivi sto smo u banani, sto se zamaramo siromastvom, stvarima koje nikad ili cemo imat jednog dana... materijalno.


Ne to nije to. Zivot je sada i upravo sada, citas ovaj tekst i znas da si tu i znas da ide buducnost al ne brini se da ce biti ruzna, misli pozitivno.
Joj previse sam ubijen da bih objasnjavao, hvala bogu pa se ovaj podforum zove kak se zove jer ja sad putuje po mentalnim talasima

Iskreno neznam sto talasi znace al ja to dozivljavam kao val




Ono kada si u plicaku i vidis da ti se val priblizava ali ne reagiras jer znas da ce te pogodit i da ces uzivat i da ce ti biti lijepo bez obzira na sve. Sad sam zaboravio poantu price ali uglavnom htio sam skrenuti negativnu energiju ka pozivitnom kako bi se svi osjecali lakse i ugodnije.



Sad bi sjeo neki dobar primjer al ne mogu se sjetit da me ebes.



Sad si razmisljam dal da obrisem post il da nastavim al nekak imam osjecaj da je sve vrijedno truda i da se isplati.
Mozda da nekako pokusam zaciniti temu, da vas nekako zainteresira da se prikljucite, pa nije sve tako crno, mi smo samo avatari na forumu trenutno, uglavnom se ne znamo i mozemo se opustit te odat najdublje tajne svojih mentalnh talasa.


Aha evo da zacinim temu, sto znaci talas covjece pojma nemam necu palit google translator bas me zanima hocete li i sto cete odgovorit na moje pitanje?
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
mislim da slovenci i hrvati za talas kazu "val"
znaci kao mikrotalasna pec, talasna duzina i morski talas
valjda, ne znam ni hr ni sr najbolje, mnogo se razlikuju, jedva vas covek razume kad pricate medjusobno, lol