I-Doser

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Da li vas radi I-Doser?

  • Da

    Votes: 1 16,7%
  • Ne

    Votes: 5 83,3%

  • Total voters
    6

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
I-Doser je ili pronalazak stoleća ili dobar način da se ljudima uzmu pare. Naime, reč je o kompjuterskom programu koji simulira (zvukom) uticaj droga na vaš mozak. Neki kažu da radi, neki kažu da ne radi. Jednom preslušana doza se ne može ponovo koristiti već se mora kupiti nova (khmskiniteopetprogramkhm).

Download

p.s. Izbacio sam hemijske droge jer njih ovaj sajt ne podržava pa bi neko mogao da se navuče ;)

p.p.s. Glasajte, pa ako se većini svidi onda da topujemo temu.

edit: (Ne tako) koristan link: http://support.microsoft.com/kb/q216205/
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Kaže da će error kao ispravit u verziji 4.00
E a što se tiče slušanja čito sam da najbolje ugasit sva svijetla i totalno se opustit i prepustit glazbi ispraznit mozak e i trebaju vam kvalitetne slušalice
 
23.01.2007
16
0
0
ne znam,recimo slusao sam sad ovo "divinorum" i cinimi se kao monoton neprijatan zvuk koji traje pola sata!
mada uz pravu koncentraciju ,ko zna...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Moraš na slušalicama i to do kraja i čito sam okolo kažu ljudi da radi ali nije ti to ko da si zapravo uzeo drogu tu ali vald radi a i već sam reko kažu najbolje u tami bez ometanja totalno se prepustit tome ja se mogu tak prepustit u stvari i glazbu i svašta ali mi neradi program čekam iduću verziju
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Glasao sam za DA jer ima nekog efekta, ako se poslusa u tami, sa slusalicama, i koncentracijom na zvuk... Kao sto rekoh efekta ima... normalno da ima, ko nebi popizdio nakon toliko ''tuljenja'' u usima...
Isprobao sam to zbog ciste znatizelje, i pitanja "radi li"... ne namjeravam vise koristiti, jer je blesavo, i dosadno...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nisam imo neku priliku čuti al kako sam skužio to je neka ambient glazba pomješana s šumovima i nekim noiseom i tako slično vjerojatno mi to nebi bilo ni loše jer slušam ja dosta tak neke ambijentalne i svakake glazbe inače ako nekom treba više tih droga imam ja link s njih jedno 80ak i tak to
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Slušo juče kod lege najjaču dozu peyote i cijelu u mraku ležeći s zatvorenim očima i to ali nije radilo.
Vjerujem da nije glupost radi to samo treaju vam stvarno dobre slušalice tj. skupe i to one ogromne ko što dj-i imaju i s tim bi trebalo raditi
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Culi ste za brainwave generator?

"Buka nikad nije obična, tvrde iz firme Naromaa Solutions. Koristeći EEG (ElectroEncephaloGraphy), medicinsko merenje električnih vibracija mozga očitanih sa površine glave, ova firma je napravila program koji raznim zvucima i šumovima utiče na vaše raspoloženje. Kako je definisano putem EEG-a, postoji nekoliko stanja: Delta stanje sa vibracijama frekvencije od 0,5 do 4 Hz (duboki san), Teta (4 – 8 Hz, neraspoloženje), Alfa (od 8 do 14 Hz, relaksirano stanje) i Beta (14 – 30 Hz, uzbuđenje i koncentracija).

Program BrainWave Generator 3.1 se služi zvucima, pokušavajući time da utiče na frekvenciju mozga i ukupno korisnikovo raspoloženje. Ova stimulacija je dopunjena flešovanjem ekrana. Program je opremljen raznim opcijama za podešavanje zvuka, kao i vizuelnih efekata. Moguće je kreirati sopstvenu smirujuću šemu zvučnih i vizuelnih efekata. Ostaje otvoreno pitanje da li je ovo delotvorno, a pri korišćenju postoje i medicinska ograničenja na koja treba obratiti pažnju"

^ http://www.sk.co.yu/2004/08/sitf03.html ^

Brainwave Generator http://www.bwgen.com
Brainwave frequency listing http://www.lunarsight.com/freq.htm
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
38
meni je bilo slabo od brainwave generatora. grozni zvukovi za slušat, grozni.
ja sam se navukla na BrainSync - BrainPower, neka Kelly Howell je autorica.
nama se ovdje svidja.
 
17.11.2008
2
0
0
29
Jednom preslušana doza se ne može ponovo koristiti već se mora kupiti nova

Nemora se kupit nova doza jer mozes skinut mp3 doze pa ih mozes stalno slusat.Inace kada ja slusam neku dozu uglavnom ju preslusam 2 puta pa mi djeluje rijetko kada mi od 1 puta.

P.S.
kada slusate doze ugasite svijetlo stavite slusalice legnite zatvorite oci i skoncentrirajte se na zvukove i trebalo bi djelovat
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
herr_snitzel je napisao(la):
Nemora se kupit nova doza jer mozes skinut mp3 doze pa ih mozes stalno slusat.Inace kada ja slusam neku dozu uglavnom ju preslusam 2 puta pa mi djeluje rijetko kada mi od 1 puta.

P.S.
kada slusate doze ugasite svijetlo stavite slusalice legnite zatvorite oci i skoncentrirajte se na zvukove i trebalo bi djelovat

ne misli tak,nego vise ne djeluje
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
NAvodno mp3 doze ne valjaju zbog kompresije zvuka, nabavite krekovanu verziju tamo možete stalno slušat sto puta istu dozu ak vam se da